י.ר. פיננסים
  • שלילי BDI מחיקת
שלילי BDI הסרת

משכנתא למסורבים | י.ר. פיננסים

י.ר. פיננסים מעניקה שירותים מגוונים, בתחום הפיננסים. לרשותכם מומחים מהשורה הראשונה לפתרונות פיננסים מגוונים. להלן נסביר על היבטים שונים של השירות, למי הוא מתאים ומהן התועלות.

הזמנת דוח קרדיטצ'ק לאדם פרטי ועוסק מורשה לפי מספר תעודת זהות
💬
הזמנת דוח קרדיטצק >>

לפני שמתקשרים עם דייר, שותף, עובד חדש או כל התקשרות שעלולה לסכן אתכם מומלץ מאוד לבדוק לעומק עם מי יש לכם עסק. לצפייה בדוח לדוגמה או הזמנה.
תוך 24 שעות הדוח אצלכם במייל.
לצפייה בדוח לדוגמה >>

משכנתא למסורבים. ישנם אנשים שמבקשים לרכוש דירה או נכס ונתקלים בסירוב מהבנק. למי מכם שנתקל בסירוב, הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה פשוט לא לעשות. הכוונה שלא מומלץ לפנות לבנקים או גופים אחרים לקבל משכנתא היות ומירב הסיכויים שתיתתקלו שוב בתשובה שלילית. כל מה שתשיגו זה בלשון העם לשרוף עוד מקורות למימון משכנתא.

פניה מיידית לאחר הסירוב הראשון לקבוצת י.ר פיננסים מבטיחה לכם את הסיכוי הגבוה ביותר לקבל משכנתא ובנוסף לכך התשלום הוא על בסיס הצלחה בלבד. כמובן שעדיף לפנות אלינו לפני קבלת סירוב ולו רק מהסיבה שנוכל להשיג לפונים משכנתא בתנאים הטובים ביותר.

משכנתא למסורבים


אין הלוואה יותר זולה לעומת הלוואת משכנתא. ובלי משכנתא, אי אפשר לעזוב את השכירות היקרה, שיורדת לטמיון. מסורבי משכנתא? אנו מציעים לכם פתרון!

בעולם מושלם, כל מי שהיה מבקש הלוואה, במיוחד משכנתא, היה מקבל מיד במקום. כל סכום שרוצים, מבקשים ומקבלים. אבל הבנקים מערימים לא מעט קשיים. מי שמקבל תשובה שלילית, נחשב למסורב משכנתא. זו בעיה, משום שכך אי אפשר להגיע לדירה. בישראל כמעט בלתי אפשרי לחלום על בית ללא משכנתא. אבל בזכות הניסיון המיוחד שאנו מביאים איתנו, אנו מוכיחים שלא צריכים להרים ידיים. היכן שאחרים נכשלים, אנחנו מצליחים.

ופיתחנו גם את המודל הכי הגון שיש, לטובת לקוחותינו. אנו פועלים בשיטת – לא הצלחנו? לא שילמתם. זה עד כדי כך פשוט – אנחנו בטוחים ביכולת שלנו ולכן לא גובים "דמי פתיחת תיק" מראש או כל חיוב אחר שנדרש במקומות אחרים.


משכנתא למסורבים, מדוע כשאחרים נכשלים, אנחנו מצליחים?

בדיקה מקיפה על החברה ומוצריה due diligence

מדוע אנו כל כך בטוחים ביכולת שלנו, שעובדת בשביל הלקוח? הביטחון העצמי שיש לנו, בחברי הנבחרת המקצועית שלנו, לא נולד אתמול. שימו לב, אנו מעמידים לרשות הלקוח נבחרת מנצחת, שמורכבת ממקצוענים אחד אחד. הנבחרת שלנו כוללת בכירים שעבדו בעברם במערכת הבנקאית. לכן, אנחנו יודעים בדיוק איך הדברים עובדים. אנו יכולים להצליח בליווי הלקוחות, מסורבי המשכנתא, לסייע בדיוק היכן שצריך, מתי שצריך.

במקום שבו אחרים נכשלים, אנחנו מצליחים. אנחנו יודעים בדיוק איך יועצי המשכנתאות בבנקים ופקידי הבנקים חושבים ומה הם מבקשים לפני אישור משכנתא. אנחנו יודעים בדיוק אילו דגשים חשובים להם ומה בדיוק הסיבות שבגללן סירבו לתת לכם את המשכנתא הנחשקת, שתיקח אתכם לבית משלכם.


בדיקת עומק מקיפה ובניית תוכנית פעולה


מי שקיבל סירוב למשכנתא נוטה להניח שאין מה לעשות. אז הרשו לנו לבשר לכם שכל יום ויום אנו פוגשים עוד מקרים שמוכיחים להפך. שאפשר להצליח גם אם פעם או פעמיים קיבלתם תשובה שלילית. בעזרת המומחים שלנו, עורכים בדיקה מקיפה של יכולת פיננסית ושל כל האפשרויות העומדות לפניכם.

הטיפול המסור לא משאיר אבן על אבן. אנו יודעים בדיוק אך לגשת לבדיקה המקיפה, אילו מסמכים לבקש מכם, על אילו שורות ועל אילו מספרים לשים את הדגש. אנו יכולים לסייע לכם להגיע למצב שבו, ניתן להיווכח מדוע גם לכם מגיעה משכנתא. וכפי שאמרנו – אנו סומכים על היכולת שלנו ולכן אתם חופשיים מהתחייבות. פניתם אלינו ולא הצלחנו? אתם לא צריכים לשלם עבור השירות.


מדוע לא כדאי לבזבז את הזמן


על מנת שגם אתם תוכלו לקבל משכנתא למסורבים, אתם מוזמנים לפנות אלינו ממש עכשיו, כעת, מיד! ככל שתפנו מהר יותר, כך תדעו אם גם לכם מגיע. אם גם אתם יכולים לצאת לדרך על משכנתא ביד.

בשלב זה, הריביות של המשכנתאות נמצאות בנקודת שפל. בשלב זה, בהחלט יש המעריכים שבהמשך הריביות יתחילו לעלות. ולמי בכלל עוד יש חשק להמשיך לגור בשכירות, להמשיך לשלם עוד חודש ועוד חודש, כסף שבסופו של דבר נזרק לפח? אז אל תתנו לעצמכם להתייאש. אנחנו מאמינים בכם ואנו מאמינים ביכולת שלנו לסייע לכם.

אנחנו היחידים שמציעים שירות פיננסי מקצועי, ומוכנים לעבוד אך ורק בתמורה לתשלום על הצלחה בלבד. מומלץ לפנות כמה שיותר מהר, כך שתוכלו להיווכח בעצמכם. זיכרו – אם הצלחנו, הרווח כולו שלכם וקיבלתם משכנתא בתנאים הוגנים. אם מאיזו סיבה עדיין לא קיבלתם משכנתא – לא קרה כלום, לא שילמתם. בכל מקרה תדעו די מהר בדיוק איפה אתם עומדים.


משכנתא לציבור החרדי התמחות מיוחדת

מחיקת בי די אי שלילי

י.ר. פיננסים פועלת בתחום המימון, האשראי והשגת משכנתא בתנאים משופרים. לצד שירות לציבור הרחב בכלל, למומחי הקבוצה התמחויות מיוחדות, במתן שירות גם לקבוצות אוכלוסייה ומגזרים שלא מקבלים מענה מתאים במקומות אחרים.

למשל, הסדרת משכנתא עבור בני הציבור החרדי. בין השיקולים לאישור משכנתא ניתן למצוא לא רק שמאות. יש צורך להוכיח יכולת החזר המבוססת על הכנסות מעבודה וממשכורות או עסק. בגלל המאפיינים המיוחדים של הציבור החרדי, שכוללים התעמקות בלימוד תורה, התמחות בהסדרת המשכנתא מסייעת לקבל אישור ולהגיע לדירה.


משכנתא אחרי פשיטת רגל


מומחי י.ר. פיננסים יודעים להשיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטות רגל וקיבלו הפטר לפני שנתיים. בעזרת הידע שלנו אנחנו מצליחים להשיג משכנתאות לאנשים שהם שנתיים אחרי קבלת הפטר.


משכנתא למסורבים


מומחי הקבוצה יודעים לקחת בקשת משכנתא שסורבה בבנק ולהפוך אותה לבקשת משכנתא שמצליחה בבנק אחר. גם אם הבנק סירב, אנחנו לא מתייאשים. אנחנו יודעים לנצל את הקשרים מול המערכת הבנקאית כדי להשיג משכנתא, גם אם אחד הבנק סירב.


משכנתא לסגירת חובות והלוואות


נשארה לכם משכנתא נמוכה ורוצים לסגור חובות והלוואות? המומחים שלנו ישמחו לבנות לכם משכנתא שמטרתה היא לסגור הלוואות וחובות. רק חשוב לציין, הדבר אפשרי עד 50 אחוז משווי הנכס.

בניית אתרים וסלולר

משכנתא חוץ בנקאית


גם המקרים שאין אפשרות לקבל משכנתא בבנק, זה לא סוף פסוק בשבילנו. אנחנו יודעים להשיג משכנתא חוץ בנקאית באותם מקרים כאשר זקוקים לכסף ויש את היכולת להחזיר, אבל הבנקים לא מאשרים.


הלוואות להקמת עסק חדש או שדרוג הקיים

מחיקת בי די אי שלילי

י.ר. פיננסים יהושע מסייעת במימון והלוואות גם לצורך פעילות עסקית. מטפלים בהלוואות לעסקים חדשים וכן הלוואות ומימון של התפתחות עסקית – כלומר שדרוג עסק קיים, התחדשות, התרחבות וכדומה. הטיפול נעשה מתוך היכרות מעמיקה עם המציאות העסקית ועם הצרכים של עסקים שונים.


הסוד להשגת משכנתא בתנאים הטובים ביותר


בי.ר. פיננסים יהושע מתמחים בשירות משולב, כלומר קשירת כל הקצוות החל משלב השמאות ועד למטרה הסופית, דהיינו קבלת מימון או משכנתא בתנאים הטובים ביותר. ואכן, קיים סוד להשגת משכנתא בתנאים הטובים ביותר והוא במילה אחת – מקצועיות. המקצועיות חסרת הפשרות של נציגי הקבוצה באה לידי ביטוי בהיכרות עם עולם אישורי המשכנתאות ואופי ההצעות, מהבנקים השונים וגורמי מימון אחרים. השוואה בין כלל מקורות המימון, בחירה בתמהיל המשכנתא הנכון ופריסה לתקופה המתאימה, פירושם חיסכון משמעותי לכל לקוח.scroll to top