ויטמין סי ליפוזומלי מחיר, ויטמין סי ליפוזומלי קניה, ויטמין סי ליפוזומלי רכישה, ויטמין סי ליפוזומלי הזמנה, ויטמין c ליפוזומלי מחיר

מחירון ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי
כמות
מחיר
הערות
ויטמין סי ליפוזומלי 250 מ''ל
1
הכי משתלם
ויטמין סי ליפוזומלי בספיגה גבוהה
ויטמין סי אבקה (חומצי) 500 גרם
1
הכי משתלם
ויטמין סי באבקה - חומצה אסקורבית
ויטמין סי ליפוזומלי
10
הכי משתלם
ויטמין סי ליפוזומלי במחיר סיטונאי
ויטמין סי ליפוזומלי
25
הכי משתלם
ויטמין סי ליפוזומלי במחיר סיטונאי
ויטמין סי ליפוזומלי
50
הכי משתלם
ויטמין סי ליפוזומלי במחיר סיטונאי

ויטמין סי ליפוזומלי לריפוי

ישרא טבע - רשימת רופאים ומטפלים בויטמין סי ליפוזומלי ושיטות טבעיות נוספות
צרו איתנו קשר
ויטמין סי ליפוזומלי
ויטמין סי ליפוזומלי וויטמין סי באבקה במחיר סיטונאי. לרופאים למטפלים ולחולים הצורכים ויטמין סי במינון גבוהה.

אולי זה חדש בשבילכם, אולי לא שמעתם על זה עד היום, אבל עולם הרפואה מכיר את זה ומשתמש בזה. מדובר בויטמין סי ליפוזומלי לריפוי סרטן ומחלות נוספות. חולי סרטן רבים מעידים על הקלה משמעותית במחלת הסרטן לאחר שילוב של ויטמין סי ליפוזומלי לחוד או יחד עם התרופות הקונבנציונאליות. אז מה כל כך מיוחד בו בויטמין סי שהוא מסוגל לרפא את מחלת הסרטן, ומה זה ליפוזומלי בכלל? בשורות הבאות נענה לכל השאלות אך קודם נדגיש כי אין במאמר זה משום ידע רפואי מקצועי, הדברים מובאים להעשרת הידע ולתת לחולה כיווני מחשבה נוספים, המשתמש בידע המובא כאן כתחליף לייעוץ רפואי עושה זאת על אחריותו בלבד.


סוגי ויטמין סי

  • ויטמין סי רגיל שנמכר בבתי מרקחת בא בצורה של אבקה או כמוסות. בשני הצורות הם מספקות לגוף מינון נמוך מאוד ובנוסף לכך, ספיגה נמוכה. מינון מופרז של ויטמין סי באבקה או בכמוסות עלול להזיק
  • ויטמין סי שניתן בבתי חולים או במרפאות ייעודיות בעירוי. צורה זו של ויטמין סי נחשבת לטיפול רפואי לכל דבר ועניין, טיפול שניתן בין היתר לחולי סרטן, בטיפול זה מתאפשר לספק לחולה מינון גבוה, אך יש לו תופעות לוואי והוא פחות נגיש כי הוא לא ניתן בבית, מה גם שעלותו יקרה יחסית
  • ויטמין סי ליפוזומלי הוא בעל היתרונות הרבות ביותר, בעיקר כאשר מדובר בטיפול בחולה סרטן. הוא נלקח דרך הפה ולא מצריך עירוי דרך הווריד, הוא יעיל מאוד ולא מצריך אשפוז בבית החולים. והיתרון הבולט שלו הוא היותו בעל הספיגות הגבוהה ביותר מבין כל סוגי ויטמיני סי האחרים

ויטמין סי ליפוזומלי
ויטמין סי ליפוזומלי וויטמין סי באבקה במחיר סיטונאי. לרופאים למטפלים ולחולים הצורכים ויטמין סי במינון גבוהה.

טיפול בעירוי דרך הווריד

ויטמין סי מוכר כבר כמה שנים בעולם כיעיל לריפוי או לפחות להקלה על מחלת הסרטן, אך השימוש הנפוץ של ויטמין סי ליפוזומלי לחולי סרטן הוא באמצעות עירוי ורידי בבתי החולים והמרפאות. ישנם בתי חולים בעולם שטיפול באמצעות עירוי של ויטמין סי הוא חלק מהטיפול הקונבנציונאלי לגידול סרטני. אולם כאמור הטיפול כרוך בתופעות לוואי בשל החומציות הגבוהה של הויטמין.


איך עובד הויטמין על הסרטן?

ראשית, מה שחשוב הוא שויטמין סי פעיל על הגידול הסרטני באופן נקודתי ואינו גורם לנזקים לרקמות בריאות בסביבה, זה בעצם היתרון הגדול של הטיפול בויטמין סי על פני טיפול כימותרפי. שנית, תופעות הלוואי של ויטמין סי הן חלשות הרבה יותר ביחס לטיפול הכימותרפי. טיפול באמצעות ויטמין סי לא גורם לסכנת חיים למטופל. כמו כן, ויטמין סי שניתן במינון מופרז משתחרר באופן טבעי מהגוף ואינו יכול לגרום לנזקים ארוכי טווח, לכן הוא אף מוגדר כתוסף תזונה. התיאוריה של תכונות הריפוי של ויטמין סי בנויה על ההבדל הגדול שבין התאים הבריאים לבין התאים הסרטניים אצל חולה הסרטן. התאים הבריאים הם תאים פעילים ומשופעים בחמצן לעומת תאים סרטניים שפעילים הרבה פחות מכיוון שאין להם חמצן.


ויטמין סי

איך קשור סרטן לויטמין סי

החומר שמפעיל את התאים הסרטניים הוא הגלוקוז, בהיעדר חמצן במידה מספקת מייצר הגלוקוז חומצה לקטית, מה שאומר שלתא סרטני יש חומציות גבוהה. החומצה מופרשת אל מחוץ לתא ומעלה את הסיכון להתרבות של גרורות ברקמות נוספות ברחבי הגוף של החולה. ההפרשה של החומצה וכל התהליך גורמים לחולשה ועייפות קיצונית לאדם החולה. בעיה נוספת - תאים סרטניים לא מכילים 'קטלז' – זהו אנזים בגוף האדם האמור להגן על תאי אדם בריא מפני התחמצנות יתר. הגענו לפואנטה: הגלוקוז דומה במבנה המולקולרי שלו לויטמין סי, התא הסרטני ש'צמא' לגלוקוז מאפשר לויטמין להיכנס אל קרבו ולהוות משקל נגד לחומציות הגבוהה.


למה רק הליפוזומלי מתאים לטיפול?

במילים אחרות: החומציות של הגלוקוז זה המזון של התא הסרטני, ואילו מי חמצן המיוצרים על ידי ויטמין סי משמידים את התא הסרטני. אך כדי לספק טיפול יעיל לריפוי, יש צורך במינון גבוה מאוד של ויטמין סי אשר במבנה הרגיל שלו אינו יכול לספק את הנדרש – רוב החומר שבכמוסה או באבקה, שמלכתחילה מיוצר במינון נמוך, נשאר בקיבה. ולכן כאמור, הגו חוקרים בבתי חולים שונים בעולם את הטיפול הוורידי של הויטמין וכך הוא מגיע לתאים הסרטניים ולמחזור הדם. אולם בטיפול התוך וורידי צצה בעיה חדשה – מינון גבוה מדי גורם לצרבות ושלשולים קשים, לכן גם הטיפול הזה הוגבל למידה מקסימלית של 150 גרם ביום ולא יותר מ-3 פעמים בשבוע.


איך עובד ויטמין סי ליפוזומלי

ההמצאה החדשנית שאנו מציגים לכם כאן גרמה למהפכה בעולם הרפואה. בעזרת פטנט ייחודי הצליחו לייצר ויטמין סי שנכנס לקיבה כאשר כל מולקולה שלו עטופה בפוספוליפידים צמחיים לגמרי (או בקיצור לאלה שאוהבים פשוט יותר: הויטמין מצופה בציפוי מסוים), וכך כאשר הויטמין בא במגע עם הקיבה היא אינה מרגישה את החומציות ולא מגיבה ב'היסטריה' של צרבות ושלשולים, הויטמין ממשיך במסע לעבר המעי הדק ומחזור הדם וכך מפיקים ממנו רק את החיובי. את הפוספוליפידים (הציפוי) העוטפים את מולקולות הויטמין מפיקים מחמניות טבעיות ללא התערבות גנטית.


האם הפוספולידים אינם מהווים מקור לבעיות?

כעת נשאלת השאלה: הרי בסופו של דבר הוספנו מרכיב זר נוסף לויטמין הטבעי, האם הוא לא עלול לגרום לבעיה חדשה? התשובה היא: פוספוליפידים מהווים חלק מרכזי בבנייה של דפנות התאים ולכן הגוף לא רואה בו אויב, אלא להיפך הוא נותן לו לחדור לתוך התאים, וזה מה שאכן גורם לויטמין הליפוזומלי לחדור לגוף ולתאים החולים בצורה הרבה יותר עוצמתית ואפקטיבית מכל מבנה אחר של ויטמין סי. רווח מוסף של קליטת הפוספוליפידים בגוף הוא תמיכה בתפקוד מערכת העצבים והמוח. הפוספוליפידים ידועים גם כממיסי כולסטרול וכמגבירים אנרגיה. הויטמין הליפוזומלי בא במצב נוזלי אך סמיך מעט בבקבוקון. לוקחים אותו בבליעה בבית, אין צורך להתאשפז. הוא לא גורם לכאבים ולא לתופעות לוואי.


מה עושה הויטמין סי בגוף

מעבר למה שדיברנו עד כה לגבי היעילות הרבה של הויטמין לריפוי והקלה במחלת הסרטן, יש לו יתרונות רבים נוספים. הויטמין מייצר חומר בשם קולגן, המעכב תהליכי הזדקנות של הגוף ובעיקר של העור. כמו כן הויטמין מעודד ומאפשר את התפקוד התקין של המערכת החיסונית של גוף האדם. רופאים עולמיים ידועי שם מצביעים על ויטמין סי כמונע ואף מרפא מחלות לב, הם ממליצים על צריכה של לא פחות מ-5 גרם ויטמין סי ליום. מינון דומה מומלץ על ידי רופאים כמרפה מתחים. כמו כן, טוענים הרופאים, כי הויטמין ידוע בסגולותיו לריפוי שפעת, הצטננות ומחלות עונתיות. רופאים אחרים הרחיקו לכת והבטיחו סיכויי החלמה טובים יותר לבוחרים את שיטות הריפוי האלטרנטיביות וביניהם ויטמין סי ליפוזומלי מאשר הבוחרים בכימותרפיה או בניתוחים והקרנות.


מעלות החומצה האסקורבית

ויטמין סי מוכר בעולם הרפואי המקצועי בשמו הנרדף – חומצה אסקורבית, החומצה בונה את רקמות החיבור בין תאים שונים בגוף. חומצה אסקורבית במידה מספקת מסייעת במניעת סרטן, היא חיונית למערכת החיסון, היא מזרזת ריפוי ואיחוי של פצעים בגוף, מסייעת לגוף לייצר ויטמין E, היא מונעת תופעות לוואי של חומצה פולית, מעודדת את ספיגת הברזל בגוף ותורמת תרומה חשובה לבריאות השיניים והחניכיים. כמו כן, הימצאות מספקת של החומצה בגוף שומרת על עור צעיר ובריא, מעודדת בניית כדוריות דם לבנות ואדומות ומעודדת את חיזוק העצם. כמו כן היא מסייעת לספיגה מרבית של חומצות הפניללנין, אמינו טירוזין וטריפטופן.


איך עובדת השיטה הליפוזומלית? ומה זה פוספוליפידים?

ליפוזום הוא מבנה כדורי הנוצר בתוך נוזל, והוא עטוף במעטפת שומנית דו שכבתית. המעטפת שהזכרנו עשויה מפוספוליפידים המופקים מלציטין חמניות. ומה זה פוספוליפידים? פוספוליפידים זה חומר טבעי הקיים בצמחים ובבעלי חיים ולו תפקיד חשוב בתהליכים הביולוגיים של בעלי החיים והצמחים כולל של בני האדם. לפוספוליפידים השונים שמות נוספים: פוספטידיל סרין, פוספטידיל אינוזיטול, פוספטידיל כולין. כשליש ממוח האדם וכשני שליש מהחומר המקיף את מערכת העצבים עשויים מפוספוליפידים שונים. כמו כן הפוספוליפידים מייצרים אנרגיה ומעורבים בתהליך הנשימה.


מעט על הליפוזום

הליפוזום התגלה לפני יותר מ-50 שנה על ידי המטולוג בריטי בשם אלק בנגהאם. למעשה השתמשו אז בתגלית כדי לשנע תרופות שונות ממקום למקום. המרקם הייחודי של הליפוזום מאפשר לצמצם לתוכו תרופות באופן מיקרוסקופי. בין התרופות ששונעו בעזרת הליפוזומים היו חיסונים, אנטיביוטיקה, תרופות אנטי דלקתיות, תרופות אנטי פטרייתיות ותרופות כימותרפיות. גם כיום עדיין מובילים חלק מהתרופות בעזרת טכנולוגיה זו הנקראת גם ננו טכנולוגיה רפואית. כיום גילו חוקרים את התועלת הגדולה הטמונה בליפוזום בתחום ריפוי מחלת הסרטן וכן הם משמשים בסיס למוצרי מזון רבים ותוספי תזונה.


מחשבות עצמיות בעקבות הויטמין הליפוזומלי

כעת בוא נחשוב מעט עליך (לשון זכר כולל לשון נקבה), על עצמך, על הבריאות שלך. כל אחד רוצה להיות שמח, לחוש סיפוק פיזי ונפשי ולהתמזג עם חיי השגרה. כעת אתה לא נמצא במצבך המיטבי בגלל מחלתך או מחלת הקרובים אליך, אתה ודאי חולם על משהו או מישהו מיידי שיבוא ויוציא אותך או את קרוב משפחתך מהמחלה ומתופעות הלוואי שלה. משהו חדשני שיבוא ויבשר את בשורת הרפואה. ופתאום אתה רואה שיש כאן שיטה מצוינת שמסוגלת להביא מזור למחלה, ואת/ה שואל את עצמך אם זה כל כך טוב, למה לא שמענו על זה עד היום? לצערנו הסוד הידוע לכול הוא מיליארדי השקלים ששוק הכימותרפיה מגלגל...


בשורה מהפכנית

לא באנו להיות נביאי זעם ואין מטרתנו לצאת חוצץ נגד הרופאה הקונבנציונאלית, אנו רק אומרים כי בהתאם לנתונים הרפואיים אין שום בעיה לנסות את שיטת הויטמין הליפוזומלי. בעיקר עכשיו כאשר עולם הרפואה הולך ומשתפר, והויטמין הליפוזומלי שהרפואה הביאה לעולם היא מושלמת מכל הבחינות. מדובר במשהו מדהים שיכול להביא מרפא ומזור להמון חולי סרטן. זוהי בהחלט בשורה מהפכנית. אנו מקווים שקראתם את ההסבר המפורט המובא לעיל על מנת להשתכנע בבטיחות הויטמין והתועלת שלו. יש לנו כרגע הצעת מחיר זולה לרכישת ויטמין סי ליפוזומלי דרכנו ותקוותנו לראות אתכם שלמים ובריאים במהירות האפשרית.


רכשו כבר עכשיו ויטמין סי ליפוזומלי!

אנו לא מתיימרים להיות תחליף לרפואה הקונבנציונאלית, אך אפשר לנסות לשלב את הטיפול עם הרפואה הרגילה ולאט לאט להעלות מינון. בסך הכול מדובר בניסיון קל שיכול לתת לכם עוד שנות חיים איכותיות. מדובר במציאה של ממש, מהרו ורכשו ויטמין סי ליפוזומלי, זה לא יזיק לכם ואולי אפילו ירפא אתכם. הצטרפו כבר עכשיו להרבה חולי סרטן שהבריאו כתוצאה מהפתיחות שהם הפגינו והשתמשו בויטמין, כי בשביל להמשיך לחיות מנסים הכול, ובעיקר כאשר מדובר במשהו כל כך בטוח לשימוש, אין שום סיבה לחשוש מכך, אין שום סיבה להימנע מלרכוש כבר עכשיו ויטמין סי ליפוזומלי!חסוך עשרות אחוזים ברכישת ויטמין סי ליפוזומלי. ישרא טבע ויטמין סי ליפוזומלי ברמה הגבוהה ביותר מהיצרן לצרכן.
למטופלים בויטמין סי במינון גבוהה חסכון ענק בכסף וזמן. ויטמין סי ליפוזומלי באיסוף עצמי או במשלוחים לכל חלקי הארץ.
כתובתינו: מגדלי התאומים 1 רמת גן


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם


scroll to top
X

ויטמין סי ליפוזומלי מחיר, ויטמין סי ליפוזומלי קניה ויטמין סי ליפוזומלי רכישה ויטמין סי ליפוזומלי הזמנה ויטמין c ליפוזומלי מחיר ויטמין סי ליפוזומלי, היתרון של ויטמין סי ליפוזומלי, ויטמין סי ליפוזומלי מחיר, ויטמין סי ליפוזומלי יתרונות, ויטמין סי ליפוזומלי סופר פארם, ויטמין סי ליפוזומלי כמוסות, ויטמין c ליפוזומלי תופעות לוואי, ויטמין סי ליפוזומלי בהריון, ויטמין סי ליפוזומלי במרשם רופא, ויטמין סי ליפוזומלי במרשם קופת חולים, ויטמין סי ליפוזומלי כללית, ויטמין סי ליפוזומלי מכבי, ויטמין סי ליפוזומלי מאוחדת, עירוי ויטמין סי ליפוזומלי, ויטמין c להזרקה, ויטמין סי ליפוזומלי בנוזל, ויטמין סי ליפוזומלי כדורים, ויטמין סי ליפוזומלי כמוסות, ויטמין סי ליפוזומלי בית מרקחת, ויטמין סי ליפוזומלי בנוזל, ויטמין c לוריד, ויטמין c מינון מומלץ, ויטמין c מתי לקחת, ויטמין c 1000, ויטמין c 1000 יתרונות, אקוסאפ ויטמין סי לילדים, ויטמין c ליפוזומלי מינון, ויטמין סי ליפוזומלי מבצע, ויטמין c ליפוזומלי מה זה, ישרא טבע, ישרא-טבע, Isra Teva, Isra-Teva, ישרא טבע בני ברק, ויטמין סי ליפוזומלי בני ברק, ישרא טבע תל אביב, ויטמין סי ליפוזומלי תל אביב, ישרא טבע ראשון לציון, ויטמין סי ליפוזומלי ראשון לציון, ישרא טבע חיפה, ויטמין סי ליפוזומלי חיפה, ישרא טבע ירושלים, ויטמין סי ליפוזומלי ירושלים, ישרא טבע פתח תקווה, ויטמין סי ליפוזומלי פתח תקווה ויטמין סי ליפוזומלי ייצור ויטמין סי ליפוזומלי מחיר ויטמין סי ליפוזומלי עד הבית ויטמין סי ליפוזומלי במחיר סיטונאי ויטמין סי ליפוזומלי לחולי סרטן ויטמין סי ליפוזומלי במינון גבוהה ויטמין c ליפוזומלי פתח תקווה ויטמין c ליפוזומלי ייצור ויטמין סי ליפוזומלי מחיר ויטמין c ליפוזומלי עד הבית ויטמין c ליפוזומלי במחיר סיטונאי ויטמין c ליפוזומלי לחולי סרטן ויטמין c ליפוזומלי במינון גבוהה ויטמין סי ליפוזומלי לילדים ויטמין סי ליפוזומלי לנשים בהריון ויטמין הליפוזומלי נוזלי