רשת השותפים
  • כל מה שמעניין
  • נמצא ברשת
  • MyPartners

העלמת נימים בלייזר

דר לי יון - רפואה אסתטית
העלמת נימים בלייזר טיפול לייזר להעלמת נימים


טיפול ייחודי בשיטה חדשנית, בעלת אחוזי הצלחה גבוהים, המתקרבים ל 100%, ללא הזרקות וללא ניתוחים, בנימים וורידים שעוביים עד 3 מ"מ. הטיפול יעיל בכל אזורי הגוף: רגליים, ידיים, פנים (קופרוז), אף, אוזניים ועוד. באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם בעולם, קרן הלייזר נספגת בכלי הדם הקטנים וגורמת לחימום של כלי הדם ועל-ידי כך מעלימה את הווריד. הטיפול הזה יעיל מאוד להעלמת רשתות נימים בולטות (נימי עכביש) להעלמת נימים אדומים וכחולים כאחד.

למעשה, אחרי הטיפול בלייזר, הנימים פשוט נספגים בגוף, נעלמים ומשאירים את העור חלק ואסתטי. לאחר שישה שבועות המטופל מגיע לביקורת, ולעיתים יש צורך בטיפול נוסף. מכשיר הלייזר באמצעותו מבוצע הטיפול הוא לייזר –Fotona המתקדם בעולם.

יתרונות משמעותיים ב- לייזר Fotona


• אורך גל של 1064 ננומטר: הדרך הטובה ביותר ליירט נימי דם מתחת לעור. אורכי גל אחרים עשויים לעתים קרובות ליירט מלנין או פיגמנטים בעור ולחמם יתר על המידה את עור המטופל, דבר שהופך את הטיפול לבלתי אפקטיבי, כיוון שהלייזר איננו חודר כיאות את העור. כמובן שחימום יתר של העור עשוי אף לגרום לכוויות ובעיות נוספות. הלייזר של ה-Fotona מונע בעיות אלו בעזרת אורך גל ארוך במיוחד המאתר את ההמוגלובין שמתחת לעור ומסוגל להתמודד עם נימים וורידים עבים במיוחד, בניגוד ללייזרים אחרים אשר לא משפיעים אפילו על נימים דקים במיוחד.

• פטנט הקרן השטוחה: לייזר הפוטונה מספק הפצת חום שווה. לרוב הלייזרים בשוק ישנו פרופיל קרן לא חלק, המייצר חום רב במרכזו של כל פולס שנשלח וחום הרבה יותר חלש בקצוות. לייזרים כאלו, עשויים לגרום בקלות לתוצאות לא מחמיאות ואף לכאבים וצלקות. הפוטונה משתמש בפטנט מוגן, המייצר קרן שטוחה המספקת חום אחיד בכל נקודה ונקודה.

• כיול עצמי: רוב הלייזרים מצריכים כיול מחדש לאחר 15-20 דקות של שימוש. מאחר ורוב המפעילים מעדיפים שלא לקחת הפסקה, אלא מעדיפים להסתפק בתוצאות יעילות פחות על מנת להביא את המטופלים לעוד ועוד מפגשים. המערכת של הפוטונה, מכיילת את עצמה 5 פעמים בשניה(!). כל פולס שנשלח מהמכשיר הינו מדויק להפליא ומכויל על ידי שני חיישנים נפרדים המוודאים את שלמותו.

על הקליניקה


במרפאה ניתן להיעזר במגוון רחב של טיפולי אסתטיקה יעילים ומהירים, ללא הפסד ימי עבודה, ללא כאב ובהרדמה מקומית בלבד. ניתן לשפר את מראה הפנים לחינני, צעיר וזוהר, לעצב שפתיים, להרים גבות ועפעפיים, לבטל קימוטים וקמטים למלא נפח ולבצע מתיחת פנים בתכשירים הטובים ביותר שיש. השימוש נעשה בתכשירים מאושרים עם יכולת שחזור, ניתן לתקן פגמים, לכווץ עור בכל חלקי הגוף ואפילו באזורים הצנועים ביותר. הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות.

כל לקוחה עוברת ייעוץ ראשוני חינם להתאמת הטיפול הטוב והיעיל עבורה. בניגוד לקליניקות גדולות ואחרות, הטיפול הוא אישי ומסור גם לאחר הטיפול.

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת הטיפולים: בוטוקס/דיספורט, הזרקות חומצה היאלרונית, המסת שומן, שאיבה והשתלת שומן, מזותרפי/ PRP, כיווץ עור/ PLASMA, חוטי מתיחה/סילווט סופט/אפטוס, טיפול בנשירת שיער. לטיפולים אסתטיים לחץ כאן

המרפאה ממוקמת ברמת גן קרובה לבורסה, תחנת רכבת ועל ציר תחבורה ראשי. נשמח לארח אתכם בקליניקה הצנועה שלנו, אל תהססו, הייעוץ חינם

scroll to top