הלוואות אקספרס

הלוואת אקספרס היא הלוואה שניתן לקבל אותה תוך זמן קצר מאוד – עד 24 שעות. הלוואת אקספרס יכולה לשמש אתכם כאשר אתם צריכים כסף באופן מיידי ואין לכם זמן לעבור את התהליך הרגיל והארוך יותר של מתן הלוואה רגילה. הלוואות אקספרס ניתנות על ידי הבנקים ועל ידי חברות האשראי. אחת הדרכים היא על ידי דחיית התשלומים בכרטיס האשראי למועד חיוב מאוחר יותר.


text איתור כספים אבודים

הלוואות חוץ בנקאיות


הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות על ידי מוסד שאינו בנק, כמו למשל חברת אשראי או חברת ביטוח. הלוואות חוץ בנקאיות מגדילות את מקורות האשראי העומדים בפני הצרכן, ומאפשרת לו לקבל כסף בתנאים טובים יותר ברמת המחיר (גובה הריבית), השירות, מגוון המוצרים, וכו'. בנוסף, מכיוון שאשראי חוץ בנקאי אינו מבוסס, בדרך כלל, על בטחונות בנקאיים, הרי שהלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות לצרכן לקבל אשראי מעבר למסגרת הקיימות בבנק, ובכך להגדיל את סכום הכסף הזמין עבורו.

הלוואות ויזה כאל – הלוואות לכל מטרה עם או בלי כרטיס אשראי


הלוואות למחזיקי ויזה כאל הן אופציה אחת מתוך רבות לקבלת כסף מהיר לכל מטרה, בלי טפסים וערבויות, באופן מהיר תוך שלושה ימי עסקים. אם גם אתם זקוקים להלוואה מיידית ואתם לקוחות Cal או שיש בידכם כרטיס אשראי מכל סוג, בגולדמן פיננסים יעזרו לכם לאתר את ההלוואה הטובה ביותר מבין הרבה מאד אפשרויות. צוות המומחים שלנו יבדוק בשבילכם מספר גדול של אופציות להלוואה למחזיקי כרטיסי אשראי או גם אם אין לכם כרטיס אשראי – וביחד נדע להתאים עבורכם ולאפשר לכם לבחור את ההלוואה הטובה ביותר, הזולה ביותר והמהירה ביותר.

הלוואות למחזיקי כרטיסי אשראי


כידוע, בלקיחת הלוואות מרכיב הלחץ והזמן משרת הרבה מאד אינטרסים ולא פעם יוצא שהלחץ שלכם מתורגם לריבית גבוהה יותר, לתנאי החזר נוקשים יותר ולפריסה צפופה ומלחיצה הרבה ביותר. בגולדמן פיננסים, גם אם אתם לחוצים מאד לקבלת כסף מיידי והלוואה מיידית תוך יום, תוך 24 שעות מרגע הבקשה או מהיום למחר, אנו נדע לשכלל בפניכם את כל הנתונים ונעזור לכם לגלות אופציות זולות יותר, בריאות יותר וכלכליות יותר לקבלת הלוואה בין אם מדובר באמצעות חברות אשראי כמו ישראכרט, ויזה כאל, לאומי קארד, אמריקן אקספרס ונוספות ובין אם מדובר בגיוס אשראי מבנקים, גיוס אשראי מחברות ביטוח או גיוס אשראי מחברות חוץ בנקאיות.

עוד כמה סיבות טובות להיעזר בשירותי גולדמן פיננסים לגיוס אשראי


היתרון בפנייה לגיוס הלוואה באמצעות גולדמן פיננסים הוא בכך שאתם תקבלו את הכוח ואת האפשרות לבחור. אתם, הלקוחות, תוכלו לבחור ממי לקחת הלוואה, לבחור את תנאי ההחזר ולבחור את גובה הריבית המתאימה לכם. שיטה זו של גולדמן פיננסים, המבוססת על יצירת מכרז פתוח להלוואות מידיות בין כל גופי המימון המובילים בישראל, מאפשרת תחרות בריאה ובחירה נכונה של הלוואה לכל מטרה. במידה ותרצו לגייס כסף למשכנתא –גם כאן אנו לעזרתכם בייעוץ פיננסי חינם לא כל התחייבות מצידכם לקבל את ההצעה ובאפשרות לבחירה נכונה של משכנתא מתוך מספר הצעות לבחירה שיוגשו לפניכם. יתרון נוסף של גולדמן פיננסים בגיוס הלוואות מכל סוג הינו היכולת לעבוד מהר, לזרז תהליכים ולקדם מהלכים להלוואה בלחיצת כפתור, בלי לצאת מהבית, בקליק אחד וללא צורך במספר רב של פגישות גישושים עם כל מיני בנקים וחברות מימון. רוצים הלוואה מבנק, הלוואה בכרטיס אשראי או הלוואה בכל דרך שתבחרו? פנו עכשיו לגולדמן פיננסים באמצעות עמוד הקשר שבאתר ואנו נדאג לחזור אליכם במהירות רבה ונעזור לכם בכל שלבי ההלוואה. השירות ניתן ללקוחות כל הבנקים, כל חברות האשראי וכל חברות הביטוח. הייעוץ בחינם. מתן ההלוואות מותנה בתנאי סף בסיסים ביותר. לבדיקת זכאות להלוואה מלאו פרטים ונעזור גם לכם.

ויזה כאל הלוואות


חברת ויזה כאל, הנמצאת בבעלות משותפת של בנק דיסקונט והבנק הבינלאומי, נוסדה בשנת 1978, והיא נחשבת לאחת מחברות כרטיסי האשראי הגדולות ביותר במדינה. במסגרת שירותים חוץ בנקאיים מעמידה לרשותכם חברת ויזה כאל הלוואות לכל מטרה ומגוון נרחב של מוצרים וכלים פיננסיים לצרכי השגת שליטה ובקרה טובה יותר בהוצאות החודשיות שלכם. לרשות לקוחות כל הבנקים, מעמידה חברת ויזה כאל הלוואות לכל מטרה בגובה של עד 40,000 שקלים. ההלוואה עומדת לרשות לקוחות כל הבנקים, ללא בטחונות וערבים וללא קשר למסגרת האשראי של נוטל ההלוואה, הקיימת בבנק ו/או בחברת האשראי.

במסגרת זו תוכלו ליהנות מהתנאים הבאים:


סכום הלוואה מינימאלי – 3,500 ש"ח, כאשר סכום ההלוואה המרבי נקבע, בין היתר, על פי יכולת ההחזר המוערכת. סכום ההלוואה המקסימאלי עומד על 40,000 ₪ פריסת תשלומים - מינימום 12 תשלומים חודשיים ועד כ-60 תשלומים חודשיים מועד ההחזר החודשי במגוון תאריכי חיוב ה-2, ה-10 או ה-15 לכל חודש מסגרת אשראי - ההלוואה אינה מהווה חלק ממסגרת האשראי הקיימת בכרטיס. ריבית - הריבית נקבעת באופן פרטני לכל לקוח ולקוח, (הלוואה זו מוענקת במסגרת נפרדת מזו של הכרטיס ו/או הבנק, בהתאם לשיקולי חברת Cal מעמידת האשראי). ללקוחות המחזיקים בכרטיס האשראי של חברת ויזה כאל, מעמידה החברה פתרונות הלוואה מיידיות בגובה של עד 30,000 שקלים לכל מטרה, החל משיפוץ בית המגורים, דרך גיבוי תזרים המזומנים בחשבון העו"ש ועד למימון רכישת רכב חדש, חופשה חלומית, לימודים ועוד. ההלוואה למחזיקי כרטיסי האשראי של חברת ויזה כאל,מוענקת באופן מיידי , כאשר העברת התשלום לחשבון העו"ש של מבקש ההלוואה מתבצעת תוך 3 ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה. הלוואה ייחודית זו מאפשרת ללקוחות החברה ליהנות מהלוואה אטרקטיבית ללא עמידה בתורי הבנק, ללא צורך במילוי טפסים וללא החתמת ערבים והצגת בטחונות. בנוסף, מעמידה חברת ויזה כאל הלוואות מגוון פתרונות פיננסיים נרחבים לקהל לקוחותיה, הכוללים בין היתר את המוצרים הבאים: פריסה לתשלומים – חברת ויזה כאל מציעה לך לפרוס את החיוב החודשי לתשלומים, דבר המאפשר לכל אחד ואחת להשיג שליטה טובה על תכנון תזרים המזומנים שלכם בצורה קלה, נוחה ופשוטה. PageBody תכנית חיוב חודשי קבוע- תכנית תשלומים בה אתם בוחרים את גובה התשלום (החיוב החודשי) ללא תלות בסכום ההוצאה החודשית, וכמו כן, אתם יכולים לשנות את מועדי החיוב החודשים בהתראה קצרה של עד 26 שעות ממועד החיוב הבא ועוד. Cal choice כרטיס Cal choice של חברת ויזה כאל נחשב לשירות מהפכני בתחום כרטיסי האשראי. בכל חודש, לאחר הנפקת דף פירוט העסקות החודשי, יש לכם עד 17 ימים להחליט על סכום הפירעון שיחוייב במועד החיוב הקרוב של הכרטיס. במהלך ימים אלו תוכל לבחון את פירוט העסקאות שבוצעו בכרטיס מצב חשבון הבנק שלך, ולהחליט על הסכום שברצונך לשלם החודש מסך ההתחייבויות בכרטיס. יתרת הסכום שלא תשולם תהפוך לאשראי נושא ריבית (הנקבעים בהתאם לתנאי הכרטיס) ותועבר לפירעון במסגרת דף פירוט העסקאות הבא. פתרונות וכלים פיננסים נוספים ממתינים לכם במסגרת הצטרפות לאחד מכרטיסי האשראי של החברה.

הלוואות ויזה כאל


בישראל בשנים האחרונות נחקק חוק חדש בו חל איסור חריגה ממסגרת האשראי של חשבון העו"ש. בשל חוק זה נוצר מצב בו אנשים רבים היו זקוקים להלוואות על מנת לסגור את המינוס בבנק. בעבר ההלוואות היחידות היו ניתנות דרך הבנקים באמצעות חתימה של ערבים או כנגד ביטחונות. החוק החדש מתנה בריביות את החריגה בחשבון כך שלא משתלם לאף אדם להישאר בחריגה ואנשים מעדיפים לסגור את המינוס במהירות האפשרית. כך נוצר מצב בו נהיו הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות חוץ בנקאיות


אלו הלוואות שניתנות על ידי חברות כרטיסי אשראי. לעיתים הלוואות אלו הינם משתלמות יותר ובריבית נמוכה יותר. גובה ההלוואה משתנה מחברת אשראי אחת לשנייה. חברות האשראי מציעות הלוואה ללא חתימת ערב או ביטחונות. לפני נתינת ההלוואה ישנו חיפוש בעברו של האדם, באופן בו החזיר את התשלומים, עסקאות שלא אושרו לפני העסקה ומקרים נוספים בהם נראתה חריגה ממסגרת האשראי שניתנה ללקוח

גובה האשראי שניתן לקבל


באמצעות הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל אשראי של 30,000 ₪ ואף יותר. את ההלוואה ניתן לחלק ביןן 3-24 תשלומים. הכל לפי בחירותו ויכולתו של הלקוח. על ההלוואה ישנה עמלה של בין 30-45 שקלים כשהריבית הצמודה להחזר ההלוואה הינו בין פריים 1.5% עד 7.5%.

יתרונות ההלוואה החוץ בנקאית


יתרון משמעותי הינו ששיעור הריבית על חריגה במסגרת העו"ש הינו גבוה בהרבה משיעור הריבית בהלוואה מחברת אשראי. כלומר פעמים רבות משתלם יותר לסגור את החריגה מהחשבון דרך חברות האשראי. יתרון נוסף הינו שהלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל תוך 24 שעות, ללא צורך לחכות בתורים המעייפים של הבנקים ובאישורים נוספים. ההליך הינו מהיר ויעיל יותר. מאחר וכל חברת אשראי גובה עמלות וריביות שונות מומלץ לערוך סקר קצר והשוואת הלוואות, וניתן לעשות זאת אף באמצעות האינטרנט. חשוב לברר את הבדלי המחירים ומהי ההלוואה המשתלמת ביותר. הלוואה זו תהיה חלק מהחזרי התשלומים השותפים לכן כדאי לוודא שהיא נוחה ומשתלמת.

היתרונות של חברת ויזה כאל


אחת חברות האשראי אשר מציעות הלוואה משתלמת במיוחד הינה חברת כאל. החברה מאשרת הלוואה של עד גובה 30,000 שקלים. לאחר שלושה ימי עסקים ההלוואה נכנסת ישירות לחשבון הבנק וסוגרת באופן מידי את החריגה מהחשבון. לחברת כאל ישנו כרטיס נוסף אשר נקרא כרטיס אקטיב. כרטיס זה מאפשר ללקוחות להחליט מה גובה התשלומים אותו הם רוצים להחזיר כל חודש. ניתן לשנות את סכום החיוב בכל עת וכך לצפות קדימה תנודות בחשבון העו"ש של הלקוח ולקבוע את גובה הוצאות החודש של כרטיס האשראי בהתאם. לחברה סוגי החזרי תשלומים שונים וסוגי קרדיט שונים. כך שכל לקוח יכול למצוא את כרטיס האשראי המותאם לו. בנוסף לסוגי האשראי ישנם גם סוגי הלוואות שונים. הלוואה לרכישת רכב, הלוואה לרכישת בית, הלוואה לטיסה לחו"ל וכולי. כך ניתן לחשוב חכם ולתכנן מראש את ההוצאות בצורה המשתלמת ביותר.
scroll to top