י.ר. פיננסים
  • שלילי BDI מחיקת
שלילי BDI הסרת

בדיקת דירוג אשראי לשוכרי דירות, בדיקת דירוג אשראי לעסקים, בדיקת דירוג האשראי לפני חתימת חוזה, בדיקת דירוג אשראי למשכירי דירות, בדיקת דירוג אשראי לפני השכרת דירה

דירוג BDI וחיווי אשראי הם כמין תעודת זהות כלכלית הקיימת במאגר נתוני האשראי של בנק ישראל או בחברות המספקות מידע לגבי נתוני אשראי. הם משמשים לבנקים לשם החלטה אם להעניק הלוואה לאדם מסוים או לא. קיימות בשוק חברות המסייעות לאנשים בעלי דירוג שלילי, לשפר את הדירוג או אף להפוך אותו לחיובי לגמרי. וזאת כדי שאדם הפונה לבנק לקבלת הלוואה לא ייחסם בשל חיווי אשראי או דירוג אשראי שלילי. זה מונע את הצורך להזדקק להלוואה חוץ בנקאית שהריבית שלה גבוהה הרבה יותר משל הבנק, שלא לדבר על הלוואות מהשוק האפור, שם קיימים סיכונים רבים בלקיחה של הלוואה מהם.

הזמנת דוח קרדיטצ'ק לאדם פרטי ועוסק מורשה לפי מספר תעודת זהות
💬
הזמנת דוח קרדיטצק >>

לפני שמתקשרים עם דייר, שותף, עובד חדש או כל התקשרות שעלולה לסכן אתכם מומלץ מאוד לבדוק לעומק עם מי יש לכם עסק. לצפייה בדוח לדוגמה או הזמנה.
תוך 24 שעות הדוח אצלכם במייל.
לצפייה בדוח לדוגמה >>

בדיקת דירוג האשראי - לא רק לפני נתינת הלוואה


נכון לעכשיו, השימוש העיקרי של נתוני האשראי הוא על ידי בנקים וגופי אשראי. אך בישראל לא קיימת מודעות לחשיבות בדיקת דירוג אשראי לשוכרי דירות ועסקים לפני חתימת חוזה.

דוח בדיקת רקע

הסיכונים הקיימים בהשכרת דירה הם לא פחות מהסיכונים של הבנק בהענקת משכנתא, אתם מעמידים נכס יקר שלכם לדיור או לעסק, שבו השקעתם את מיטב כספכם, את מירב חסכונותיכם וכעת אתם מפקידים אותו בידי אדם שהוא בדרך כלל לא מוכר לכם, וודאי שלא ההתנהלות הפיננסית שלו. אדם שאינו משלם שכירות כלל או אינו משלם בזמן, יגרום לכם לבזבוז אנרגיה ושעות עבודה רבות, מעבר לעוגמת הנפש.


בדיקת דירוג אשראי - כל אחד יכול (וצריך...)


לכן חשיבות בדיקת דירוג אשראי לשוכרי דירות ועסקים לפני חתימת חוזה היא קריטית. כך תקבלו תמונת מצב עדכנית לגבי מוסר התשלומים של השוכר ולגבי ההתנהלות הפיננסית שלו. שכן, אם הוא 'מוציא את המיץ' לבנק שלו או לעירייה בתשלומי הארנונה, סביר להניח שגם אתם תשבעו ממנו מרורים, חבל להיכנס למיטה חולה כשאפשר אחרת.

מחיקת בי די אי שלילי

משכירי הדירות צריכים להכניס למודעות את החשיבות של בדיקת דירוג האשראי של השוכר, ומומלץ לעשות זאת לפני שהוא מגיע לבחון את הדירה אם היא מתאימה לו ולפני שהוא נותן לכם את רשימת הדרישות שלו, לתיקוני ליקויים וכו'. זה יחסוך מכם הרבה כאב ראש ועוגמת נפש!scroll to top