קידום אתרים - קידום ממומן, קידום אורגני - יהושע רייכר

השיטה המתקדמת בעולם להפיכת מתעניין (ליד) ללקוח אמיתי
קידום אתרים בגוגל | אלון דיגיטל seo

קידום אתרים
לאלון דיגיטל מחלקת קידום אתרים עם אנשי מקצוע שבידיהם הידע והניסיון להפוך את אתר האינטרנט שלך לכלי רווחי, כאשר עם קידום נכון יובילו לחשיפת האתר בפני לקוחות פוטנציאליים ולסגירת עסקאות. בידינו הכלים להפוך את אתר האינטרנט שלך להצלחה עסקית.

ייחודיות השרות שאנו מציעים טמונה בשילוב בין אנשי מקצוע עבור כל תחום המהווה קשר ישיר או עקיף להצלחת האתר שלך, אנו מסוגלים לקדם, לשפר ולהוביל את האתר שלך למקסימום תוצאות.

נשמח לייעץ ולבנות יחד עם הלקוח תכנית קידום המתאימה לעסק שלו ולצרכיו, נציע דרכי פעולה ושילוב בין פתרונות קידום שונים, נבצע מחקר מקיף, ננתח ונבחן מילות מפתח אופטימאליות, נבדוק מיהם המתחרים ונבנה יחד עם הלקוח תכנית קידום שתתאים לצרכיו ולתקציבו.

:אנו מתמחים בשילוב בין תחומים שונים של קידום אתרים, בעיקרםקידום אורגני

קידום האתר שלך למיקום גבוה בתוצאות החיפוש, בחיפוש ביטויים ומילות מפתח העוסקות בתחום שלך. קידום אתרים אורגני הינו תהליך ממושך של שיפורים פנימיים וחיצוניים, בין היתר גם בקוד האתר, תוכנו, הקישורים ממנו ואליו, פרסומו ברשת ועוד. לרוב, תהליך קידום אורגני מניב תוצאות ראשונות לאחר מספר חודשים, ועליו להמשך גם לאחר השגת תוצאות טובות. זאת משום שהמתחרים ימשיכו לקדם ולבסוף אתר שהפסיק לקדם יישאר מאחור, ומלבד זאת תמיד ניתן לחקור אודות מילות מפתח נוספות שטרם קודמו ויכולות להניב לרווחים נוספים. קידום אורגני משתלם בטווח הארוך מאחר והופעה בתוצאה אורגנית אינה כרוכה בעלויות נוספות, לעומת הקידום הממומן. לכן, גם אם נדרשות תוצאות מיידיות ושרותי קידום ממומן, תמיד מומלץ להשקיע במקביל גם בקידום אורגני לטווח ארוך, שישתלם בסוף ויכניס רווחים נוספים. קידום האתר שלך בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש לטווח ארוך יבטיח החזר השקעה, מחקרים מוכיחים כי תוצאות החיפוש האורגניות מצטיירות בעיני הלקוח כאמינות יותר, כאלו שמספקות מידע, מוצרים ושרותים אמינים יותר ממודעות פרסומיות, ולכן אחוזי ההקלקה עליהם גבוהים יותר ממודעות ממומנות. אנו נוביל את האתר שלך לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש, אשר יבטיח זרימה קבועה של לקוחות רבים לאתרך. מלבד רווחיותו של אתר מקודם לעסק עצמו כמקור לחשיפה, שיווק וביצוע מכירות, אתר מקודם שווה כסף גם בהיבט של שווי האתר עצמו (בימינו, אתרים מצליחים ורווחיים יכולים להימכר בסכומים גדולים מאוד), וגם מבחינת שווי פרסום באתר – אתר בעל כניסות רבות יכול לכלול שטח פרסום, למשל עבור העוסקים בתחום נלווה לתחום העיסוק שלך, ובמילים אחרות - אם יש לך הרבה תנועה באתר, לאורך זמן ובאופן קבוע, אנשים ישלמו לך כסף כדי לפרסם אצלך מודעות. תוכל לקבל על זה כסף או לקבל פרסום דומה, בתמורה. יש אין סוף סיבות טובות למה כדאי להשקיע בקידום אתרים, הרי אם כבר השקעתם בבניית אתר, עכשיו הזמן לקדם ולפרסם אותו, אחרת זה ממש כמו לפתוח חנות במדבר. הוא אי שם באינטרנט, בלי שאף לקוח מודע לקיומו. גם אם יש לך את האתר הטוב והמוצלח ביותר, ייתכן שלא ימצאו אותך באינטרנט, וזה לא בגלל שאחרים טובים יותר, הם רק עשו יותר כדי לחשוף את האתר ללקוחות. עשה צעד למען הצלחת האתר שלך, זכור כי אתר מצליח מוביל לעסק משגשג.


קידום ממומן

קידום ממומן בגוגל יוביל לתוצאות מהירות, באופן מיידי נוכל להעמיד לרשותך קמפיין פרסומי במנוע החיפוש המוביל בארץ ובעולם, שיניב תוצאות מיידיות ע"י הופעה במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש הממומנות. ניתן להשוות פתיחת קמפיין ממומן בגוגל להעברת החנות שלך לקניון מאמצע המדבר השומם – פתאום לפרסום שלך יהיו צפיות, על כל כמה צפיות יהיו גם כניסות לאתר, ועל כל כמה כניסות יהיו רכישות. כל זאת לעומת אתר שומם שלא נכנס אליו איש לפני כן, מאחר והוא פשוט לא הופיע בשום מקום. לעומת קידום אורגני שאורך זמן עד שמראה תוצאות, בקידום הממומן תוכל להכניס לקוחות לאתר באופן מיידי. הקידום הממומן כרוך בתשלום לגוגל עבור כל "קליק" (כניסה לאתר ע"י הקלקה על המודעה הממומנת שלך) או לחלופין עבור כל "הופעה" (כל פעם שמודעתך הופיעה בין תוצאות החיפוש של מישהו). לאחר סקירה נוכל להמליץ ולייעץ בבחירת שיטת הקידום האופטימאלית עבורך. מלבד זאת לקידום הממומן משתנים רבים אותם נקבע יחד עם הלקוח כגון שעות פרסום, הגבלת אזור גיאוגרפי, קביעת התקציב ועוד. בתהליך הקידום הממומן נדון, נבחן ונקבע מראש את מילות המפתח המשתלמות ביותר לפרסום – נחקור מילים וביטויים המתארים את תחום העיסוק, המוצר או השרות שהנך מציע ונבדוק אילו מילות מפתח רוב המשתמשים מחפשים, נבחר את מילות המפתח הנכונות ביותר שיתנו מענה מדויק לחיפוש הלקוח ובכך יעלו את סיכויי סגירת העסקה, נבחן את עלות ההקלקה / הופעה המשוערת עבור מילות מפתח שונות, ובסוף התהליך נחליט יחד עם הלקוח על מסע פרסום יעיל, רווחי ומשתלם ביותר עבורך, בהתאם לתקציב שהנך מעוניין להשקיע. בהמשך ובהתאם לתוצאות שנשיג, נוכל לשפר ולהתאים את מסע הפרסום, אנו נמשיך בתהליך זה ללא הפסקה, תוך עדכון הפרסומים, בדיקת מתחרים חדשים, התאמות לשינויים בעלויות ובאחוזי ההקלקות ועוד, כולם דורשים טיפול וסקירה על בסיס יומיומי על מנת להבטיח מסע פרסום אופטימאלי. מלבד השליטה המוחלטת על הופעה במילות חיפוש מדויקות שיניבו תוצאות טובות יותר, קידום ממומן מאפשר כלים נוספים כמו פרסום אזורי, פרסום מודעות באתרים שונים ועוד.


למה אתר אינטרנט הוא כלי הכרחי עבור העסק שלך ?

בשנים האחרונות הפך האינטרנט לכלי עסקי, שיווקי ורווחי עבור עסקים רבים בארץ ובעולם. כמות הלקוחות המחפשים ורוכשים שירותים ומוצרים אונליין, רק הולכת וגדלה. בניית אתר אינטרנט כרוכה לרוב בעלות חד פעמית, ועלות תחזוקתו זעירה. השקעה זו נחשבת לקטנה ונטולת סיכון ביחס לכלי העסקי היעיל שתוכלו לקבל. אתר אינטרנט מהווה סוכן מכירות לכל דבר, זאת ועוד – הוא עובד 24 שעות ביממה, הוא תמיד מנוסח בדיוק כפי שהייתם רוצים שיהיה, הוא מציג מידע כולל ולא שוכח דבר, הוא עונה בדיוק לצרכי הלקוח ולמה שמעניין אותו, מאחר והלקוח שולט בשיטוטו ובעיונו באתר. האתר יכול להכיל אינסוף מידע שיווקי, אינפורמטיבי ותדמיתי, ויכול להכיל תמונות, גלריות, אנימציות, קטעי וידאו, תרשימים, וכל דבר שתרצו להציג ללקוח. אתר אינטרנט מהווה מדיה מצוינת לפרסום מבצעים משתנים ומוצרים חדשים, לתת מידע מקיף ללקוח אודות השרות / המוצר שהנך מציע, ואף לסגור עסקה מול לקוח כולל תשלום אונליין. אתר אינטרנט יכול להפוך להיות מקור ההכנסה העיקרי שלך, זאת בגלל החשיפה הגבוהה אליה ניתן להגיע באינטרנט בקלות, ובעלות מינימאלית. אתר אינטרנט חוסך לך זמן וכסף על שאלות, בירורי מחירים, הוראות הגעה, שרות לקוחות, סוכני מכירות ועוד, הכל מתבצע אוטומטית ע"י הלקוח עצמו. אינך צריך לחפש את הלקוח, לשאול אם הוא מעוניין בשרותיך, אין צורך להסביר אודות העסק ולמה לבחור בך, לתת הצעת מחיר או לסגור עסקה; הלקוח יחפש אותך, יקרא ויעיין בתכני האתר שלך, לרוב יוכל כבר לראות מחירים ולהוסיף מוצרים לעגלה, ישתכנע לרכוש ויסגור עסקה כולל מתן פרטי כרטיס אשראי וכל זאת ללא התערבותך ומבלי שנדרשת להקדיש דקה מזמנך. בנוסף, בעלי אתר אינטרנט יכולים לראות נתונים וסטטיסטיקות מדויקות אודות הרגלי הגלישה והרכישה של הלקוחות, ולקבל תוצאה מדויקת של רווח מול השקעה. זהו כלי טכנולוגי שייקח את העסק שלך קדימה. היום לכל עסק יש אתר אינטרנט, וזה אומר שגם אתה חייב להיות שם.


למה קידום אתרים ?

כאמור, כמות הלקוחות המחפשים לרכוש שירותים או מוצרים דרך מנועי החיפוש השונים, ובראשם גוגל, רק הולכת וגדלה. תוצאות החיפוש מובילות למכירה, כלומר רוב הסיכויים שהלקוח שחיפש שירות או מוצר ספציפי יבחר באחת מתוצאות החיפוש הראשונות שיתקבלו במנוע החיפוש. אם תקלידו בגוגל את מילת החיפוש המתאימה לעסק שלכם, סביר להניח כי תמצאו תוצאות רבות של המתחרים שלכם. הדבר נכון בימינו כמעט לכל עסק, והם אינם טועים – הם שם כי זה משתלם. אין ספק כי פרסום וקידום אתר אינטרנט יעיל ביותר לכל עסק. באינטרנט אינך צריך לחפש את הלקוח, הוא מחפש אותך. אם תימצא בין התוצאות הראשונות שיקבל הלקוח ותענה במדויק לצרכיו – תזכה בעסקה סגורה ובלקוח חדש, וכל מטרת קידום האתר היא להביא לידי כך. מציאת לקוחות חדשים וסגירת עסקאות ישירות דרך האתר יניבו מינימום הוצאות ורווחים גדולים יותר, כמו כן יהיו בידיך נתונים סטטיסטיים מדויקים אודות לקוחותייך, פעולות הרכישה באתרך ורווחיות מילות החיפוש המקודמות. בין היתר, נתונים אלו מאפשרים חישוב פשוט של השקעה תמורת רווח, ובכך תוכלו להבטיח את החזרת הוצאות הפרסום. בנוסף אנו ננתח נתונים אלו ונכין המלצות לשיפור תכנית הקידום ולעיתים אף לשיפור האתר עצמו.

?כיצד מתחילים


פשוט פונים אלינו – טלפונית, באמצעות דוא"ל או טופס יצירת הקשר באתר. נציג הבקיא בתחום קידום אתרים יחזור לפנייתכם בהקדם, ויוכל לתת מענה לשאלות וייעוץ ראשוני. לרוב, תתבקשו להגיע לפגישה במשרדינו בה נדון במטרות הקידום, נחקור את תחום העיסוק ונבצע סקירה ראשונית של מילות חיפוש פוטנציאליות, נעריך את היקף העבודה שיתאים לתקציבך ויחד נבנה תכנית קידום ראשונית. בפגישה נציג בפניך אפשרויות קידום שונות, נמליץ על הליכים הכרחיים, כדאיים ומשתלמים לקידום האתר בהתאם לצרכיך, ונייעץ אודות שילוב של שיטות קידום שונות לייעול הקידום באופן מקסימאלי. נשמח לתת ייעוץ ועזרה לכל לקוח אשר שוקל לקדם אתר אינטרנט קיים או אתר שעתיד להיבנות. אנו ערוכים לשיפור האתר מכל היבט שעשוי לתרום לקידום האתר ובעצם להגברת הסיכוי לקבל רכישות דרך האתר. אם צריך, אנו נשפר לקבלת עיצוב אתר נכון, שיהיה נגיש ומיועד עבור לקוחותיך ובכך נגדיל את הסיכוי לרכישה לאחר הכניסה לאתר; נספק שרותי קופירייטינג - כתיבת תוכן מקצועי ושיווקי תוך מענה לדרישות קידום האתר; נמליץ על פתרונות טכנולוגיים שיחסכו זמן וכסף; נשפר את שלד וקוד האתר תוך שילוב אופטימיזציה למנועי החיפוש; כל זאת בנוסף למכלול כלי הקידום, הידע והמקורות אשר ברשותנו אותם נשמח להעמיד לרשותך. בוא להצליח איתנו.

איך לקדם את האתר


אם אתם מעוניינים לדעת איך לקדם את האתר, נוכל לומר לכם שאם בעבר הלא רחוק אנשים רבים קידמו את אתרי האינטרנט שלהם בעצמם, כיום מדובר על משימה קשה מאוד שמצריכה שעות מרובות, עדכונים שוטפים, קשרי שיתוף פעולה וטכניקות קידום שונות. מסיבה זו אנשים פונים אל חברות קידום אתרים בעלות ניסיון רב בקידום ותוצאות מוצלחות. קידום אתרים

בוחרים בחברה הנכונה לכם


יש חברות קידום אתרים רבות וכל חברה מנסה למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים אליה בכל מיני דרכים, בדיוק כמו כל עסק כלכלי שמעוניין להצליח ועל כן משווק את עצמו במגוון דרכים. השאלה החשובה היא מה היתרונות שהחברה מציעה ללקוחותיה בכל הקשור אל 'איך לקדם את האתר'. יש חברות שמציעות מחירים נמוכים מאוד ותוצאות מובטחות. כאן צריכה להידלק נורה אדומה שכן אף חברה אינה יכולה להבטיח מקום מסוים בפלט התוצאות של גוגל לאורך זמן ולגבות על הדבר מחיר מינימאלי. לעומת זאת, חברה שמציעה לכם מחיר חודשי סביר בעד הקידום, חוזה של חצי שנה עד שנה מינימום, הבטחה להביא אתכם לתוצאות אחד הדפים הראשונים של גוגל במגוון מילות מפתח והבטחה שתוכלו לראות תוצאות לאחר מספר חודשים, היא חברה אמינה שמומלץ לברר מה היא עוד מציעה ללקוחותיה. כאן, כל שצריך לעשות הוא לוודא שמדובר על חברה או עסק שפועל באופן חוקי, חותם על חוזה עם לקוחותיו ומספק קבלות בעבור כל תשלום של הלקוח.

שקיפות היא שם המשחק


חברת קידום אתרים איכותית ובעלת מוניטין מוצלח לא תפחד מהמילה שקיפות ולא תבטיח ללקוחותיה את מה שהיא אינה יכולה לעשות. היא תיפגש עם הלקוח ותברר האם מדובר על אתר אינטרנט חדש או שמא מדובר על אתר קיים. בהתאם, היא תסביר ללקוח כיצד כל הקשור אל הקידום מתבצע בחברה, תיקבע את העלות של הקידום, תקבע עם הלקוח את כמות מילות המפתחות אותה היא תקדם מדי תקופה ותדאג לשדר אליו דו"חות שמעידים על מצב האתר בהתאם למילות מפתח מסוימות בפלט מנוע החיפוש.

איך לקדם את האתר- פעולות


התאמה - חברה תוודא שאתר האינטרנט מותאם בצורה מקסימאלית לפעילויות קידום.
סוג קידום - החברה תקבע האם סוג הקידום הטוב ביותר לאתר הוא קידום אורגני.
מחקר ופעולות – מחקר של החברות המתחרות, מחקר שוק של כל הקשור אל הקידום האורגני, קביעת מילות מפתח חשובות, החלפת קישורים, כתיבת תכנים איכותיים ומקוריים הטמעת מילות המפתח בהם, תיקון של תכנים מועתקים, אופטימיזציה לתכנים ותמונות ועוד.
X

קידום אתרים בגוגל יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני יהושע רייכר , קידום אתרים קורס יהושע רייכר , קידום אתרים עשה זאת בעצמך יהושע רייכר , קידום אתרים seo יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל בחינם יהושע רייכר , חברת קידום אתרים יהושע רייכר , קידום אתרים מחיר יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל בחינם יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל מחיר יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל מדריך יהושע רייכר , קידום אתרים באינטרנט יהושע רייכר , קידום אתר בגוגל יהושע רייכר , חברת קידום אתרים יהושע רייכר , קידום בגוגל יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני מדריך יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני בגוגל יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני חינם יהושע רייכר , מה זה קידום אתרים אורגני יהושע רייכר , חברת קידום אתרים יהושע רייכר , קידום אורגני בגוגל יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל יהושע רייכר , קידום אורגני בפייסבוק יהושע רייכר , קורס seo מחיר יהושע רייכר , קורס קידום אתרים חינם יהושע רייכר , כמה עולה קורס קידום אתרים יהושע רייכר , קורס seo אונליין יהושע רייכר , קורס קידום אתרים און ליין יהושע רייכר , קורס קידום אתרים אונליין יהושע רייכר , האם כדאי ללמוד קידום אתרים יהושע רייכר , קורס קידום אתרים בצפון יהושע רייכר , איך עושים קידום אתרים יהושע רייכר , איך עושים קידום אורגני בגוגל יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל לבד יהושע רייכר , קידום אורגני בגוגל מדריך יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני חינם יהושע רייכר , קידום אתר אורגני יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל מחיר יהושע רייכר , קידום אורגני מה זה יהושע רייכר , קורס קידום אתרים יהושע רייכר , קידום אורגני בגוגל מדריך יהושע רייכר , seo מה זה יהושע רייכר , what is seo יהושע רייכר , מה זה קידום אורגני יהושע רייכר , seo מדריך יהושע רייכר , seo שכר יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל יהושע רייכר , איך מקדמים אתר בגוגל לבד יהושע רייכר , מדריך קידום אתרים חינם יהושע רייכר , קידום אתרים בגוגל מחיר יהושע רייכר , seoquake יהושע רייכר , קידום אתרים בחינם יהושע רייכר , מדריך קידום אתרים בגוגל יהושע רייכר , קורס קידום אתרים בחינם יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני חינם יהושע רייכר , חברות קידום אתרים מובילות יהושע רייכר , חברות לבניית אתרים יהושע רייכר , חברה לקידום אתרים יהושע רייכר , חברה לקידום אתרים באינטרנט יהושע רייכר , חברות לבניית אתרים מומלצות יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני יהושע רייכר , חברה לבניית אתרים מומלצת יהושע רייכר , חברות בניית אתרים הגדולות בישראל יהושע רייכר , קידום אתרים השוואת מחירים יהושע רייכר , כמה עולה קידום ממומן בגוגל יהושע רייכר , חבילת קידום אתרים יהושע רייכר , קידום אתרים אורגני מחיר יהושע רייכר , הצעת מחיר קידום אתרים יהושע רייכר , קידום בגוגל מדריך יהושע רייכר , כמה עולה פרסום באינטרנט יהושע רייכר , קורס קידום אתרים מחיר יהושע רייכר

X

קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים אורגני , קידום אתרים קורס , קידום אתרים עשה זאת בעצמך , קידום אתרים seo , קידום אתרים בגוגל בחינם , חברת קידום אתרים , קידום אתרים מחיר , קידום אתרים בגוגל בחינם , קידום אתרים בגוגל מחיר , קידום אתרים אורגני , קידום אתרים בגוגל מדריך , קידום אתרים באינטרנט , קידום אתר בגוגל , חברת קידום אתרים , קידום בגוגל , קידום אתרים אורגני מדריך , קידום אתרים אורגני בגוגל , קידום אתרים אורגני חינם , מה זה קידום אתרים אורגני , חברת קידום אתרים , קידום אורגני בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום אורגני בפייסבוק , קורס seo מחיר , קורס קידום אתרים חינם , כמה עולה קורס קידום אתרים , קורס seo אונליין , קורס קידום אתרים און ליין , קורס קידום אתרים אונליין , האם כדאי ללמוד קידום אתרים , קורס קידום אתרים בצפון , איך עושים קידום אתרים , איך עושים קידום אורגני בגוגל , קידום אתרים בגוגל לבד , קידום אורגני בגוגל מדריך , קידום אתרים אורגני חינם , קידום אתר אורגני , קידום אתרים בגוגל מחיר , קידום אורגני מה זה , קורס קידום אתרים , קידום אורגני בגוגל מדריך , seo מה זה , what is seo , מה זה קידום אורגני , seo מדריך , seo שכר , קידום אתרים בגוגל , איך מקדמים אתר בגוגל לבד , מדריך קידום אתרים חינם , קידום אתרים בגוגל מחיר , seoquake, קידום אתרים בחינם , מדריך קידום אתרים בגוגל , קורס קידום אתרים בחינם , קידום אתרים אורגני חינם , חברות קידום אתרים מובילות , חברות לבניית אתרים , חברה לקידום אתרים , חברה לקידום אתרים באינטרנט, חברות לבניית אתרים מומלצות , קידום אתרים אורגני , חברה לבניית אתרים מומלצת , חברות בניית אתרים הגדולות בישראל , קידום אתרים השוואת מחירים , כמה עולה קידום ממומן בגוגל , חבילת קידום אתרים , קידום אתרים אורגני מחיר , הצעת מחיר קידום אתרים , קידום בגוגל מדריך , כמה עולה פרסום באינטרנט , קורס קידום אתרים מחיר

X

X

adactive | קידום אתרים www.adactive.co.il/service כאן ניתן להתרשם ממיקומי לקוחותינו במנוע החיפוש של גוגל, כתוצאה מתהליך הקידום האורגני (SEO) אשר אנו מבצעים. לפרטים נוספים, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר באמצעות ... קידום אתרים

דניאל זריהן: קידום אתרים אורגני, אבל בקטע אחר danielzrihen.co.il/ 2 באוג׳ 2015 - מבולבל מעודף ההיצע של חברות קידום אתרים בשוק? אתה לא לבד. קפוץ לביקור אצלי ואני אסביר לך במה אני שונה. זה לא עולה כסף :-) קידום אתרים

‏ קידום אתרים בגוגל: SeoWho קידום אתרים למקסימום תוצאות בשטח seowho.co.il/ כשמדובר על קידום אתרים בגוגל - אין מקום לפשרות! גם לאתר שלך יש מקום בדף הראשון! חברת SeoWho - איתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת התוצאות הרצויות. קידום אתרים

קידום אתרים עם AskPavel: הקהילה הגדולה בארץ שתסייע לך ... www.askpavel.co.il/ מעל 70 כותבים, 250 כלים ו-1000 מדריכים על קידום אתרים בגוגל (SEO) ושיווק באינטרנט. בוא לגלות איך להגיע למקום הראשון בגוגל בכוחות עצמך בלי לשלם שקל. קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל: לשכת מקדמי אתרים | שיווק באינטרנט WEBON https://webon.org.il/ כשרוצים להגדיל את קהל הלקוחות - קידום אתרים בגוגל הינו הפתרון המושלם! חברת WEBON מקדמת מעל 100 לקוחות בישראל, עם שיווק באינטרנט במאות ביטויים ההצלחה מובטחת. קידום אתרים

קידום אתרים מקצועי ושיווק באינטרנט: מקסימום חשיפה ברשת - SEO ... https://www.seoisrael.co.il/ כבר מעל לעשור שאנו מסייעים למאות עסקים מכל הגדלים להגיע לחשיפה מירבית ברשת, באמצעות קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש, שיווק באינטרנט ופרסום בגוגל. פנה למומחים שלנו! קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל: אלי סאסי מומחה קידום אתרים מבוסס תוצאות! www.elisasi.co.il/ קידום אתרים בגוגל: מנהל שיווק? בעל עסק? מחפש מקדם אתרים בגוגל? קידום אתרים אורגני יהפוך אותך למותג! קידום אתרים אורגני בגוגל עם 6 שנות ניסיון, כנס! קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל ושיווק באינטרנט | Digitouch - חברה לקידום ... https://digitouch.co.il/ בעזרת קידום אתרים בגוגל ושירותי שיווק באינטרנט אנו מייצרים ללקוחות שלנו רווחים. קידום אתרים בגוגל עשוי להיות מורכב דיגיטאץ' עושה את זה פשוט עבורך,לתוצאות >> קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל ושיווק באינטרנט - סלקטד SEO www.selected.co.il/ קידום אתרים בגוגל - החברה המובילה בישראל בתחום SEO ושיווק באינטרנט. מגוון פתרונות שיווק כגון קידום אתרים בגוגל, קידום ממומן, ניהול מוניטין ובניית אתרים. הכנסו לאתר לפרטים ... קידום אתרים

קידום אתרים, באינטרנט, קידום בגוגל | Seo-up חברת קידום אתרים www.seo-up.co.il/ חברת קידום אתרים באינטרנט עם ניסיון של מעל 10 שנים בקידום אתרים מכל הסוגים, שירותי ליווי וייעוץ לבעלי עסקים וחברות - בין הלקוחות יש חברות גדולות ובינוניות.. קידום אתרים

X 6 דרכים להגדלת CTR בתוצאות החיפוש
גוגל לעסק שלי, כך תגדיל תוצאות, אז איך עושים זאת? פרסום עסק באינטרנט, שיווק עסק באינטרנט, מכבסת מילים לביטויים, פרסום עסק בגוגל ושיווק עסק בגוגל. מילים גדולות כמו CRT ,Title ,Description ,Schema נפשט ונצמצם אותן כאן, מתחילים. בדרך כלל כאשר מדברים על אחוז הלחיצות (CTR) מתכוונים לאחוז הלחיצות על מודעות ממומנות, הרי שגם לאחוז הלחיצות בתוצאות האורגניות יש משמעות גדולה מאוד: ככל שנצליח להביא יותר גולשים לאתר שלנו בלי לשנות את המיקום שלנו בתוצאות החיפוש, כך נרוויח יותר גולשים ונהיה תלויים פחות בשינויים באלגוריתם של גוגל. (למשל, אם 100 איש ביום צופים בתוצאות מן האתר שלנו ונגדיל את ה- CTR הכולל מ - 20% ל- 40%, נרוויח עוד 20 גולשים ביום!) אז איך עושים זאת? שינוי ה- Title וה- Description מלבד העובדה שה- Title וה- Meta Description צריכים לכלול את מילות המפתח החשובות ביותר ויש להם משקל משמעותי מאד בקידום האתר, חשוב גם שהם יהיו כמה שיותר מושכים ומזמינים. בוא ניקח לדוגמה בנק פיקטיבי בשם "הבנק הישראלי" – אם הכותרת של דף הבית שלו תהיה פשוט "הבנק הישראלי", סביר להניח שלגולשים לא תהיה סיבה מיוחדת להיכנס דווקא אליו. לעומת זאת, כותרת כמו "הבנק הישראלי - היכנס כדי לגלות למה אנחנו לא כמו כל בנק אחר" כבר יוצרת עניין וסקרנות את הגולש. באותו אופן, אם התיאור של דף הבית יהיה פשוט "באתר תוכל לקבל מידע על חשבונות, לבקש הלוואות או לסחור בשוק ההון"- הגולש הממוצע בוודאי יחשוב לעצמו שאין בבנק הזה שום דבר מיוחד. לעומת זאת, תיאור כמו "פתח עוד היום חשבון וירטואלי וחסוך בעמלות ובכאב ראש" כבר פונה לפלח שוק הרבה יותר גדול של לקוחות פוטנציאלים חדשים. (אחרי הכול, מי שרוצה להתחבר לחשבון שלו בכל מקרה יהיה צריך להיכנס לאתר). Site Links אמנם מופיעים בעיקר כאשר האתר ממוקם במיקום גבוה, אבל גם אותם כדאי לבדוק ולראות שהם אכן מצביעים על עמודים שיש לגולשים בהם עניין אמיתי. בדרך כלל גוגל עושה את העבודה הזו באופן די טוב בלי שנצטרך להתערב, אבל אם מצאנו עמוד שנראה לנו מיותר, תמיד נוכל להסיר אותו מהרשימה באמצעות ה – Search Console (למרבה הצער, גוגל עדיין לא מאפשר לקבוע מה כן יופיע ב – Site Links באופן ידני). "גוגל לעסק שלי" (לשעבר Google Local או Google מפות") גוגל לעסק שלי הוא שירות של גוגל שמאפשר לצרף את פרטי העסק שלכם לגוגל פלוס וכך להציג אותו בתוצאות החיפוש המקומיות או אפילו כאלמנט נפרד לצד התוצאות (גרף הידע). תוצאות החיפוש המקומיות בדרך כלל מופיעות כחלק מהתוצאות האורגניות, אבל בגושים נפרדים. היתרון מבחינת בעלי עסקים הוא שהתוצאות המקומיות יכולות להופיע ללא קשר לתוצאות הטקסטואליות, וברגע שהגולש לוחץ עליהן, הוא מועבר למפה של העסק עם קישור לאתר הבית שלו. קישורים לאתר – יחסי ציבור באינטרנט היום כבר הרוב יודע, קישורים נכנסים לאתר הן חלק בלתי נפרד מקידום אתרים ושיווק באינטרנט. באמצעות יחסי ציבור באינטרנט נוכל ליצור מערך קישורים נכנסים לאתר, אנחנו מספקים לאתר תוכן גדול מאמר שמוסיף ערך ובתמורה מקבלים קישור איכותי לאתר שלנו, כי היום קידום אתרים אורגני משתלב עם יחסי ציבור באינטרנט. ככל שהקישורים הנכנסים אליך לאתר יהיו יותר איכותיים כך המיקומים שלך ידורגו גבוה יותר וה CTR ימשיך להשתפר. סכמה הוא פורמט מיוחד שמאפשר למנועי חיפוש כגון גוגל וגם אפליקציות או אתרים מיוחדים שסורקים אתרים אחרים (למשל, אתרי השוואת מחירים) להבין את המשמעות של חלקים שונים בעמוד ובכך להציג את המידע עוד לפני שהגולש נכנס לאתר. מבחינת ה – CTR, מדובר באלמנט חשוב מאוד מכיוון שהדבר מבליט את העמוד בתוצאות החיפוש. שימושים נפוצים ל: הצגת הדירוג של מוצר מסוים או ביקורת שנכתבה עליו באמצעות כוכבים. הוספת תמונה ומחיר לעמודי מוצרים בחנויות וירטואליות. הצגת מאמרים קשורים של כותב מסוים. הצגת אירועים קרובים - מתאים מאוד לאתרים שמארגנים כנסים, אתרים של זמרים ואומנים וכו'. הוספת הנתיב באתר (breadcrumb) אליו הגולש נכנס. הצגת מידע מקומי על העסק (ראו סעיף קודם). על מנת להטמיע את הפורמט באתר, אפשר לעשות זאת באופן ידני באמצעות ההוראות שנמצאות ב- Schema.org או בעזרת ה- Marker של גוגל שמאפשר לסמן חלקים על גבי הדף עצמו ולקבל קטעי קוד דינאמיים (קוד שמתאים לכל העמודים באתר) שיעשו את העבודה. קידום יותר תוצאות בדרך כלל גוגל נותן לכל אתר ברשת להציג עד שני עמודים בתוצאות החיפוש. רק לעיתים נדירות ובהנחה שאין תוצאות יותר רלוונטיות, הוא עשוי להציג כמה תוצאות מאותו דומיין, כך שאי אפשר להסתמך על האופציה הזו בלבד... מה שכן אפשר לעשות זה לקדם מספר אתרים במקביל על אותה מילת מפתח. לא כל האתרים חייבים להיות בשליטה מוחלטת שלנו ואפשר להשתמש באתרים מסוגים שונים, למשל: פרסום כתבה שמציגה אותנו באחד האתרים הגדולים ברשת, כך שיש סיכוי גבוה שהוא יתברג על מילות מפתח רלוונטיות. שימוש בעמוד מרשת חברתית תוך כדי הטמעת מילות המפתח בשם העמוד ובתיאור שלו. "רכיבה" על אינדקסים מקומיים כמו למשל דפי זהב, מתאים במיוחד לבעלי מקצוע שפועלים באזור גיאוגרפי מסוים ("רופא עור ברעננה"). החיסרון של השיטה הזו היא שבדרך כלל נמצא את עצמנו בדף אחד עם כל המתחרים שלנו וכל עוד לא נשלם לאתר כסף על מנת להבליט את המודעה שלנו בתוצאות החיפוש, סביר להניח שלא נקבל עוד הרבה מאוד גולשים לאתר שלנו. האופציה השנייה היא להשתמש באתרי לווין : אתרי לווין הם אתרים שאנחנו בונים על מנת לקדם את האתר הראשי שלנו. יש אתרי לווין באיכות נמוכה שכוללים בסך הכול בלוג עם כמה מאמרים, אבל על מנת ליצור אתר לווין שיוכל להתברג היטב בתוצאות החיפוש, צריך להשקיע בו מבחינת התוכן והעיצוב ובעיקר לגרום לו להיות כמה שיותר שונה מהאתר המקורי. על מנת להימנע מהצבת קישור בולט מדי לאתר המקורי (מה שיכול גם לעורר חשד אצל גוגל), אפשר פשוט להשתמש בטלפון אחר שיפנה לעסק שלכם או אפילו טופס צור קשר שלא יחשוף את המייל שלכם, וכך לא להפסיד לקוחות.

מדריך להצלחה בתהליך קידום אתרים
איך נהפוך את תהליך הקידום להצלחה עסקית של ממש? צוות חברת אקסטרה קידום אתרים התפנו לספק לנו מדריך להצלחה בתהליך קידום אתרים, כל מה שחשוב לדעת ואיך באמת נשיג הצלחה בקידום אתר בגוגל bmby בשיתוף פורסם ב: 23.12.2015 04:03 עודכן ב: 23.12.2015 12:26 השמעת כתבה שתפו Forward צילום: יחצ צילום: צילום: יחצ משרדי חברת אקסטרה קידום אתרים משרדי חברת אקסטרה קידום אתרים בשנים האחרונות קידום אתרים בגוגל הפך לחלק בלתי נפרד משיווק עסק או חברה באינטרנט, חלק גדול בתקציבי השיווק מופנים לגוגל במטרה להשיג עוד ועוד לקוחות ממוקדים שמחפשים בדיוק את מה שיש לעסק להציע לקהל הלקוחות שלו. בכל תחום עסקים רבים מתחרים על קידום מונחי חיפוש והתחרות רק גדלה משנה לשנה. אז איך בעצם נבטיח שתהליך קידום האתר בגוגל יהיה תהליך מוצלח שיביא להחזר השקעה מהיר וכמובן לרווחים משמעותיים ואיך תבטיחו שחברת הקידום שבחרתם תביא להצלחה של ממש וליווי מקצועי של קידום האתר ? בניית תוכנית והגדרת מטרות מכיוון שמדובר בתהליך המתבסס גם על פעילות המתחרים וגם על תחרות גדולה, ישנם משתנים גדולים המשפיעים על פעילות הקידום אותה חברת הקידום צריכה לדעת, לצפות ולהתחשב בכל המשתנים. לבנות תוכנית מסודרת ומוגדרת מראש שבה נדע בדיוק מה נכון עבור הפרויקט שלנו, איך נשיג את המטרות שלנו ומהם בכלל המטרות הסבירות אליהם האתר שלנו צפוי להגיע בתהליך הקידום. צריך תמיד לזכור טוב טוב שבכל תחום בו נרצה לקדם את האתר שלנו ישנם היום כבר המון חברות פעילות המקדמות את האתר שלהם בגוגל כבר תקופה ארוכה ולכן יש להיות זהירים בהגדרת היעדים ולהבין שאנו נכנסים לתוך אזור תחרותי ויש קודם כל צורך להדביק פערים ורק אז להתגבר על פני המתחרים שלנו. חברות קידום שיציגו תוכנית שנראית ורודה מדי כנראה מנסים לסגור עסקה ופחות מעוניינים בהצגת היעדים המציאותיים בהתחשב בכל הנסיבות הקיימות. בחירת מילות חיפוש מתאימות קידום אתר בגוגל מתבסס על שאילתות חיפוש ( מונחי החיפוש אותם הגולשים מקלידים בכדי למצוא שירות או מוצר) לכן אנו נגדיר כבר בתחילת תהליך הקידום באילו מונחי חיפוש אנו רוצים להתמקד על פי הרלוונטיות הגדולה ביותר לפרויקט שלנו, על פי נפחי החיפוש הגדולים ביותר בתחום בו אנו פעילים, ועל פי מונחי חיפוש תחרותיים יותר ותחרותיים פחות כך שנצליח להשיג מיקומים גם לשלב ההתחלתי של הפרויקט ( חודשים ראשונים ) וגם לטווח הרחוק בביטויים היותר תחרותיים. חברת קידום שתרצה בהצלחת הפרויקט תנסה לנתב את הפרויקט לקידום רוחבי של כל פעילות האתר כך שהיא תנסה לקדם באופן מקסימלי את כל פעילות האתר. בעצם כל שירות או מוצר באתר יקבל התייחסות וניסיון לחשוף אותו בתוצאות החיפוש בגוגל. קידום שמונחה למספר ביטויים מצומצם כמו קידום עד 10 ביטויים או שיטות דומות לא מביא לתהליך אופטימלי בין המקדם לבעל האתר ברצון לקדם את את כל פעילות האתר ולהסתכל באופן רחב על הצלחת הפרויקט. שיתוף פעולה בין המקדם ללקוח הניסיון מוכיח ששיתוף פעולה בין המקדם ללקוח הוא ללא ספק מה שעושה את ההבדל בין קידום טוב לקידום מצוין, כאשר יש שיתוף פעולה חיובי כזה שהלקוח נותן פידבק טוב שישנה התקדמות טובה ופידבק שלילי אך ברוח טובה כאשר ישנה התקדמות קצת פחות טובה, כזה שהמקדם מציג בשקיפות מלאה כל מה שקורה בתהליך הקידום ומנסה לגרום ללקוח להיות חלק בלתי נפרד ולהבין בדיוק מה קורה ומה חשוב שיקרה בפרויקט. שיתוף פעולה כזה מביא להצלחה של ממש וגורם ללקוח להיות מעורב, להבין מה חשוב שיהיה באתר שלו, איך דברים צריכים להיות מוצגים, להבין את החשיבות של חומרים שיווקיים טובים ואיך ליצור יתרון על פני המתחרים וכדומה, את המקדם שיתוף פעולה כזה מעודד וגורם להמשיך לדחוף עוד ועוד את הפרויקט ולפתח אותו למקומות נוספים שאולי אפילו לא הוגדרו מראש. שיתוף פעולה חיובי = קידום מוצלח מהם פעולות הקידום הנכונות להיום ? בשנים האחרונות גוגל דואגים לעדכן שוב ושוב בעדכונים שונים את האלגוריתם של מנוע החיפוש שלהם, מה שמקשה מאוד על מקדמי האתרים ואפילו גרם בשנים האחרונות לסגירה של חברות ואלה שלא הצליחו להישאר מעודכנים ולדעת איך להתאים את עצמם לשינויים שחלים שגוגל אחת לכמה חודשים. גוגל בעצם מנסים כל הזמן לתת תוצאות יותר רלוונטיות ולמנוע ספאם ותוצאות שאינם איכותיים במונע החיפוש, כל זה מביא לשינויים עצומים בסוג הפעולות הנדרש בכדי לקדם אתר אינטרנט. נכון להיום יש צורך של ממש בפעולות טבעיות ומיתוג של האתר ברשת בכדי לגרום לגוגל להבין שמדובר במותג בתחום ובעצם להתקדם בצורה נכונה המתבססת על פעילות אמיתית סביב האתר. ישנם היום עוד חברות רבות המשתמשות בפעולות שאינם תואמות את העדכונים שחלו בשנים האחרונות ועלולות לגרום לפגיעה של האתר ופסילות ע”י גוגל. חשוב שתדאו מה חברת הקידום מבצעת לאתר שלכם ואיזה פעולות עיקריות הם עושות, אם תזהו פעולות שנראות לכם קיצוניות או לא טבעיות כמו המון קישורים לאתר שנחשבים לא איכותיים (קישורים מאתרים בשפות זרות או תחומים שלא תואמים את תחום האתר שלכם ) פעולות שנראות מכוונות מאוד לביטויים ופחות למותג וכל מה שנראה לכם כלא מספיק איכותי ולא מכוון להעצמה של המותג שלכם ברשת כמו פעילות חברתית, אזכורים של שם המותג שלכם ברשת, שיתופי פעולה אמיתיים עם אתרים פעילים ובתחומים קרובים לשלכם, פעילות שמביאה תנועת גולשים אמיתית לאתר ולא נוצרה רק לשם מיסוך לגוגל והשפעה על הדירוג עצמו. תוכן איכותי ואיכות האתר כמו שכבר אמרנו גוגל רוצה להציג תוצאות איכותיות יותר ולכן האתר שלנו צריך להיות הכי איכותי והכי טוב עבור הגולשים וזה בעצם אומר שאנחנו צריכים כל הזמן לחשוב טוב על איכות האתר שלנו, איך אנחנו יוצרים ערך ממשי עבור הגולשים, מוסיפים תוכן איכותי באמת ומדיריכם שהקוראים באמת יצאו ממנו עם ערך מוסף, שיפור חווית הגלישה באתר וכך מה שדרוש כדי שהאתר שלנו יהיה טוב יותר משל המתחרים ויביא איתו ערך מוסף . כל דף באתר דף נחיתה מנצח אם נבין לאן הגולשים שלנו מגיעים נדע לשפר את העמודים הספציפיים אליהם מגיעים הכי הרבה גולשים ולנתב את הגולשים לפעולה שאנו מעוניינים שיבצעו באותו עמוד, אם זה רכישה, הזמנת שירות, שיחת טלפון או כל פעולה אחרת. שיפור יחסי המרה בעמוד נחיתה יכולה לשנות משמעותית את הרווח שלנו מקידום האתר. דוחות ודיווחים בכדי למדוד את השפעת פעילות חברת הקידום יש צורך בדוחות מקיפים ומעקבים על כל פעילות האתר, דוח חודשי המציג בדיוק מה היו מיקומי האתר ואיך מתקדם הפרויקט שלנו בכל ביטוי, תוכנת סטטיסטיקה שתציג לנו בדיוק את כמות הכניסות לאתר והתנהגות הגולשים באתר בכל רגע נתון, מעקב אחרי שיחות נכנסות דרך האתר, מעקב אחר יצירות קשר או רכישות באתר. כל זה יביא להצגת נתונים באופן מלא כזה שיהיה אפשר לנתח בצורה יסודית. צילום: יח"צ צילום: יח”צ מדדו את ההצלחה וחשבו מה עושים הלאה בתהליך קידום תמיד יש מה לשפר ולאן להמשיך ולהתקדם, ניתוח נכון של ההישגים בגוגל והביצועים של האתר יאפשרו לנו להמשיך ולהסיק מסקנות ולחשוב כל הזמן איך אפשר לשפר ומה עוד אפשר לעשות כדי להפוך עוד ועוד גולשים ללקוחות פעילים. אז מה למדנו על תהליך קידום אתר מוצלח ? בניית תוכנית המציגה יעדים ומטרות ברורות בחירת מילות חיפוש והתמקדות בכל פעילות האתר שיתוף פעולה חיובי ומפרה בין הלקוח למקדם האתר פעולות קידום טבעיות בהתאם לשינויים החלים בגוגל תוכן איכותי ושיפור איכות אתר האינטרנט שיפור דפי נחיתה באתר דוחות מקיפים על כל פעילות האתר והקידום להמשיך לחשוב כל הזמן איך ממשיכים ומה משפרים לסיכום בדקו לפני שאתם יוצרים לדרך עם איזה חברה אתם יוצאים לתהליך הקידום ובחרו כזו שתדע לספק שירות מקצועי ולווי צמוד עם מטרות זהות לשלכם ורצון לכבוש כל מטרה, תנו הזדמנות לחברת הקידום והתמודד מול התחרות הקשה אך תשתדלו להיות מעורבים ולדעת מה עושים עבורכם ומה קורה סביב כל פעילות האתר שלכם, נסו להיות שותפים ולתרום גם מהצד שלכם כך תשיגו הצלחה של ממש. נכתב ע”י אקסטרה פתרונות אינטרנט בע”מ

חברת סטארט אפ ישראלית כובשת את השיווק ברשת
שלושה יזמים ישראלים, יוצאי יחידת המחשב בצה"ל השיקו תוכנת שיווק מהפכנית, "פייס-איט", שהעפילה למקצה הגמר בתחרות החדשנות השיווקית העולמית שביפן. עד להשתתפותם במקצה הגמר שבתחרות, הם מאפשרים למאות חברות ישראליות ליהנות מהאפשרות להפעיל רובוט שיווק אוטומטי ברשת החברתית ולצבור אלפי לקוחות חדשים. כל זה מבלי לשלם למקדם אתרים, לאנשי שיווק, ל"גוגל" או ל"פייסבוק" בשיתוף ברק רום | 27/10/2016 21:29 תגיות: כבר חשבנו ששמענו וראינו הכל על שיווק עסקים באינטרנט והנה שלושה יזמים ישראלים צעירים, גאוני מחשב ויוצאי יחידת העילית למיחשוב בצבא, עשו את הבלתי ייאמן. השלושה בנו והשיקו תוכנה מתקדמת ומהפכנית בשם “פייס-איט” שמאפשרת שיווק אוטומטי ברשתות החברתיות. התוכנה המשוכללת מפלחת עבורנו את קהל הלקוחות אליו נרצה להגיע, מאתרת את הרוכשים הפוטנציאלים ומשגרת אליהם הודעות, סרטונים ומסרים. כבר לא צריך לשלם למנהל שיווק, או לחברות המציעות קידום אתרים, לא צריך לקנות שטחי פרסום לשיווק עסקים ב”פייסבוק” או ב”גוגל“. אלינו הגיעה השמועה מרואה חשבון, שסיפר שכמה מהעסקים שהוא מלווה השקיעו חד פעמית כמה אלפי שקלים בתוכנה ומאז הרוויחו מאות אלפי שקלים בתוך זמן קצר. התוכנה עושה הכל עבורנו, בתכנות מראש, לפי לוחות זמנים ותכנים שאנחנו מזינים וללא צורך בהקדשת שעות סיזיפיות מדי יום למלאכת השיווק באינטרנט. התוכנה זכתה להתעניינות עולמית והעפילה למקצה הגמר של תחרות החדשנות השיווקית השנתית הנערכת השנה ביפן בדצמבר הקרוב. במהלך השקה שקט המיועד לחברים, מתנסים בימים אלה כמה מאות חברות ישראליות בתוכנה החדשה ומדווחים על שיפור של עשרות אחוזים ברווחיות מקץ שבועיים-שלושה להפעלת התוכנה. גיורא חכמון, בעל רשת מסעדות ושותף בתחום הצימרים, מספר: “זה החל ממש בלחישה. חברים טובים הרימו תוכנה גאונית וביקשו ממני להתנסות בה. גיליתי שזה חוסך לי עשרות אלפי שקלים דמי פרסום ושיווק בשנה - פרסום ושיווק בפייסבוק, קידום אתרים ועוד השקעות בפרסום ברשת האינטרנט. התוכנה עושה בשבילי הכל בצורה אוטומטית. היא מפיצה תכנים כתובים, סרטונים וכל מה שאני צריך והיא עושה זאת בפילוח מדוייק לכל מי שאני בוחר ומורה לה להגיע אליו. יחס ההמרה השתפר פלאים. אני מדבר בדיוק עם מי שמתעניין במוצרים ובשירותים שלי”. אלי כהן, מעצב פנים: “עד לפני חודש הייתי משקיע שעתיים-שלוש ביום למטרות שיווק באינטרנט וזה ממש עייף אותי. הייתי מתכתב, משווק, מעלה תמונות מעבודות שלי, מגיב וחופר. היום החיים שלי הפכו להיות קלים יותר. פעם אחת נתתי הוראות הפעלה לתוכנה ומאז הכל רץ אוטומטית מבלי שאתערב. אני מקבל לקוחות באופן שוטף ועסוק רק במכירות ובעבודה השוטפת. והכי חשוב: הכל קל לתפעול גם למי שלא ממש שולט בתחום המחשבים” לשאלת כתבנו, ענה דובר החברה, “פייס-טק” - יצרנית תכנת “פייס-איט“: “אנחנו מאמינים שמדובר במהפכה עולמית בתחום השיווק. רוב העסקים סובלים מחוסר יכולת לגייס לקוחות חדשים במספרים קבועים ולאורך זמן. יצרנו תהליך אוטומטי, שיספק לכל עסק לקוחות חדשים, מבלי שהוא יצטרך לשלם לגורם משווק לפרסום ומבלי שישחית בעצמו עשרות שעות בחודש על פרסום בפייסבוק, למשל, או פרסום ברשת האינטרנט בכלל. כרגע מתנהלת השקה שקטה של התוכנה בישראל והתוצאה היא 470 עסקים שהצטרפו בתוך שלושה חודשים, כאשר 88 אחוזים מהם מדווחים על שיפור של 30 עד 50 אחוזים במחזורי המכירות. זה רק מוכיח לנו שאנו פוגעים בול בצורך העסקי הזה”. האם אפשר עדיין להצטרף לשימוש בתכנה? “כרגע אנחנו לפני סיום ההשקה ומתכוננים לתחרות העולמית ביפן. בשלב זה יש לנו הקצאה לכ-550 מיקומים בישראל, כך שנותרו רק כמה עשרות מיקומים, שבוודאי יתמלאו במהלך חודש נובמבר”.

קידום אתרים אורגני ב-2016 ו-2017
שינויים רבים עברו על תחום ה-SEO בחודשים האחרונים והוא עוד צפוי לשינויים מרחיקי לכת נוספים בחודשים הבאים. הנה כל מה שחשוב לדעת Search getty images קרדיט תמונה\צלם: pearleye, getty images מאת יואב ברנשטיין תחום ה-SEO השתנה ב-2016 בצורה מהותית, ורבים בתעשייה פספסו זאת או לא שמו לב. מאמר זה נועד לרכז עבורכם את השינויים והמגמות האחרונים בתחום האופטימיזציה למנועי החיפוש בשנה הנוכחית ובשנה הבאה עלינו לטובה. חלק גדול ממה שתקראו עליו כאן נמצא עדיין בבדיקות או פעיל כרגע רק ב-google.com, אבל גם למי שמקדם רק בארץ כדאי להכין את עצמו לבאות. מות המותגים כל עניין המיתוג בהקשר של קידום אורגני בגוגל גוסס לאיטו. ועם כל הכבוד לכל מקדמי האתרים שמיתוג הוא חלק אינטגרלי מסדר היום שלהם, מחקרים רבים מוכיחים שמיתוג עובר לרוב האנשים ה"פשוטים" מעל הראש. מסיבה זו מנועי החיפוש עוברים בהדרגה להתמקד במוצרים ושירותים. כמובן שגם השימוש ההולך וגובר במובייל ואופן החיפוש בו מובילים למגמה הזאת באופן טבעי. גוגל ומנועי חיפוש נוספים מבצעים בשבועות האחרונים טסטים רבים בנושא זה שיהפכו להיות פעילים בקרוב מאד (ראיתי הרבה טסטים בזמן אמת בנושא הזה, וזה הכיוון שכל מנועי החיפוש הולכים אליו). גוגל יתחילו לדחוף מוצרים למפות גוגל, לפרסומי גוגל ולשירותים רבים נוספים. ציוני ביקורות ודירוגים משתנים בהדרגה מ-5 הכוכבים המוגבלים לדירוגי אחוזים, והגלילה האינסופית בחיפושי מוצרים של כל חברה וחברה מתוך תוצאות החיפוש האורגניות, משתדרגת בהדרגה למדורים מיוחדים ב"גוגל לעסקים" הכוללים קטלוג מוצרים מלא (למידע נוסף בנושא). ההמלצה היא להפסיק להתמקד בדברים מופשטים כמו מיתוג ולהתחיל להתמקד בדברים מוחשיים כמו מוצרים ושירותים. אתם צריכים לחשוב פחות על זמן שהיה בעמוד, Bounce Rate ושאר פרמטרים שוליים ולהתמקד בהמרות. בסופו של יום, אנחנו כאן כדי לעשות כסף ולמכור מוצרים ושירותים, וזה גם מה שהגולשים מחפשים. כגולש, הדבר האחרון שמעניין אותי זה לקרוא אתר שמתמקד ב-90% בהאדרת המותג המופלא שלו. רוב הגולשים שנתקלים באתר כזה עוברים מיד לאיביי, אמזון או עליבאבא – כולם אתרים ממוקדי מוצרים ושירותים. AMP ו-A4A קיימים כבר לא מעט מחקרים שמוכיחים ששימוש בפלטפורמת AMP הוא כבר לא אופציה אלא הכרח בוורטיקלים מסויימים; בחודשים האחרונים מתבצע מעבר הדרגתי מתוצאות חיפוש מבוססות קישורים כחולים לקרוסלות גלילה מבוססות תמונות מלאות, ומדיה עשירה משתלטת יותר ויותר על תוצאות החיפוש. A4A זו מערכת פרסום עבור דפי AMP, שמעלה דפי נחיתה בפחות משניה (מעל הפולד), עוד סיבה לעבור לשימוש ב-AMP בהקדם. AMP ו-PWA יתמזגו בסופו של דבר ויהפכו לאתרים בעלי אחוז המרה גבוה. חלק גדול מהאתרים שהתחילו להשתמש בפלטפורמת AMP משיגים אחוזי המרה גבוהים במאות ואף אלפי אחוזים, אז כנראה שלא מדובר בקוריוז חולף. Live – שידורים חיים ועדכונים בזמן אמת בלוגים חיים: ראיתם פעם בלוג שמתעדכן כל כמה שניות או דקות? לדוגמא, בזמן ההצבעות בברקזיט, אתרי חדשות רבים בבריטניה הציגו וידאו סטרים חי, ותחתיו פוסטים חיים שמתעדכנים כל כמה דקות. גוגל יקדמו אתרים מסוג זה לראש תוצאות החיפוש עם תגית LIVE אדומה (ויש אפשרות שתקבלו גם עדיפות בגוגל ניוז אם הפורמט יהיה מתאים). פייסבוק עושים דבר דומה עם תגית ה-LIVE האדומה בלייב סטרים שלהם. תראו את הדוגמה הזו לבלוג לייב שכולל טוויטים ותגובות בזמן אמת – הדף הזה מכסה כל כך הרבה פרמטרים באלגוריתם החיפוש האורגני של גוגל (תוכן עשיר, מולטימדיה, רלוונטיות, Freshness ועוד) ויגרום למפלצת החיפוש לטרוף אותו בתאבון ולצרוח עוד. LIVE וידאו – אין יותר מדי מה לחדש, מלבד זה ש-LIVE וידאו זה באמת דבר מעולה. יוטיוב הם כמובן המובילים בתחום, לאחר מכן Twitch.tv ופייסבוק (למרות שבאופן אישי אני ממש לא אוהב את המסגרת האפורה שהם שמים מסביב לסטרים, שגורמת לכל העניין להרגיש זול). בנוסף קיים גם AMAZON LIVE, ומקדמי אתרים כבר יודעים כבר זמן רב שסטרימינג לייב ביוטיוב נותן בוסט לדף הוידאו בתוצאות החיפוש. LIVE Discussions – נוכל לשלוח מסרים אינטראקטיביים חיים כמו הכרזות והודעות רשמיות מטעם החברה או העסק, ולהגדיל בזה את אחוזי ההמרה ופרמטרים נוספים. לדוגמא – עדכונים בזמן אמת בנוגע לשידורי טלוויזיה, דיונים לייב בתוצאות החיפוש של כוכבי ספורט. מנוע החיפוש הסמנטי Structured Data – גם הגרף פאנלס במנועי החיפוש משתנים (הפאנלים הסמנטיים בצד ימין ולמעלה של תוצאות החיפוש), ועכשיו ניתן להוסיף פעולות ותכנים נוספים להרחבת הפאנלים האלה, וכתוצאה מכך להשתלט על כמעט חצי עמוד התוצאות הראשון. זה קיים גם אצל בינג בקטן יותר, ולבאידו הסיני יש דבר ממש זהה. במאמר הזה יש פירוט יפה של הפעולות שניתן להוסיף לגרף פאנל של גוגל. אם עד עכשיו אנשים היו הזהות החשובה ביותר בעיני מנועי החיפוש, מעכשיו והלאה כאמור, הם מתחילים להתמקד יותר ויותר במוצרים ושירותים, וזה גם הכיוון שאליו עובר כל המנוע הסמנטי של גוגל. לשם ההמחשה, אני יכול להציג את עצמי תחת כמה קטגוריות של שירותים ו/או מוצרים, לדוגמא: יואב ברנשטיין בן 41 מקדם אתרים מומחה לניהול מוניטין בגוגל כתב אורח באתר גיקטיים גם האפשרויות עבור חברות ועסקים התרחבו, ועכשיו ניתן לרשום ב"גוגל לעסקים" מספר מחלקות עבור עסק, במקום רישום כללי לעסק שהיה האפשרות היחידה עד עכשיו. בנוסף, פאנלים סמנטיים תופסים בהדרגה את מקומן של מפות גוגל בתוצאות החיפוש, כך שהמגמה ברורה. יש לנו אפשרות לערוך את כל המידע הזה, אבל כמו בכל פרצה שקוראת לגנב, ספאמרים מזריקים המון מידע "רע", מבצעים מחטפים לכתובות URL של הפאנלים של "גוגל לעסקים" ועוד מטעמים ממטעמים שונים, וגוגל ככל הנראה יהיו צריכים לעדכן את האלגוריתם כדי להילחם בתופעות מסוג אלו. אופליין ההתמזגות בין עולמות האונליין והאופליין הולכת ומתרחבת. לשירותים רבים של גוגל מתווספת האפשרות לשימוש באופליין, לדוגמא שירות התרגום האוטומטי של גוגל מאפשר כרגע שימוש בכמה שפות במוד אופליין. בנוסף ניתן לבצע פעילות אופליין בתחומים רבים, לדוגמא תקשורת ופעילות בין קבוצת גולשים שרשומים לאתר מסויים יכולה להתקיים באופליין וכן הלאה. לסיכום הפסיקו להתמקד במותגים והתחילו להתרכז במוצרים ושירותים. עברו בהקדם לשימוש באתרי AMP. עכשיו הכל LIVE. גם המנוע הסמנטי עובר להתמקד במוצרים ושירותים, שדרגו את כל גרף המידע שלכם בהתאם. בצעו פעילות אופליין שתתמוך בפעילות האונליין ולהפך.

כלים שישפרו מידית את הפניות מהאתר שלכם
המרות הם המפתח לכל הפעילות השיווקית שלכם באינטרנט, אחרי הכול עסק שמשקיע בערצוי שיווק רחבים באינטרנט קידום אתרים בגוגל או בפרסום בפייסבוק במטרה להביא תנועת גולשים לאתר ולא מצליח להפוך גולשים לקונים, נכשל! כן כן תחשבו על זה כבר ביקרו אצלכם באתר ולא פנו? שיפור יחסי המרה עוזר לכם להפוך כל שקל שאתם משקיעים למוצלח יותר לבעל החזר השקעה גבוהה יותר. קצת לפני מהו בכלל שיעור המרה טוב? אם אתה כבר מקבל 5% , 7% או אפילו 10% זה שיעור המרה האם זה גבוהה מספיק ? חשוב שנבין ששיעור המרות טוב ניתן למדוד על ידי הבנת הממוצע אצל המתחרים ובהשוואה לכל תחום, דבר אחד ברור אתה לא רוצה להיות ממוצע, אתה רוצה לקבל יותר המרות מהמתחרים שלך. שיפור יחס ההמרה (CRO) סדרה של פעולות שמטרתן להגדיל את אחוז הגולשים המשלימים פעולה באתר, בין אם מדובר בקניית מוצר, הורדת תוכנה, מילוי פרטים אישיים בטופס, הרשמה לעדכונים באמצעות דואר אלקטרוני וכיו"ב. פעולות לשיפור המרות באתר מתבצעות בעקבות תובנות המתקבלות ממחקר וניתוח סטטיסטי, והן מיועדות להסיר את ההתנגדויות, המכשולים והסחות הדעת שהגולש עשוי להיתקל בהם, ולשפר את הסיכוי שיבצע את ההמרה. אספנו עבורכם 8 שיטות שיכולות לסייע לכם בכך: 1. מפות חום מפת חום של אתר היא דוח המציג את האיזורים שבהם היו הכי הרבה הקלקות ותנועות עכבר. השאיפה היא שמירב ההקלקות והתנועות יתרכזו סביב האיזורים הלחיצים, כגון קישורים וכפתורים, ואם נראה במפת החום שהעניין של הגולשים היה באיזורים שאינם לחיצים או שאינם רלוונטיים להמרה, ניתן יהיה להסיק שהם מיותרים, ממוקמים לא נכון בדף, מנוסחים לא נכון וכדומה. 2. מבחן A/B זוהי דרך פשוטה לשפר המרות באמצעות העלאת שתי גרסאות של אותו עמוד שביניהן מספר קטן של הבדלים, כגון צבע הכפתור, ניסוח שונה של קריאה לפעולה וכו'. כל גולש המגיע לאתר יראה גרסה מסוימת, ובתום המבחן ניתן למדוד את יחס ההמרה בכל גרסה ולהסיק מכך אודות אפקטיביות ההמרה. אם למשל נמדד יחס המרה גבוה יותר בעמוד עם הכפתור הירוק מאשר בעמוד עם הכפתור הכתום, אזי הירוק הוא היעיל יותר. 3. אופטימיזציה של טפסים אם באתר יש טופס למילוי פרטים, ודאו כי הוא הטופס הפשוט והברור ביותר שאפשר: שיהיה נקי ויזואלית, שיכלול שדות הכרחיים בלבד ולא שדות מיותרים, שמטרתו תהיה ברורה לגולשים. מומלץ גם לבחון טפסים שונים באמצעות מבחני A/B על מנת למצוא את הטופס שיביא את אחוזי ההמרה הגבוהים ביותר. 4. ביסוס אמון ככל שהאתר ייראה לגולש יותר אמין, כך גדלים הסיכויים שיבצע המרה. על מנת לבסס אמון ניתן לעשות שימוש במגוון דרכים, כגון ארגון העמוד באופן שלא ייצור עומס על העין, שימוש בתמונות אמיתיות ככל האפשר ופחות בתמונות קנויות, שימוש בטקסט חד שמדבר אל הגולשים בגובה העיניים או בתוכן המזוהה עם פרופיל הכותב ישפר משמעותית את כמות הפניות. 5. צור קשר מחקרים מראים כי גולשים יטו לבטוח יותר באתר שביכולתם לבצע עימו אינטראקציה. על כן מומלץ להוסיף ו/או להבליט את האפשרויות ליצירת קשר: צ'אט עם נציג האתר, מספר טלפון אליו ניתן להתקשר לבירורים, כתובת מייל אליה ניתן לפנות במקרה של שאלה וכן הלאה. הקפידו לענות לגולשים שפונים אליכם ולעקוב אחר איכות המענה, שכן הדבר יפחית את התנגדויותיהם ויעלה את הסיכוי להמרה. 6. צפיית התנגדויות נכון, לא ניתן לצפות מראש את כל ההתנגדויות שיכולות לעלות בדעתו של הגולש, אולם ניתן להתמודד עם חלקן באמצעות הדגשת הערך של פעולת ההמרה לגולש: פרטו תועלות ויתרונות, הציגו הטבות לצד הקריאה לפעולה, ציינו אם ניתנה הנחה תוך שאתם מדגישים את המחיר המקורי וכן הלאה. 7. הוספת דחיפות כן כן הגולש צריך פוש לא להתבייש להלחיץ אותו מעט, כי אם הגולש ירגיש שהוא יוכל לחזור למחרת ולהשלים את הפעולה, הוא עלול שלא לחזור. לכן כדאי לעודד אותו לבצע את הפעולה כאן ועכשיו ולא להמתין – למשל באמצעות קריאה לפעולה עם הוספת אלמנט מילולי של דחיפות ("הירשם עכשיו!" במקום "לחץ כאן להרשמה", מחיר מוזל לנרשמים עד תאריך מסוים ועוד). 8. הסרת הסחות דעת ככל שבעמוד יהיו יותר הסחות דעת, כך גדל הסיכוי שהגולש ישכח לשם מה הוא הגיע, או ייצא מן העמוד למקום אחר ולא יחזור. לכן מומלץ להתמקד במספר קטן של מסרים (עדיף מסר אחד ויחיד) ולהסיר או לצמצם ככל האפשר את האלמנטים שעלולים להסיח את דעתו של הגולש מפעולת ההמרה הרצויה, כגון תפריטים, קישורים, טקסט שאינו רלוונטי וכיו"ב.

האם אפשר לקדם אתר ולהשיג עבורו טראפיק משמעותי מבלי להיעזר במתכנת צמוד?
זו שאלה שבהחלט צריכה להעסיק כל בעל אתר שמתכנן פרוייקט קידום. שכר חודשי של מתכנת front end מתחיל בממוצע של 15 אלף ש"ח לחודש למתכנת מתחיל, ומגיע ל-30+ אלף ש"ח למתכנת בכיר. מדובר בלא מעט כסף, והוא בהחלט יכול להשפיע על התקציב שתכננת להוציא על קידום. חשוב על מצב בו את שוכר שירותי קידום אתרים, מקבל ממקדם האתרים מסמך המלצות לביצוע, אבל אין לך מתכנת צמוד שיבצע את ההמלצות. כל העבודה של מקדם האתרים יכולה לרדת לטמיון במצב הזה. מערכות CMS, ובראשן וורדפרס, מפתות אותנו לחשוב שאת כל השינויים הדרושים נוכל לבצע ללא עזרת מתכנת, כי הן מאפשרות לנו לשלוט על מגוון רחב של אלמנטים באתר בעצמנו. האמת היא שלא משנה על איזו שפה או מערכת בנוי האתר שלך, רוב הסיכויים שחלק מהשינויים שיכללו בהמלצות של מקדם האתרים ידרשו עבודה של מתכנת. אז לפני שאתה מוציא הון קטן על שכירת מקדם אתרים, אתה צריך לדעת אם ידרשו הון נוסף עבור שירותי תכנות. הנה מספר מקרים של פרוייקטים בהם תצטרך לשכור שירותי מתכנת. 1. אתה צריך מתכנת אם האתר שאתה מנהל הוא מרקטפלייס מרקטפלייס, למי שלא מכיר, הוא אתר מסחר אלקטרוני המספק לגולש מידע על מוצרים או שירותים שניתנים על ידי גורם שלישי. באתרי מרקטפלייס, כמו למשל airbnb או אמזון, העיסקה מבוצעת באתר עצמו. הצעד הראשון שאני עושה כשפונים אלי לגבי קידום אתרים הוא לאבחן את האתר – לאיזו קטגוריה הוא נכנס. אתרים של עסק ספציפי או של מוצר יחיד יצריכו פחות מעורבות של מתכנת. האתרים, לעומת זאת, שידרשו יותר עבודה הם אתרים מסוג מרקטפלייס. מרקטפלייסים הם בדרך כלל אתרים מורכבים, המכילים עשרות אלפי עמודים לפחות. אתרים אלה כוללים עמודים דינאמיים שכדי להגיע אליהם יש צורך להשתמש בתפריט חיפוש מורכב. כדי להתמודד עם המורכבות של אתרים מסוג זה יש צורך בעבודה של מתכנת, גם אם מדובר על ביצוע שינוי קטן באתר. בנוסף, באתרים אלו הקידום תלוי יותר בשימושיות האתר מאשר בתוכן שלו. למרות העמודים הרבים, התנועה באתרים אלו לא מבוססת על תוכן יזום שנוצר על ידי כותבים. במאמר של ערן גלפרין שהתפרסם בקיסמטריקס אודות קידום אתרים של מרקטפלייס הוא מציין מספר קשיים בקידום אתר מרקטפלייס: קושי בגלל איכות בינונית של התוכן. התוכן באתר מרקטפלייס נוצר ברובו על ידי ספקי השירות. מכיוון שכל אחד יכול לפרסם את עצמו, נוצר מצב שהתוכן נכתב על ידי גורמים שאינם מקצועיים בכתיבה. קושי בגלל בעיית כמות הקישורים הפנימיים הרבה. ככל שאתר המרקטפלייס גדל כך כמות נותני השירות גדלה, וכתוצאה מכך מספר דפי התוצאות הולך ועולה. בסופו של דבר יצא שכדי להגיע לעמוד מסויים יהיה צורך במספר הקלקות, מה שעלול לפגוע בקידום של אותו העמוד. קושי בגלל בעיית תוכן כפול. אתרי מרקטפלייס כוללים דפי תוצאות עם אפשרויות סינון ופילטור מתקדמות. אפשרויות אלו גורמות לכך שיהיו עמודים שונים שיציגו את אותן התוצאות, וגוגל יכול להתייחס לעמודים אלו כתוכן כפול. כדי לפתור מורכבויות אלו ואחרות יש צורך במתכנת, שיעשה שינויים תכנותיים שיאפשרו לשפר את התוכן והמבנה של האתר באופן אוטומטי. חלק מהשיפורים הללו המוצאים במאמר של קיסמטריקס שנזכר למעלה, כמו למשל שימוש במיקרופורמטים, וכן שימוש בכתובות URL אינפורמטיביים. 2. אתה צריך מתכנת אם האתר שלך לא בנוי בעזרת וורדפרס. אי אפשר להשוות את כמות העבודה התכנותית באתר וורדפרס מול הכמות באתר דוט נט למשל. דוגמה אחת להבדל העצום בין אתרי וורדפרס ואתרים בניהול עצמי: אחד מסעיפי קידום האתרים הבסיסיים ביותר הוא טייטל ייחודי ובר שליטה לדפי האתר. כדי להשיג את זה באתרי דוט נט מתכנת צריך לבנות פיצ'ר מיוחד שיאפשר לבעל האתר לשנות טייטלים. בוורדפרס אפשר להשתמש בפלאגין של Yoast ולהשיג את אותה התוצאה כמעט ללא תכנות. אין זה אומר שוורדפרס עושה לנו חיים קלים. במאמר שהתפרסם ב-Search Engine Land מתאר הכותב שאחד הלקחים שלקח לו 10 שנים ללמוד היה שאין דבר כזה מערכת CMS שבנויה עם SEO בילד אין. וורדפרס מהווה נקודת פתיחה מצויינת לבנות אתר ידידותי ל-SEO, אבל עדיין נדרשת עבודת תכנות על מנת להתאים את האתר לרצונות הבעלים. 3. אתה צריך מתכנת אם האתר לא מתקדם בגוגל למרות שהוא מכיל תוכן איכותי. אם אתה מתלבט לגבי אבחון הבעיה באתר שלך, בדוק האם התוכן הכי מושקע באתר מופיע בגוגל. אני מדבר על דף בו ישנו תוכן שנכתב בעמל רב, שכולל לפחות 1,000 מילה או כולל תוכן שיווקי מזוקק שכל מילה שם כתובה בסלע. עמוד מושקע זה צריך לכלול גם עיצוב מנצח, תמונות מפורטות, והשקעה באופן כללי בכל האלמנטים בעמוד. כדאי מאוד שמילת המפתח בעמוד זה תהיה על ביטוי בעל תחרות סבירה שאיננה גבוהה מדי. אם אתה לא מוצא עמוד מסוג זה באתר שלך, תוכל ליצור אותו לשם ביצוע הבדיקה. אם תחפש את הביטוי, ולא תראה בכלל נוכחות של העמוד שלך, זה יכול להעיד על בעיה טכנית שדורשת פתרון של מתכנת. מובן שיכולות להיות סיבות אחרות למיקום החסר, כמו מחסור בקישורים לעמוד או תחרות רבה על ביטוי החיפוש. לכן כשמנתחים את האתר כדאי לבחון מספר עמודים ולראות האם ישנם עמודים בכל האתר שמצליחים להתקדם בגוגל. ניתן לבצע בדיקה מסוג זה דרך ניתוח של גוגל אנליטיקס, וצפייה בעמודים הנצפים באתר. 4. אתה צריך מתכנת אם באתר שלך לא בוצעו סעיפים טכניים מסוימים. כל מקדם אתרים שמתכנן תוכנית קידום בונה תחילה צ'קליסט הכולל את כל השינויים הראשוניים שידרשו לקידום. מבין סעיפים אלו, ישנם סעיפים מסויימים וקריטיים שעל הביצוע שלהם צריך להיות אחראי מתכנת. בדיקת מהירות אתר המהירות משפיעה על קידום האתר, אבל יותר חשוב מכך על נטישת הגולשים, כפי שמציין זהר עמיהוד במאמרו על כלים לבדיקת מהירות אתר. מחקרים מראים שאם אתר לא נטען בתוך 4 שניות, הגולשים בו מתייאשים ונוטשים. ישנן כל מיני דרכים לשיפור מהירות האתר ודפי האתר, החל מאופטימיזציית הקוד ועד לשימוש ב-Cache בצד השרת. משימות שיפור המהירות בדסקטופ ובמובייל נעשו "נושא חם" בעולם קידום האתרים לאחרונה, והן דורשות עבודה רבה יחסית של המתכנת. שינויי URL האם הכתובות באתר עקביות? אם ישנו תפריט חיפוש באתר, האם הוא מוביל לאותו URL שמופיע כשמחפשים את מילות החיפוש בגוגל? לעתים קרובות אתרים מורכבים יכילו פרמטרים שונים שיכולים להשפיע על הקידום של כל עמוד באתר. אופטימציה של הכתובת יכולה להצריך שינוי מהותי של הקוד באתר, וכן של הקריאות לשרת, ועל כן מדובר על עבודה מאומצת רבת שעות של המתכנת. שליטה דינאמית ברכיבי תוכן למרות שבאתרי וורדפרס ו-CMS אחרים הבעיה הזו לא נפוצה, באתרים מורכבים כמו המרקטפלייסים שדיברנו עליהם הסיפור יכול להיות יותר מורכב. הרעיון הוא ליצור באופן אוטומטי וחכם רכיבים כמו טייטל, מטא דסקריפשן וכותרות H1. זהו פתרון שדורש תחכום כי צריך לדעת לבנות את הרכיבים הללו באופן נכון, כך שהתכנים יהיו באורך הנכון, ולא יראו לגוגל או לגולש כספאם. ניתוח ושיפור המרות המטרה של כל אתר היא לא רק להביא גולשים, אלא להביא המרות. כל בעל אתר חייב לדעת לנתח את ההמרות הללו באמצעים אנליטיים. בין אם מדובר על מדידה של המרות מקמפיינים ממומנים של פייסבוק ואדוורדס, או על מדידת המרות של תנועה אורגנית, לפעמים המשימה דורשת עבודה תכנותית מתמשכת. הצעדים הנדרשים יכולים להצריך הטמעת קודי המרה שונים לכל קמפיין, יצירת Events ללחיצות על כפתורים וביצוע הטמעות לכלים של A/B טסט. גם הצד של שיפור המרות דורש עבודה של מקדם, למשל הטמעת טופס פופ אפ שקופץ לגולשים לאחר שנשארו באתר זמן מה. טיפול בתמונות בפרט ובמדיה בכלל נושא אופטימיזציית התמונות באתר הוא לעתים מורכב וכולל ביצוע שינויים הן ברמת קוד האתר והן ברמת השרת. גם סוגי מדיות אחרות באתר, סליידרים, אנימציות, קטעי אודיו או סרטונים דורשים טיפול ואופטימיזציה של מקדם אתרים בתאום עם המתכנת. אלו הן רק מעט דוגמאות למשימות שאם הן נדרשות לביצוע באתר שלך, יתכן שתצטרך לשקול עלויות נוספות של פיתוח ותכנות מעבר לתקציב קידום האתר. סיכום הסעיפים שכתבתי למעלה מהווים את המקרים הכי נפוצים שאני נתקלתי בהם בפרוייקטים של קידום אתרים. לצערי, פרוייקטים רבים התעקבו והתארכו משום שלא היה מי שיבצע בפועל את ההמלצות שניתנו לקידום האתר. הניתוח הנכון של האתר שלך לפני תחילת העבודה, והשקלול של הצורך במתכנת, יחסכו לך זמן וכסף רבים בהמשך הפרוייקט, ויאפשרו לך לפתח את האתר ללא עיכובים.

5 דברים שיקפיצו לכם את התנועה לאתר
חמש דוגמאות לדברים פשוטים שכל אחד יכול לעשות ויכולים להקפיץ לכם את התנועה לאתר בין אם אינכם מרוצים מתנועת הגולשים הקיימת לאתר שלכם ובין אם יש לכם אתר חדש שעדיין לא נעשה לו תהליך של קידום אתרים אורגני והוא לא התגלה על ידי מנועי החיפוש ועל ידי הגולשים – יש מה לעשות כדי להביא עוד מבקרים לאתר שלכם. להלן חמש דוגמאות לדברים פשוטים שכל אחד יכול לעשות ויכולים להקפיץ לכם את התנועה לאתר: שימוש מושכל ברשתות החברתיות פייסבוק היא פלטפורמה מצוינת בכל הקשור לחשיפת האתר בפני מבקרים פוטנציאליים, הפצת תכנים מתוכו ושיווק של מוצרים או שירותים. רשתות חברתיות נוספות שכדאי לייצר בהן נוכחות מאסיבית אפקטיבית הן טוויטר (שאמנם פופולרית יותר בחו"ל מאשר בישראל, אולם עדיין לא כדאי להתעלם ממנה), לינקדאין, פינטרסט, גוגל פלוס ועוד. לדוגמה, בפייסבוק ובלינקדאין ניתן להשתתף בקבוצות דיון הרלוונטיות לתחום שבו עוסק האתר, לשתף בהן תכנים, ליצור קישורים חיצוניים שיובילו אל האתר (דבר שיסייע לא רק להגדלת התנועה לאתר אלא לשיפור דירוגו במנועי החיפוש), וכמובן להגדיל את החשיפה לקהל יעד פוטנציאלי חדש. בטוויטר אפשר לפרסם קישורים לתוכן חדש שעלה לאתר וכן הלאה. כתיבת תוכן מקצועי מאמרים מקצועיים בנושאים הקשורים לתחום בו עוסק האתר, אשר מתפרסמים באתרי מאמרים, בפורומים או בבלוגים, הם דרך מצוינת להגדיל תנועת גולשים. מצד אחד בזכות הגולשים שנתקלו בתוכן, חשבו שהוא מעניין או מועיל ורצו לראות מה עוד יש לכם לומר; ומצד שני בזכות קישורים שניתן להוציא מן התוכן הזה אל האתר, הנחשבים בעיני מנועי החיפוש כאיכותיים ומסייעים להעלאת דירוגו בתוצאות החיפוש. בהקשר זה ראוי להדגיש כי כתיבת התוכן חייבת להיות בעלת ערך משמעותי לקורא. מאמרים נטולי תוכן ממשי נראים מלאכותיים ולא מעוררים עניין להיכנס לאתר, ובמקרה של תוכן שהועתק ממקור אחר קיימת סכנה של קבלת "עונש" מידי גוגל בדמות ירידה בדירוג האתר. כותרות אטרקטיביות אם כבר השקעתם בתוכן מקורי, שימושי ובעל ערך אמיתי לגולש, תנו לו כותרת שתתפוס את תשומת הלב של הגולשים כבר מן הרגע הראשון. כותרת חזקה, מסקרנת, דרמטית או מסתורית, יכולה להגדיל באופן משמעותי את החשיפה של המאמר כאשר משתפים אותו ברשתות החברתיות, שכן הגולשים הנתקלים בכותרת שכזו ירצו להמשיך ולקרוא את התוכן. עם זאת, היזהרו משימוש בקליקבייטים (מלכודות קליקים, כותרות שמנוסחות בסגנון מטעה שמנסה לפתות את הגולש להקליק, אולם התוכן לרוב לא עומד בציפיותיו). קליקבייטים עשויים להיות אפקטיביים בטווח קצר, אולם בטווח ארוך הם עשויים גם לעצבן ולהזיק. תיוג ושימוש יעיל במילות מפתח לכל תוכן שנמצא באתר ניתן להוסיף תגיות, תיאורים ונתוני מטא. שילוב של מילות מפתח רלוונטיות יכול להשפיע לחיוב על האופן בו האתר מופיע בתוצאות החיפוש ועל רצונו של הגולש להיכנס לאתר, לכן כדאי לעשות זאת באופן שקול: היעזרו במתכנן מילות המפתח של גוגל כדי להרחיב את מאגר מילות המפתח בהן אתם משתמשים ובצעו אופטימיזציה מתמדת, כדי שכאשר גולשים יקלידו אותן בגוגל הם יוכלו למצוא את האתר שלכם בקלות. בניית קישורים ידוע שאחד מגורמי הקידום האורגני ואולי המאתגר ביותר הוא בניית פרופיל קישורים חיצוני בעניין זה הרחבנו במאמר באתר דיגיטאץ כיצד לבנות קישורים חיצוניים התלוי ביכולת חברת קידום אתרים להמציא עבור הלקוחות שלה, רצוי גם לשלב בין לינקים פנימיים באתר ללינקים חיצוניים. כיצד לבנות פרופיל קישורים חיצוניים הוסיפו לתוכן שלכם לא רק קישורים פנימיים שמטרתם לסייע לדירוג האתר בגוגל, אלא קישורים שכוונתם באמת ובתמים לעניין את הגולש בתכנים נוספים שנמצאים באתר שלכם. ככל שהגולשים ייחשפו ליותר תכנים מן האתר, כך גדל הסיכוי שהם ירצו לשתף אותם ברשתות החברתיות, לחזור ולבקר באתר בעתיד או לבצע פעולה אחרת, כגון הרשמה לרשימת תפוצה ואפילו קניית מוצר. לסיכום, קיימות לא מעט דרכים לשפר את ממוצע הכניסות לאתר, ואין זה משנה אם מדובר בבלוג בישול, אתר של משרד עורכי דין או חנות מקוונת של כלי נגינה. בעזרת עבודה נכונה, שקולה ומתמשכת ניתן להגדיל את התנועה וליהנות מהשפעות עקיפות שלה, כגון עליה בדירוג בגוגל, שיפור אחוזי המרה ועוד.


scroll to top