כלל מימון הלוואות

מימון לימודים של כלל


סטודנטים הם ציבור בעל רמת הכנסה נמוכה לעומת צרכי הוצאות שלרוב עולים על הכנסה זו, מעבר לכך שעליהם לשלם את שכר הלימוד עצמו עליהם גם להשקיע את מירב זמנם בלימודים וגם לשלם על הוצאות מחייה למיניהן.

על מנת לפתור את הבעיות הכלכליות של תקופת הלימודים אך בו זמנית לאפשר לסטודנטים שקט נפשי ולימודים ללא לחץ כלכלי, קיים התחום של הלוואות סטודנטים, הלוואות שניתן לקבל במסגרת השוק הבנקאי הרגיל וגם במסגרת הלוואות חוץ בנקאיות. חברת כלל מימון מקבוצת כלל מציעה מגוון פתרונות מימון לתקופת הלימודים, מימון לימודים של כלל מאפשר לסטודנטים ללמוד בשקט ולהשקיע בלימודים בלי דאגות כלכליות מיותרות. איתור כספים אבודים

מימון לימודים של כלל – מימון מיידי והחזר עתידי


מעבר למצב הבעייתי והייחודי של ציבור הסטודנטים (הכנסות נמוכות והוצאות גבוהות) מדובר על ציבור שלאחר תקופת בלימודים שמתאפיינת ברמת הכנסות נמוכה מאוד יוכל להתחיל לעבוד במקצוע הלימודים ולעבור להיות ציבור בעל רמת הכנסה יציבה וגבוהה יותר.

לכן מימון לימודים של כלל מאפשר לסטודנטים לקבל את המימון הרלבנטי מיידית אבל להחזיר אותו רק לאחר סיום הלימודים בפריסה נוחה מאוד. בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי בתחום הלוואות הסטודנטים בישראל, כאשר נכנסה לשימוש שיטת מימון זו שנהוגה בחו"ל כבר שנים – הלוואות בלון או גרייס שמאפשרות דחייה של כמה שנים בהחזר ההלוואה.

ביוני 2007 רכשה חברת כלל מימון את חברת ISL שהביאה לישראל את בשורת ה-Student Loans – הלוואות סטודנטים שמחזירים לאחר סיום הלימודים. מבחינה זו מימון לימודים של כלל הוא נוח מאוד ובאמת מאפשר לימודים בראש שקט מבחינה כלכלית.

פתרונות מימון לימודים של כלל


כלל מימון מציעה פתרונות מימון לימודים שכוללים: • תשלום שכר לימוד – ללימודים במוסד ישראלי או בחו"ל • תשלום שכר דירה • רכישת מחשב • כיסוי משיכת יתר בבנק או חובות אחרים

מימון לימודים של כלל מאפשר פריסה ארוכת טווח מאוד להחזר ההלוואה, עד 12 שנים לאחר קבלת ההלוואה הראשונית, כאשר כאמור ניתן להתחיל להחזיר את האשראי לאחר סיום הלימודים. מימון לימודים של כלל אינו מצריך הצגת ערבים או העמדת ביטחונות פיזיים – החברה מבינה כי הסטודנטים יהפכו למעבירי משכורת לאחר לימודיהם ולכן רמת הסיכון יחסית נמוכה. מימון לימודים של כלל מציע פגישת ייעוץ אישית בקמפוס בו לומד הסטודנט ואישור מהיר של ההלוואה, כך שהלווה לא צריך לגשת לבנק או למשרדי כלל.


מימון לימודים של כלל – מסלול הכנסה חודשית


כלל מימון מאפשרת מסלולים מגוונים מעבר לקבלת מימון ראשוני בסכום אחד. מימון לימודים של כלל כולל מסלול הכנסה חודשית קבועה למשך שנה – החברה פורסת עבור הסטודנט את קבלת ההלוואה. חשבון הבנק של הלווה מזוכה בכל חודש בסכום קבוע וידוע מראש, בכך הלווה יכול ללמוד בראש שקט ולקבל מעין משכורת קבועה בלי לעבוד עבורה. החזר ההלוואה מתבצע לאחר שנה עם מגוון אפשרויות של פריסת ההחזרים.


מימון לימודים של כלל – סבסוד חלקי של ריבית ההלוואה


חברת כלל משתפת פעולה עם כמה מוסדות לימוד אקדמיים שמציעים לסטודנטים בהם סבסוד חלקי של ריבית ההלוואה. • המכללה האקדמית ספיר מסבסדת 3% מריבית ההלוואה של מימון לימודים של כלל • המרכז האוניברסיטאי באריאל מעניק סבסוד ריבית של 6% • מכללת שערי משפט מציעה סבסוד של 3%-5% בהתאם למועד קבלת המימון ותשלום שכר הלימוד

כמו כן, מימון לימודים של כלל מציע גם מסלול מימון מיוחד ללימודים במכללות מקצועיות רבות בישראל, התשלום מועבר מיידית לסניף המכללה.

כלל מימון מפסיקה לספק אשראי צרכני "לכל מטרה"


תתמקד במתן אשראי צרכני-ייעודי למטרות מוגדרות ותרחיב את פעילות מתן האשראי הצרכני ללקוחות פרטיים באמצעות בתי עסק

חברת כלל מימון, זרוע האשראי הסמי-בנקאית של קבוצת הביטוח כלל, משנה את מבנה פעילות האשראי הצרכני שלה.

החברה, בניהול אסתי פרידמן, החליטה כי תתמקד במתן אשראי צרכני ייעודי. לצורך כך, מהיום (ד'), 1 בספטמבר, תפסיק החברה להעמיד הלוואות צרכניות לכל מטרה, ובד בבד תרחיב את פעילות מתן האשראי הצרכני ללקוחות פרטיים באמצעות בתי עסק. החברה תמשיך להעמיד הלוואות צרכניות ייעודיות ללקוחות, באמצעות סוכני הביטוח.
scroll to top