י.ר. פיננסים
  • שלילי BDI מחיקת
שלילי BDI הסרת

הוצאת דו''ח בי די אי | איך מוחקים בי די אי שלילי

אם סורבתם לקבל כרטיס אשראי, הלוואה או משכנתא, יתכן מאוד שנמסר לכם שיש לכם בי די אי שלילי. זה לא מצב פשוט, זה לא מצב נעים. אבל ניתן למחוק את הציון השלילי הזה, לאחר בדיקה מעמיקה וליווי מקצועי מקבוצת י.ר פיננסים. נסביר להלן אין מבצעים את התהליך, בשיטת שני השלבים.

הזמנת דוח קרדיטצ'ק לאדם פרטי ועוסק מורשה לפי מספר תעודת זהות
💬
הזמנת דוח קרדיטצק >>

לפני שמתקשרים עם דייר, שותף, עובד חדש או כל התקשרות שעלולה לסכן אתכם מומלץ מאוד לבדוק לעומק עם מי יש לכם עסק. לצפייה בדוח לדוגמה או הזמנה.
תוך 24 שעות הדוח אצלכם במייל.
לצפייה בדוח לדוגמה >>

לפני שנסביר על המחיקה, קצת רקע: על פי חוק נתוני האשראי, בנק ישראל בשילוב לשכות אשראי מוסמכות, אוספים נתונים אשראי על אזרחי ישראל. חברה מרכזית הפועלת בתחום זה, ומנתחת את הפעילות הפיננסית של הציבור (אנשים מעל גיל 18) נקראת בי די אי - BDI. אם הנתונים מצביעים על קושי בפירעון הלוואת בעבר, זהו מידע שנקרא שלילי.

גם אם היו רישומים בהוצאה לפועל, זה מידע שנקרא שלילי. גם פשיטות רגל או הופעה של שיקים חוזרים מחוסר כיסוי הם דוגמאות למידע שלילי שנרשם במאגר ונשמר. אך כפי שאמרנו, יש מה לעשות.

אם נאסף מידע שלילי, דוח נתוני האשראי יציג רישום שלילי. המשמעות היא שבעלי BDI שלילי מתקשים לנהל אורח חיים פיננסי וצרכני תקין ורגיל. לכן, רצוי לדעת שניתן לבצע מחיקת בי די אי שלילי, כשמקבלים לשם כך ייעוץ מקצועי ובדיקה מקיפה של הנתונים שלכם. וכעת נסביר מה עליכם לעשות.


שלב ראשון: נכנסים לאתר בי די אי

דוח בדיקת רקע

השלב הראשון שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של חברת בי די אי באמצעות הקישור ששמנו כאן בשבילכם. זו הלשכה שמקבלת נתונים מבנק ישראל ומגורמים שונים, שמעידים על התנהלות פיננסית של כל אדם בארץ.

לאחר שאתם עוברים לאתר בי די איי, אתם יכולים להזמין את הדוח ולקבל אותו בכל דרך הנוחה לכם. הדרך הכי נוחה, בדרך כלל היא לקבל את הדוח שלכם לכתובת המייל הפרטי שלכם. זה הכי מהיר, הכי פשוט והכי מקובל. יחד עם זאת, אפשר גם להזמין את הדוח שיגיע אליכם הביתה בדואר רגיל. תהליך יותר מסורבל אבל לא מזיק לדעת שהוא קיים.

על מנת לקבל את הדוח, שמגיע לכם לקבל פעם אחת בשנה ללא תשלום, אתם צריכים למלא בקשה אונליין. אתם ממלאים את הפרטים שלכם, כגון מספר תעודת זהות, שמכם המלא, דרכי יצירת קשר. הזמנת הדוח האישי מוגדרת בתוך "עסקה". עבור הדוח שמגיע לכם משלמים רק אגרה סמלית לחברת בי די אי (תשלום באמצעות כרטיס אשראי).

בהנחה שהזמנתם את הדוח אליכם למייל, אתם מקבלים אותו בדרך כלל עוד באותו היום. כאשר הדוח נמצא אצלכם, אפשר להמשיך בתהליך מחיקת בי די אי שלילי.


שלב שני: אתם מעבירים אלינו את הדוח לבדיקה, בחינם

מחיקת בי די אי שלילי

לפעמים, כדאי למחזר משכנתא גם אם תנאי הריבית במשק לא השתנו בכלל או השתנו רק מעט מאוד. לדוגמא, אם כושר לאחר שהגיע אלכם דוח נתוני האשראי שלכם, כפי שראיתם, בתהליך מאוד פשוט, גם ההמשך לא מסובך בכלל. לפניכם באתר נמצא טופס "צור קשר". אתם שולחים אלינו, קבוצת י.ר פיננסים את הדוח דרך הצור קשר, ללא עלות מצדכם.

בשלב זה, קבוצת י.ר פיננסים מתחלים לעבוד. עוברים על כל הנתונים, כדאי לראות איזה מידע נאסף עליכם, מה הדוח אומר, מה המשמעות שלו. רק לאחר שנוכחים שיש באמת אפשרות וסיכוי טוב לבצע מחיקה של הבי די אי השלילי, אתם מקבלים הצעת מחיר להסרת כל הנתונים השלילים.

כמובן, ברגע שהבי די אי השלילי מוסר, יורד מכם הנטל העצום של להיות מסומנים. מאותו הרגע, אתם יכולים לפעול בצורה יעילה וטובה מול הבנקים וכל נותני האשראי במשק. מומלץ לתכנן את ההתנהלות הפיננסית בצורה שקולה ונבונה.

בהצלחה!

scroll to top