• קידום אתרים
  • בניית אתרים
  • סמרט סל כארד
smartcelcard

בניית אתרים בתלת מימד, הקוביה הסלולרית, יהושע רייכר

השיטה המתקדמת בעולם להפיכת מתעניין (ליד) ללקוח אמיתי


SmartCelCard - פיתוח מהפכני בתחום הגלישה בסלולר, אתר דיגיטלי בתלת מימד לנייד


בעל עסק? מעוניין בנראות סלולרית גבוהה ביותר לעסק שלך?


יש לנו את הפתרון המתקדם ביותר עבורך, אתר תלת מימד עם פונקציות של אפלקצייה ללא צורך בהורדה. כמה כיף לקבל מחמאות מלקוחותינו כאשר הם נחשפים לתוכן שאנו מציגים וכמה חשוב להראות טוב בניידים, כמעט ואין רגע שאנחנו נפרדים מהנייד אז על ידי הפיתוח המהפכני של SmartCelCard גם אתם יכולים לשדרג את הנראות שלכם בניידים לרמות המתקדמות ביותר בעולם. לאחר שהסכמנו כולם שהגלישה האינטרנטית מתבצעת לרוב מהניידים שלנו שימו לב SmartCelCard מציגה אתר תלת מימד ראשון מסוגו.


מה ההבדל בין אתר סלולרי רגיל לאתר תלת מימד?


כל אתר סלולרי רגיל מכיל את המידע שאנו בעלי העסקים רוצים לחשוף בפני לקוחותינו, אולם האם הלקוחות מצליחים להבין את האתר ובאמת להחשף לכל תוכנו? זו באמת שאלה טובה, כנראה שלא ממש ואם מתאמצים אולי מוצאים וכאשר מוצאים אין כבר חשק לבלות עוד באתר "התעייפנו".

הנוחיות באתר תלת מימד מאפשרת לנו הגולשים להיחשף לכל התוכן הקיים באתר גם ע'י נראות מקצועית שטרם ראתה אור וגם על ידי בקרת גלישה ממוקדת ומאופיינת לפי נושאים לדוגמה אם יש לנו מוסך כל עמוד באתר התלת מיימד יאפיין נישה מסוימת כגון אולם תצוגה, פחחות וצבע, מרכז שרות, ופרטי התקשרות, כאשר אנו הגולשים נעבור בקלות על ידי משיכת האצבע על המסך מקטגוריה אחת לשניה ואם נכנס ל"אולם תצוגה" נראה כפתור המציג קטלוג של סוגי הרכבים הזמינים באולם, כפתור לחיוג והזמנת נסיעת מבחן, כפתור אינפורמציה מאפיינת וכמובן כל מה שבעל הכרטיס חפץ.
בעצם על דרך זו ניתן לקטלג את כל העסק ולהציג אתו בסמרטפון כפי שמעולם לא חלמתם שניתן.MyPartners ® 054-924-5152

scroll to top