• מכשיר היפרתרמיה, אינפרא אדום רחוק
ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי | היתרון של ויטמין סי ליפוזומלי | ויטמין סי במינון גבוהה | | ויטמין C במבספיגה גבוהה | ויטמין סי ליפוזומלי מחיר | ויטמין סי ליפוזומלי יתרונות

ויטמין סי ליפוזומלי

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת

הרפואה הטבעית מציעה תוספי מזון להשלמת חסרים של ויטמינים בגוף האדם, ועל ידי כך היא רוצה לנסות להמעיט את התחלואה הגבוהה כתוצאה מדרך החיים המערבית. אחד מהויטמינים החיוניים ביותר בגוף האדם הוא ויטמין סי. ויטמין סי ידוע כמחזק ומחסן מאוד את הגוף, והוא די זמין - הוא נמצא בפירות הדר, בפירות טרופיים, בירקות טריים, בפלפלים, בברוקולי, באפונה, בעגבניות ועוד. הבעיה היא שהיום עקב אורח החיים המערבי והמזון המתועש אין הויטמינים הטבעיים נספגים כראוי. כמו כן, תוספת ויטמין סי נצרכת גם כאשר עושים פעילות גופנית מאומצת מדי, או בעת הצטננות חמורה או בהתאוששות מניתוח. בקיצור, כל מצב שהגוף זקוק לחיזוק. גם מעשנים כבדים זקוקים לתוספת של ויטמין סי לחיזוק המערכת החיסונית.


מה היתרון של ויטמין סי ליפוזומלי על פני ויטמין סי סטנדרטי

ויטמין סי ידוע גם כשומר על עור צעיר היות והוא מייצר את הקולגן שהוא החלבון ששומר על מראה צעיר של העור ומונע קמטים. לכן הוא תוסף תזונה מועדף על נשים בגילאים מתקדמים. הבעיה של תוספת התזונה ויטמין סי הסטנדרטי הוא החומציות הגבוהה שלו שגורמת לבעלי רגישות לחוסר נוחות בקיבה ובעיות עיכול. במקרים חמורים זה גורם לשלשול. הפתרון לבעיה זו הוא Liposomal vitamin C. ה- Liposomal vitamin C הוא אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר. על פי מחקרים קליניים ספיגתו בגוף היא פי 5 מויטמין סי רגיל. הויטמין מיוצר בטכנולוגיה מיוחדת שגורמת לו להיספג יותר טוב בגוף.


איך זה עובד? ומה צריך לוודא?

הליפוזום מונע מחומציות שונות בגוף לפגוע בויטמין והוא נספג יותר טוב במעיים. מהמעיים עובר הויטמין למערכת המחזור של הדם. היעדר החומציות בויטמין סי ליפוזומלי מאפשרת גם לאנשים בעלי חומציות יתר להשתמש בויטמין. הויטמין יעיל ביותר כשהוא בא ללא חומרי טעם או ממתיקים כלשהם. הוא מתאים לכל שכבות הגיל וגם לנשים הרות או מיניקות. את ה-Vitamin C הליפוזומלי מומלץ לקחת מדי בוקר במינון של 5 מ"ל (כפית) למבוגרים ו-2.5 מ"ל לילדים. אפשר למהול אותו במים או במיץ לסרבני תרופות. אך כדי לא לאבד את האפקטיביות של הויטמינים הנמכרים יש לשמור את המוצר בטמפרטורה קרירה ויבשה. הליפוזום, בעיקר במצב נוזלי נוטה להתחמצן ולהתקלקל מהר, ולכן כשרוכשים ויטמין זה צריך לוודא שבית המרקחת שמר על כללי האחסון. וכמו כן אם אתם מזמינים את המוצר בטלפון וודאו שהמוצר נשלח בתנאי טמפרטורה נוחים, ושהמוצר לא יהיה מונח זמן רב מדי ברכב המוביל והיטלטל בדרכים. כמו כן עדיף לא להזמין ויטמין סי ליפוזומלי מחו"ל. כשרוכשים ויטמין סי ליפוזומלי יש לבדוק היטב אם אין בו חומרים משמרים רבים, בעיקר סודיום בנזואט (E-211) שעלול להיות מסרטן כשהוא בא יחד עם ויטמין סי.


מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי?

פוספוליפידים הם חלק מהחומרים העוטפים את תאי הגוף. הם שומרים על השומניות של התאים. בטכנולוגיה זו השתמשו מפתחי הויטמין הליפוזומלי. בייצור הם עוטפים את מולקולת הויטמין בפוספוליפידים. ואלה מייצרים כדורים שומניים זעירים הנקראים ליפוזומים ומונעים מהחומציות לדחות את הספיגה של הויטמינים. הליפוזום מונע את רוב תופעות לוואי העלולות להיווצר כתוצאה מנטילת מינון גבוה של ויטמין סי. הוא מתאים לנטילה לכל הגילאים, לילדים, למבוגרים, לנשים הרות ומיניקות.


מעט על הטכנולוגיה הליפוזומית

הטכנולוגיה הליפוזומלית משמשת בתרופות ותוספי תזונה נוספים כגורם המסייע לספיגת החומר בגוף. הטכנולוגיה מאפשרת לעטוף את הכדור ואת תוסף התזונה במולקולות כדוריות שומניות המונעות מהחומציות לפעול. הליפוזומים התגלו כבר בשנות השישים המוקדמות, אך השתמשו בהם לצרכים רפואיים אחרים, או לשם ביצוע מחקרים שונים על מערכת התאים שבגוף האדם. תוך זמן קצר גילו החוקרים כי חומרים אלה יכולים לשמש לשיפור ספיגה של תרופות בגוף. את הליפוזום מכניסים גם בתרופות הניתנות דרך הווריד. היות והמולקולות האלו דומות לחומר העוטף את התאים האנושיים. ההשערה היא שהליפוזומים נספגים במערכת העיכול יחד עם הוויטמינים המתלווים אליהם, מה שגורם לרמת ספיגה גבוהה מאוד, השערה נוספת אומרת שכשהמעטפת הליפוזומית פוגשת במעטפת התא של האדם הם מתמזגים יחד וזה מה שגורם לספיגות הגבוהה.


ויטמין סי שאינו מכיל פולימר סינטטי עדיף על פני הויטמין שכן מכיל

כך או כך, הליפוזום מגדיל משמעותית את הסיכוי של הויטמין להיספג בגוף. כמו כן היות והליפוזום הוא בעצם מעטפת טבעית לכן הוא מונע תופעות לוואי וגירויים במערכת העיכול. כאשר הליפוזום מיוצר ומוחדר כראוי לא יזדקק היצרן להוסיף חומרים מלאכותיים לתוסף התזונה. המצב האידיאלי הוא שגודל הליפוזום יהיה פחות מ-100 ננומטר. חשוב מאוד שהיצרן לא ישתמש במוצרים מהונדסים גנטית, וגם שישתמש בחומרי גלם איכותיים. יש ליפוזומים המכילים פולימרים סינטטיים (PEG) ויש ליפוזומים המיוצרים ללא פולימרים סינטטיים, הם כמובן עדיפים בעיקר למי שנוטל כמות גבוהה של ויטמין סי, כי הפולימר הסינטטי מצטבר בכבד לפני שהוא מתפנה בשתן והוא יכול לגרום נזק לכבד.


יתרונות של ויטמין סי ליפוזומלי

  • ויטמין סי ליפוזומלי בא במצב נוזלי, ולכן הוא מתאים לכל גיל, גם לילדים ומבוגרים
  • כמו כן, מכיוון שהוא נוזלי, ניתן לתת לכל אחד את המינון המדויק שמתאים עבורו
  • שימוש במינון נכון ממקסם את הספיגה של הוויטמין בגוף לרמה הגבוה ביותר
  • ניתן ליטול ללא חשש מבעיות במערכת העיכול ושלשולים
  • הוויטמין אינו משפיע ואינו מושפע מרמת החומציות במערכת העיכול
  • הוויטמין הליפוזומי מתאים את עצמו לרקמות הרגישות בגוף

פיתוח ננו-טכנולוגי

הליפוזום מבוסס על פיתוח ננו-טכנולוגי, הוא גורם לתרופה או לתוסף התזונה להיספג טוב יותר בגוף על ידי כך שהוא מקיף את התרופה והוא לא נותן לו להתפרק למשך זמן ממושך. חוקרים טענים כי פיתוח תרופה ליפוזומלית תאפשר בעתיד לכוון את התרופה באמצעות הליפוזום לתא מסוים, מה שיכול להוות בשורה של ממש לחולי סרטן, שיהיה ניתן לשגר תרופה לתא הסרטני בלבד בלי לגרום נזק לרקמות ותאים שמסביב. מצד שני תוספי תזונה ליפוזומיים מכילים חומרים משמרים שונים העלולים להזיק לגוף האדם, אם לגרום להזדקנות מהירה, אם לחולי סוכרת ואם להגברת הסיכון לסרטן.


מה בודקים לפני שקונים

לפני שקונים ויטמין סי ליפוזומלי יש לבדוק את הכמות של הליפוזומיל שהוכנס בויטמין, אם הכמות מעטה מדי, פירוש הדבר הוא שעובדים עליכם, כלומר לליפוזומיל אין הרבה השפעה במקרה הנוכחי. עדיף לקנות ויטמין סי ליפוזומלי מחברה המעדכנת ונותנת מידע על התווית מה היחס בין הויטמין לליפוזום. יש הטוענים כי מומלץ גם לבדוק את גודל הליפוזום, גם הוא משפיע על הטיב והאיכות של התרופה. כדי להימנע מהבעיות המנויות לעיל, הקיימות רק בתוספי התזונה הנוזליים יש המעדיפים לצרוך ויטמין סי לפוזומלי אבקתי. השימוש בויטמין סי ליפוזומלי אבקתי חוסך את הצורך מלשמור את המוצר במקרר, וגם לא מוסיפים לו חומרים משמרים, צבעי מאכל וממתיקים לא בריאים.

לסיכום: ויטמין סי הוא מאוד חיוני לגופנו, מחסור ויטמין זה בגוף עלול לגרום לבעיות. הדרכים למלא חסר זה יכולות להיות על ידי נטילת תוסף תזונה המכיל ויטמין סי בריכוז גבוה אך כדי להגביר את ספיגתו בגוף מומלץ לצרוך ויטמין סי ליפוזומלי.ישרא-טבע 050-791-9371

מגדלי התאומים, ז'בוטינסקי 35 רמת גןscroll to top