י.ר. פיננסים
  • שלילי BDI מחיקת
שלילי BDI הסרת

כרטיס ביקור תלת מימד לסלולר, יהושע רייכר

בניית אתרים ודפי נחיתה סלולריים - המהפכה בדרך

האם כרטיס התלת מימד יחליף את אתר הסלולר המסורתי?


כרטיס ביקור דיגיטלי "העתיד כבר כאן" צועקים רבים ומנפנפים בתיאורים שונים ומשונים, חלקם מטרידים ואחרים מציעים גן עדן עלי אדמות. יהיה אשר יהיה העתיד, אנו בוחרים בו יום יום עם אצבע אחת, מקסימום שתיים שרוצות להשיג יותר ולהתרשם יותר וזאת בפחות מאמץ. מה אנחנו עושים בכדי שהעתיד יצביע עלינו? משתדלים ככל האפשר להפוך את הסובבים אותנו ללקוחות פעילים.

המפתח להמרה בסביבה הדיגיטלית היה תמיד נעוץ בחוויית משתמש נכונה. עד לא מזמן הסיפור היה פשוט וברור. עושים קמפיין ממומן המפנה לדף נחיתה ואוספים לידים רבים ככל האפשר. בשנים האחרונות הפך המובייל לאביזר דומיננטי והלקוחות כבר שם, אך ניכר שאנו קצת מתקשים לעשות את הסוויצ' המתאים. המובייל מציב אתגר משמעותי בחוויית המשתמש בשל המימדים וסגנון ההתנהלות של המשתמשים. אז איך הופכים מפגשים מזדמנים, שיחות טלפון וחילופי הודעות לקשר מניב בימים אלה?

מה עדיף, דף נחיתה או כרטיס סלולרי מהפכני בתלת מימד?


דף נחיתה משמש לאיסוף לידים ועושה הכול ומהר, בכדי שתכניסו את פרטי הקשר שלכם. לכן בדרך כלל נכניס את דף הנחיתה כשלב שני בקמפיין ממומן. האם זה באמת עובד במובייל? לא בטוח, ולו רק בגלל שכאשר אנו נמצאים עם הסמארטפון אנו מצפים ליותר ואחר. גם קופירייטינג מלטף וחודרני משולב בגרפיקה מושקעת, נוחות ופילוח נכון עלולים להסתיים בהעדר תגובה מהסוג שהתרגלנו אליו בעבר. הסיבה לכך נעוצה בסרבול הרב הכרוך במילוי פרטי קשר דרך הסמארטפון, זה דל ומעצבן!

האלטרנטיבה לדף הנחיתה המסורתי הינו כרטיס ביקור חכם בתלת מימד. הכרטיס מצוין לאיסוף לידים, אך עושה הרבה מעבר לכך ובעצם מהווה אתר סלולרי שלם הכולל טופס מילוי פרטים ובנוסף גם אפשרויות צ'ט, ביצוע שיחה, חנות מקוונת וכל מידע הנחוץ לרוכשים.

כרטיס ביקור דיגיטלי שהוא בעצם אתר שלם


תארו לעצמכם שהייתם יכולים לקבוע פגישה ולשלוח באס.אם.אס את כל הפרטים שלכם. לקוח בודד או רשימת תפוצה שלמה מקבלים לנייד כרטיס דיגיטלי תלת מימדי עם מפת הגעה, כל הפרטים על השירות/מוצר וכן טלפון בלחיצת כפתור וצ'ט. הם יוכלו לקרוא עליכם, לקבל מידע נוסף על המוצרים והשירותים שלכם ולרשותם תעמוד חנות שלמה עם קטלוג מוצרים ואמצעי תשלום מהירים.

רגע.. זה כמו קובייה הונגרית!


זמן החסד שיש לכל משווק דיגיטלי בסלולר עומד על שניות בודדות. אתר סלולרי למובייל, דף נחיתה מושקע וגם כרטיס ביקור דיגיטלי פשוט לא עומדים בתחרות של הוואטצאפ, פייסבוק ושאר ירקות הנגישים לכל אצבע. מה חסר כאן? פאן.. כמובן!

לאף אחד אין חשק למסרים שיווקיים, אלה אם כן זה כיף. בבית, בהמתנה בתור לרופא השיניים או במשרד, אנחנו תמיד שמחים לשחק קצת עם האצבעות. כרטיס הדיגיטלי בתלת מימד עושה בדיוק את זה. "קוביית המידע" ששלכתם למי שאתם רוצים את תשומת ליבו תהפוך לשעשוע באופן מידי. הם יהפכו אותה מספר פעמים ויחשפו לכל העושר שאתם יכולים להעניק להם. שירותים ומוצרים, מידע להגעה, דרכי התקשרות ועוד. בשלב הראשון זה רק משחק ובהמשך זה הופך למודעות.. אליכם.

חוויה מדליקה עם עתיד


כרטיס הביקור הדיגיטלי בתלת מימד מעלה את חווית המשתמש לרמה חדשה ומשאיר את הלקוח הפוטנציאלי מרוכז לשניות יקרות. ממשק המשתמש תפור למובייל ונותן פייט משמעותי מול כל אלטרנטיבות הבידוריות והאינפורמטיביות שמציעים הסמרטפונים. השימושיות הגבוהה מאפשרת להפוך את כרטיס הביקור לאתר מובייל, כרטיס ביקור ודף נחיתה בו זמנית ולהפיץ אותו במגוון דרכים שכולן מובילות אליכם.

הקוביה הסלולרית - מערכת לעיצוב, בנייה וניהול אתרים בתלת מימד. אפשרויות מדהימות ופורצות דרך.

הרשמה לבוני אתרים ומשרדי פרסום.
כתובתינו: מוטה גור 7, פתח תקווה 050-7919371
כרטיס ביקור דיגיטלי יוקרתי
scroll to top