טיפול אינפרא אדום רחוק, טיפול אינפרא אדום רחוק וסוכרת, היפרתרמיה לטיפול בסוכרת, אינפרה אדום למחלות לב וכלי דם, טיפול בדלקת מפרקים שגרונית, ריפוי פצעים ופגיעות

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת

באתר תוכלו לקרוא לרכוש ולקבל מידע על מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וויטמין סי ליפוזומלי במינון גבוה.


קרני אינפרא אדום רחוק למלחמה בסרטן


DM היא קבוצה של מחלות מטבוליות הנגרמת על ידי מחסור בייצור אינסולין (סוכרת מסוג 1) או על ידי פיתוח עמידות לאינסולין (סוכרת מסוג 2). רוב מקרי הסוכרת ניתן לקבץ לשתי קטגוריות רחבות: DM סוג 1 הנגרם כתוצאה מכשל בהפרשת האינסולין של הלבלב. ו-DM סוג 2 הנגרם מחוסר יכולת של הגוף להגיב כראוי לפעולת אינסולין או תגובה להפרשת אינסולין. לאדם עם DM (סוג 1 או 2) יש ריכוזים גבוהים של סוכר בדם, אשר מפריעים לתפקודם התקין של כלי הדם, העצבים, הכליות ומערכות אחרות בגוף. חולים עם DM סובלים ממתחים בגלל מגבלות תזונתיות יומיות, מה שמוביל לשחרור יתר של קורטיזול, מה שגורם לתגובות שליליות מגוונות כמו יתר לחץ דם. מה שגורם למעגל אינסופי של החמרת המחלה.


המחקרים מוכיחים: FIR משפר את היכולת של סוכרתיים להגיב לאינסולין

החוקרים ריוטוקוג'י ואח' טוענים שטיפול של קרינת אינפרה אדום רחוק על כפות הרגליים של חולי DM סוג 2 במשך ארבעה שבועות הפחיתו משמעותית את רמות הקורטיזול ואת רמות הגלוקוז בדם. טיפול באינפרה אדום רחוק בעצם מנרמל את רמות הגלוקוז בדם על ידי הפחתת רמות הסרום של קורטיזול (הורמוני גלוקוקורטיקואידים), ובכך משפר את היכולת של חולי DM סוג 2 להגיב לפעולת אינסולין.


איך עובד הטיפול באינפרא אדום רחוק

במילים פשוטות: קרני אינפרא אדום רחוק (FIR) מאפשרות העברת אנרגיה מרובה עד 2-3 ס"מ לרקמה תת עורית מבלי לגרות את העור או להתחמם יתר על המידה ואז להאיץ את זרימת הדם, מה שמוביל לעלייה במתח הגזירה, ואחריו עלייה בסינתזה של תחמוצת החנקן האנדותל. פעילות וייצור תחמוצת החנקן. יתר על כן, מתח FIR או גזירה יכול לווסת את הביטוי של כמה מירנות במחזור בתאי האנדותל.


אינפרה אדום רחוק יעיל לריפוי כיבים ברגל סוכרתית

באתר האמריקאי מוצגת אישה בגיל 49 לחייה אשר סבלה מפצע בכף רגל סוכרתית במשך 6 חודשים. היא טופלה ב-FIR במשך 40 דקות פעם אחת ביום. כתוצאה מהטיפול הפצע נרפא לחלוטין כעבור חודשיים וחצי.

מקרה נוסף המובא באתר זה מדובר באישה סוכרתית בגיל 53 אשר סבלה מפצע נפוח ברגל וכיבים בכלי הדם. היא טופלה באינפרה אדום רחוק, במשך שלושה שבועות, 40 דקות לטיפול. התוצאה הייתה הקלה משמעותית לאחר 22 יום.


את גלי האינפרה האדום ניתן להקרין לגוף המטופל בכמה שיטות:


טיפול בקרני אינפרה אדום רחוק בסאונות FIR

בבקתות הסאונה, גופי החימום מחוממים בדרך כלל לכ-300-400 מעלות צלזיוס והפליטה היא בתחום הFIR-. חימום העור עם בקתות חימום FIR הוא מהיר יותר (בהשוואה לסאונות המקובלות) אך יש להגיע לקרינה גבוהה יותר של העור על מנת לייצר הזעה ניכרת. החוקר ביבר חקר האם סאונות FIR יכולות להשפיע לטובה על איכות החיים בקרב חולים עם סוכרת מסוג 2 המחקר כלל מפגשי סאונה אינפרא אדום שלוש פעמים בשבוע למשך 20 דקות, במשך 3 חודשים. לאחר מכן נמדדו הבריאות הגופנית והכללית, מדדי התפקוד החברתי ומדידות האנלוגיות החזותיות (VAS) עבור מתח ועייפות. כל המדדים אכן השתפרו בקבוצת הטיפול.

החוקרים מסעודה ואח' הוכיחו כי טיפול חוזר בסאונה יבשה באמצעות FIR הפחית את רמות השתן של 8epi-prostaglandin F 2α (סמן מתח חמצוני) וכי DM נקשר לעלייה בחמצון מוגבר, בעל השפעה ניכרת לעמידות לאינסולין.

קוואורה ואח' חקרו את השפעת המודולציה הקשורה למתח חמצוני של גירוי מקומי של גלי אינפרה אדום רחוק (FIR) בחולים מרותקים למיטה עם DM סוג 2. שבועיים של טיפול FIR מקומי שניתן לרגליים הפחית באופן משמעותי את רמות ה-F2αאפי-פרוסטגלנדין בפלזמה בחולים מסוג MD 2. הפחתה בפעילות הביולוגית של eNOS הייתה מעורבת בפתוגנזה של מתח חמצוני בתנגודת לאינסולין בשרירי השלד. יתר על כן, ל-eNOS היה תפקיד קריטי בוויסות הרגישות לאינסולין. בסך הכול, טיפול באינפרה אדום רחוק עשוי לשפר את עמידות האינסולין בשרירי השלד באמצעות ביטוי eNOS בעקבות ירידה במתח חמצוני בחולים עם DM סוג 2.


טיפול בקרני אינפרה אדום רחוק באמצעות בדים הפולטים FIR.

Celliant הולוג'ניקס, הוא סיבי פוליאתילן טרפטלט (PET) המשלב חלקיקי קרמיקה פולטיםFIR . יורק וגורדון חקרו גרביים המיוצרים מחומר סיבי Celliant® בחולים עם כאבים כרוניים בכף הרגל הנובעים מנוירופתיה סוכרתית או מהפרעות אחרות. ניסוי אקראי כפול סמיות עם 55 נבדקים (38 גברים, 17 נשים, גיל ממוצע 59.7 ± 11.9 שנים) כלל 26 חולים עם נוירופתיה סוכרתית ו- 29 עם אטיולוגיות אחרות לכאב. הנבדקים השלימו פעמיים את שאלון כאב קצר (BPI), שאלון כאב מקגיל (MPQ) וסקר בריאות רב תכליתי וקצר עם 36 שאלות (SF-36) בהפרש של שבוע לפני שקיבלו Celliant ®גרביים. אותם שאלונים נענו שוב כעבור שבועיים, השאלונים סיפקו תשעה ציונים לניתוח הפחתת כאב: ציון VAS אחד, שני ציוניBPI , חמישה ציוני MPQ וציון הכאב הגופני ב-SF-36. נבדקים נוספים של Celliant ® דווחו על הפחתת כאב רבה יותר בשמונה מתוך תשע שאלות הכאב שהיו בשימוש, עם הבדל משמעותי בין הבקרות לבין Celliant ® בשאלון מקגיל. בנבדקים נוירופתיים ה- Celliant ® גרם להפחתת כאב רבה יותר בשש מתוך תשע השאלות, אך לא באופן משמעותי. בקרב נבדקים שאינם נוירופתים שמונה מתוך תשע שאלות הראו הפחתת כאב טובה יותר עם גרבי ה- .Celliant ®


טיפול באינפרה אדום רחוק מזרז התאוששות זרימת הדם ויצירת כלי דם חדשים.

במחקרם של ריוטוקוג'י ואח' נצפה כי טיפול באינפרה אדום רחוק הגדיל את התאוששות זרימת הדם ב-48%, וכן הגדיל את ה-EPC – חומר שמקורו במח העצם. ה-EPC התבדל לתאי האנדותל הנגרמים על ידי סטרפטוזוטוצין (11.2 ± 1.1 / HPF לעומת 18.8 ± 2.0,(0.05< P  >0.01) (/ HPF והפחית מתח חמצוני (P) בעכברי סוכרת. יתר על כן, היתרונות של קרינת אינפרה אדום רחוק מקומית בוטלו לאחר הזרקה עם מעכב L-NAME eNOS)) מכיוון שהניאו-וסקוליזציה דורשת EPCs במחזור הנגזר ממוח עצם לצורך וסקולוגנזה, יכולות גבוהות של ליקוי גלוקוז של EPC כוללות כנראה מנגנונים הקשורים ל-NO, בנוסף NO יכולה לשנות את ההתגייסות וההבחנה של EPC ועלייה ברדיקלים החופשיים באיסכמיה של רקמות עשויה להוריד ויסות על זמינות ביולוגית על ידי השבתה ישירה שלNO . לפיכך, טיפול אינפרה אדום רחוק עשוי להיות קשור מסלולNO . יתר על כן, לטיפול באינפרה אדום רחוק יתרונות בזירוז התאוששות זרימת הדם ויצירת כלי דם חדשים על ידי שיפור תהליך הביקור ב-EPC על ידי הפחתת מתח חמצני בגפיים האיסכמיות של עכברי סוכרת.


מושגים וסיכום:

FIR - אינפרא אדום רחוק. FMD - התרחבות תלוית אנדותל תלויה בזרימה.- eNOS סינתזה של תחמוצת החנקן האנדותל.- NO תחמוצת החנקן.- DM סוכרת. - EPC תא אב אנדותל. לסיכום: המחקרים מוכיחים כי מספר שבועות של טיפול בסאונה בשיטת קרני אינפרה אדום רחוק, משפרת באופן ניכר את אורח חייהם של חולי סוכרת. טיפולי אינפרה אדום רחוק ממלאים ככל הנראה תפקיד טיפולי לחולים עם גורמי סיכון כלליים.


עם יד על הלב - טיפול אינפרה אדום יעיל למחלות לב וכלי דם

המידע המובא במאמר מבוסס על מאמרים מתוך אתרי הרפואה המקצועיים:
ncbi.nlm.nih.gov
orientalremediesgroup.com
firapy.com
therekoverymd.com


קרינה אינפרא-אדום היא צורה בלתי נראית של אנרגיה אלקטרומגנטית שאורך הגל שלה ארוך מזה של האור הנראה. טיפול בFIR- גורם פחות לתופעות לוואי משל טיפול תרמי מסורתי, כגון זיהום או פציעה בכוויות, ולכן נעשה בו שימוש נרחב לקידום הבריאות.


סאונה וקרמיקה

ניתן לחלק את שיטות הטיפול ב- FIRלשלוש קטגוריות בהתאם ליישום הקליני באופן כללי. בקטגוריה הראשונה פולט FIR המורכב מלוחות קרמיקה מחשמלים ממוקם 20 ס"מ מעל למטופל ומספק אנרגיה נמוכה להגברת טמפרטורת העור בהתמדה. בנוסף, רדיאטור FIR משמש לעתים קרובות לטיפול מקומי המאפשר שמירה על טמפרטורת הפנים נמוכה מ-40 ℃ בקטגוריה האחרת הנפוצה יותר, טיפול בסאונה יבשה FIR משמש ליצירת חום באמצעות סאונה. שלא כמו סאונות מסורתיות, המפעילות חום לחימום הגוף על ידי העלאת טמפרטורת האוויר הסביבתי, סאונות FIR מחממות את הגוף ישירות מבלי להשתמש באוויר כמדיום העברת חום. במחקר קודם בוצע טיפול בסאונה באמצעות מכשיר סאונה יבש FIR ב-60 ℃ למשך 15 דקות, ואחריו שמירה חמה מסורתית למשך 30 דקות.


1. קרני אינפרה אדום באמצעות סאונה משפר את תפקודי הלב

בטיפול זה נעשה שימוש נרחב ביפן ובקוריאה עבור מחלות לב וכלי דם, במיוחד אי ספיקת לב כרונית ומחלות עורקים היקפיות. טיפול בסאונה FIR משפר את תפקוד הלב וכלי הדם ומפחית לחץ חמצוני בחולים עם אי ספיקת לב כרונית. עדויות הראו כי קרני FIR משפיעות על הגנה מפני CVD מספר שבועות של טיפול בסאונה משפרת באופן ניכר התרחבות תלויי אנדותל של העורק, אשר נמצא קשור לעליית סיבולת תרגיל לב-ריאה, מכיוון שתפקוד לקוי של האנדותל נצפה בדרך כלל בחולים עם יתר לחץ דם, כולסטרולמיה, והשמנת יתר. טיפולי סאונה ממלאים ככל הנראה תפקיד טיפולי לחולים עם גורמי סיכון כלליים, דבר המצביע על כך שטיפולי סאונה משפרים את תפקוד האנדותל בכלי הדם


2. אינפרה אדום באמצעות מכשירי קרןFIR לטיפול בזרימת דם לא מספקת

המכשירים הנפוצים הם WS TY-101N® ו WS TY-301R®-. החוקרים לין ואח' השתמשו ב-WS TY-101N ® הפולט FIR לטיפול בחסימה בגישה לכלי הדם עם זרימת דם לא מספקת. ניסוי אקראי זה הוכיח כי טיפול ב FIR-יכול לשפר את זרימת הגישה ואת העוצמה של הפיסטולה העורקית(AVF) בסך הכל ב-145 חולי HD בקבוצת הביקורת, ו-72 בקבוצה שטופלה בFIR-. בהשוואה לנבדקים בביקורת, חולים שקיבלו טיפול FIR למשך שנה היו בעלי שכיחות נמוכה יותר. ושכיחות יחסית.


3. קרמיקה ובדים פולטים FIR יעיל להפחתת לחץ דם ועוד

במחקר מסוים, טמפרטורת העור עלתה ל 38-39 ℃ לאחר טיפול FIR במשך 30 דקות עד שעה עם מרווח של 20 ס"מ בין לוחות הקרמיקה לעור. לפיכך, טיפול בFIR- גורם פחות לתופעות לוואי משל טיפול תרמי מסורתי, כגון זיהום או פציעה בכוויות, ולכן נעשה בו שימוש נרחב לקידום הבריאות. מחקרים קודמים הראו כי קרינת FIR מייצרת השפעות תרמיות ולא תרמיות, כגון הגדלת זרימת הדם העורקית וההיקפית, שיפור בתפקוד האנדותל, הקלה על עייפות וכאבים, הפחתת לחץ הדם וקידום התרחבות נימים.


קרני אינפרא אדום מחזקים את מערכת הלב וכלי הדם

אינפרא אדום רחוק יכול לחזק את מערכת הלב וכלי הדם על ידי גרימת דופק ושיפור תפוקת הלב, וכן ירידה בלחץ הדם הדיאסטולי. מחקר שערכה נאס"א בתחילת שנות השמונים הוביל למסקנה כי גירוי תפקודי הלב וכלי הדם באמצעות גלי אינפרא אדום רחוק היא הדרך האידיאלית לשמור על התניה קרדיווסקולרית במהלך טיסה ארוכה לחלל. אינפרה אדום רחוק והתחממות הרקמות העדינה הוכחו גם כמסייעים בשיפור התאים הבריאים שמצפים את כלי הדם שלנו, שאם לא מטפלים בהם הם עלולים להגביר את הסיכון להפרעות לב.


מסקנה ונקודות מבט

קרני FIR הוכחו כיעילות בטיפול במחלות כרוניות שונות, כגון יתר לחץ דם, אי ספיקת לב ותפקוד לקוי של כלי הדם בכלי הדם, טיפול ב FIR-משפר את זרימת הדם באזורי שטח מחוממים, וגורם לעלייה במתח הגזירה של כלי הדם. כטיפול משלים פוטנציאלי, לקרינת FIR היו השפעות תרמיות ולא תרמיות. ההשפעה התרמית של טיפול ב FIR-עשויה להגביר את זרימת הדם והרחבת כלי הדם על ידי חימום הרקמה (היפרתרמיה), בדומה לטיפול תרמי רגיל המורכב מכריות חום או מים חמים.


קרני אינפרא אדום רחוק לטיפול בדלקת מפרקים שגרונית

מאז ומעולם ידוע שקרני השמש והחום המופק מהם מהווים סגולה לריפוי מחלות שונות. מחקרים גילו כי גם לקרני אינפרא אדום רחוק (FIR) יש את תכונות הריפוי של השמש, והם אפילו יותר בטוחים לשימוש מאשר חשיפה רבה לקרני שמש. היו ניסיונות רבים להשתמש ב-FIR כהתערבות טיפולית. נעשה שימוש במכשירים המכונים "מנורות חום אינפרא-אדום" הפולטות FIR לא טהור. למרבה הצער, מנורות פולטות FIR"טהורות" הן יקרות, ובמקרים מסוימים נעשה שימוש במנורות בעלות פליטה "מעורבת", כלומר פולטות בטווחי אורך גל קצרים יותר (אמצע אינפרא אדום,MIR ליד אינפרא אדום (NIR סוג נפוץ של מנורת חום אינפרא אדום מיוחדת פולט קרינת 2-25 מיקרומטר. לרוב משתמשים בסאונות IR והיעילים ביותר הם לוחות פולטות FIR קרמיים שנשארים קרירים למגע. עם זאת, מרבית סאונות ה-IR בשוק אינן משתמשות בלוחות ה-FIR היקרים, שניתן לגעת בהם מכיוון שהם נשארים תמיד קרים.

שיטות FIR היעילות לדלקת מפרקים שגרונית.


סאונות FIR לירידה בכאב ובחולשה של דלקת פרקים שגרונית

מחקר שנערך על חולים עם דלקת מפרקים שגרונית ודלקת ספונדיליטיס אנקילוזית הראה ירידה בכאב, בנוקשות ובעייפות במהלך טיפול סאונה אינפרא אדום.


בדים פולטים FIR לטיפול בדלקת פרקים שגרונית

כפפות נעשו מבדים פולטים של FIR והיו דיווחים כי ניתן להשתמש בכפפות אלה לטיפול בדלקת פרקים בידיים ובתסמונת ריינו.


קרמיקה פולטת FIR להפחתת דלקת פרקים שגרונית

טינג-קאי לונג ועמיתיו בחנו את ההשפעה של אבקות קרמיקה הפולטות FIR על דלקת מפרקים שגרונית. במסגרת המחקר קיבלו ארנבים זריקות LPS תוך מפרקיות כדי לגרום לדלקת המדמה דלקת מפרקים שגרונית. חומר בשם פלואורודאוקסיליקוז יחד עם טומוגרפיה של פליטת פוזיטרונים שימשו לניטור הדלקת ב-16 שעות ו-7 ימים לאחר הזרקת ה-LPS. ארנבות שטופלו ב-cFIR הונחו בכלוב המוקף ביריעות נייר שהושרו בשכבה דקה של אבקת הקרמיקה, ואילו קבוצת הביקורת הוקפה באותה יריעה ללא החומר. לאחר מכן בוצעה השוואת הקליטה הסופית והראשונית של איזוטופים במפרקי הברכיים השמאליות שהוזרקו באמצעות LPS של הארנבות, התוצאות העידו על ירידות גדולות יותר בקבוצה החשופה ל cFIR-מאשר בקבוצת הביקורת. תוצאת המחקר מעידה על כך ש FIR- הפחית את הדלקת.


מכשירי קרןFIR

המכשירים הנפוצים הם WS TY-101N® ו WS TY-301R®-. דו"ח שחיברו החוקרים Hu and Li מתאר את הטיפול בנזלת אלרגית בעזרת מכשיר FIR. המכשירWS TY-101N® הונח 30 ס"מ מאזור האף של המטופל. הטיפול בוצע במשך 40 דקות כל בוקר במשך 7 ימים. מדי יום, החולים רשמו את התסמינים שלהם ביומן לפני הטיפול ובמהלכו. כל סימפטום של נזלת דורג בסולם של 4 נקודות (0–3) על פי חומרתו, במהלך תקופת הטיפול ב FIR-השתפרו באופן משמעותי הסימפטומים של גרד בעיניים, גירוד באף, גודש באף, נזלת ועיטושים. הירידה בתחושת הריח השתפרה לאחר הטיפול האחרון. לין ואח' השתמשו גם ב-WS TY-101N ® הפולט FIR לטיפול בחסימה בגישה לכלי הדם עם זרימת דם לא מספקת (Qa) בחולי המודיאליזה. ניסוי אקראי זה הוכיח כי טיפול ב FIR-יכול לשפר את זרימת הגישה ואת העוצמה של הפיסטולה העורקית(AVF) בסך הכל ב-145 חולי HD בקבוצת הביקורת, ו-72 בקבוצה שטופלה בFIR-. בהשוואה לנבדקים בביקורת, חולים שקיבלו טיפול FIR למשך שנה היו בעלי שכיחות נמוכה יותר. ושכיחות יחסית. האוסווירט ואח' הראו כי טיפול ב FIR-הפחית את הסימפטומים של נזק לשרירים הנגרמים לספורטאים לאחר מרוץ.


לסיכומו של עניין

יש שיטות שונות לטיפול באינפרא אדום רחוק. זה יכול להיות סאונה או מכשיר אחר. מה שמרפא הוא שיטת האינפרא האדום, הדרך להחדיר לגוף זה כבר שאלה של עדיפות.


קרני אינפרא אדום רחוק לריפוי פצעים ופגיעות שונות

הבשורה הטובה: אפשר לסייע לריפוי פצעים כרוניים באמצעות קרני אינפרה אדום רחוק - FIR. קרינה אינפרא-אדום היא צורה בלתי נראית של אנרגיה אלקטרומגנטית שאורך הגל שלה ארוך מזה של האור הנראה.


  • מחקרים מדעיים וקליניים (2003) ביפן הראו כי FIR מביא לריפוי פצעים מהיר יותר, שלא גורם שינויים בזרימת הדם ובטמפרטורת העור
  • FIR סייע לריפוי זה על ידי גירוי קבוצת תאים הנקראים פיברובלסטים לייצור יותר קולגן שהוא חלק חשוב מאוד בריפוי פצעים ותיקון רקמות טוב
  • יתר על כן, הוא תומך בצמיחת תאים, סינתזות DNA וסינתזת חלבונים הנחוצים במהלך תיקון והתחדשות רקמות. מצוין לריפוי כוויות, רקמות צלקת ובעיות עור כמו אקנה והתפרצויות בעור - השפעות אנטי אייג'ינג והפחתה / ריכוך של קמטים עקב ייצור קולגן משופר

שלושה שיטות להקרנת גלי אינפרא אדום לגוף המטופל

סאונות FIR. 2. קרמיקה ובדים פולטים FIR: החוקרים טויוקאווה ואח 'השתמשו בפולטות FIR קרמיות תוצרת בית כדי לעורר ריפוי פצעי כריתה בעובי מלא בחולדות. לאחר חשיפה מתמדת ל- FIR ריפוי הפצעים הואץ באופן משמעותי והפך גורם גדילה המביע מיופיברובלסטים ותכולת קולגן. 3. מכשירי קרן FIR: אחד המכשירים המוצלחים להפקת קרני אינפרא אדום הוא ה-Firapy (WS ™ יחידת טיפול רחוק אינפרא אדום). ה-Firapy יכול לסייע בשיפור ריפוי הפצע באמצעות הפעולות המוצגות להלן: שיפור בצקת, שיפור בהיווצרות רקמת הגרנולציה, שיפור באספקת הדם ברקמות איסכמיות, הפחתת דלקת כרונית וקיצור זמן ריפוי הפצע. Firpay (WS ™ יחידת טיפול באינפרא אדום רחוק) הוא טיפול משלים יעיל לריפוי פצעים. באילו מצבים ניתן לטפל בגלי אינפרא אדום רחוק? כיבים ברגל סוכרתית, פצעים בגלל בעיות במחזור הדם, פצעי לחץ, עורק היקפי חריף שאינו מספיק, פצעים טראומטיים, פצעים כירורגיים ועוד


מקרים מיוחדים שטופלו באינפרא אדום רחוק

אישה בת 49 שסבלה מפצע כף רגל סוכרתית במשך 6 חודשים. ניתן לה טיפול FIR 40 דקות פעם אחת ביום. כתוצאה מהטיפול הפצע נרפא לחלוטין כעבור 2.5 חודשים. מקרה נוסף: אישה בת 87 סבלה מפצעי לחץ, האישה מרותקת למיטתה עם מחלת אלצהיימר. לאחר שנתיים של שהייה מרובה במיטה קיבלה פצעי לחץ כרוניים וכיבים בגרון. האישה טופלה באמצעות טיפול FIR 40 דקות, 4 פעמים ביום. כתוצאה מהטיפול הפצעים נעלמו לגמרי לאחר חודשיים. מקרה נוסף: אישה בת 53 סבלה במשך חודשיים מכיבים בכלי הדם. טיפול FIR שניתן לה למשך 40 דקות, 3 פעמים בשבוע ריפא את הפצעים לאחר 22 יום.


אינפרא אדום לריפוי כוויות וצלקות

האינפרא האדום בכלל מצוין לריפוי כוויות, רקמות צלקת ובעיות עור כמו אקנה והתפרצויות בעור - השפעות אנטי אייג'ינג, הפחתה וריכוך של קמטים עקב ייצור קולגן משופר. טיפול ב FIR-לא עלול לגרום לתופעות הלוואי של הטיפול התרמי המסורתי, ולכן נעשה בו שימוש נרחב לקידום הבריאות.


ויטמין סי ליפוזומלי -זה ישרא טבע
אנחנו מאמינים שויטמין סי ליפוזומלי פותר המון בעיות בריאות ומונע מחלות.
ויטמין סי מחדש ומונע חימצון מהיר של התא ומפחית משמעותית את תופעות גיל המעבר לגברים ונשים. ישרא טבע השיקה קו ייצור מיוחד בשיתוף עם חברת א.מ.ב חווה חקלאית ירדן בע"ח לייצור ויטמין סי ליפוזומלי באיכות הגבוהה ביותר. ויטמין סי ליפוזומלי של ישרא טבע מיוצר בארץ עם כשרות מהדרין של הרב רובין באיכות ומחיר ללא מתחרים.
ישרא טבע שמה לה כמשימה : החדרת ויטמין סי ליפוזומלי 250 מ"ל סטרונג פוטן לכל בית בישראל.
ישרא טבע מאחלת בריאות טובה לכל עם ישראל.
כתובתינו: מגדלי התאומים 1 רמת גן


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

scroll to top