ויטמין סי ליפוזומלי
ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי אבקה, ויטמין סי מתמוסס במים, ויטמין סי חומצי

ויטמין סי ליפוזומלי למניעת מחלות

ישרא טבע - רשימת רופאים ומטפלים בויטמין סי ליפוזומלי ושיטות טבעיות נוספות
צרו איתנו קשר
ויטמין סי ליפוזומלי
ויטמין סי ליפוזומלי וויטמין סי באבקה במחיר סיטונאי. לרופאים למטפלים ולחולים הצורכים ויטמין סי במינון גבוהה.

ויטמין סי או בשמו המדעי חומצה אסקורבית, הוא ויטמין הידוע כמרפא ומונע מחלות, מנקה רעלים, משפר הפרעות קשב, מרפא הצטננות ועוד. הויטמין מסיס במים ונכנס לגוף האדם בעיקר ממזון ומתוספי תזונה. ויטמין סי מצוי באופן טבעי בתפוחי עץ, במלון, אוכמניות, תותים, שום, פירות הדר ועגבניות. הוויטמין ידוע גם כמסוגל לרפא אסתמה, יתר לחץ דם ואפילו סרטן. אך באשר לאלה האחרונים נדרש מינון גבוה מאוד ולכן ויטמין סי הבא מהמזון אינו מספיק, מה גם שכיום התזונה המערבית איננה תזונה איכותית ובריאה. גם נטילת תוספי ויטמין סי למיניהם לא מספקים את הסחורה היות ובמינון הכי גבוה שלהם אינם יכולים להיספג בגוף כל צרכם.


הפתרון - ויטמין סי ליפוזומלי למניעת מחלות

לאחרונה המציאו חוקרים את הויטמין הליפוזומלי שמיוצר בטכניקה מיוחדת המנטרלת את החומציות הטבעית של הוויטמין וכך ניתן לצרוך את הוויטמין במינון גבוה מאוד ללא גרימת נזק למערכת העיכול וללא שום תופעות לוואי. ויטמין סי ליפוזומלי נעטף בחומר מיוחד המונע מגע של החומציות ברקמות של הגוף וכך מתאפשרת נטילת הוויטמין במינון גבוה ואופטימלי. את הוויטמין נוטלים דרך הפה ללא מאמץ וללא שום תופעות לוואי. ויטמין סי ליפוזומלי מחזק את המערכת החיסונית והנפשית של נוטל התרופה, הוא מעניק רוגע ושלווה לאורך כל היום. ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי, במרקם עדין ורך המעניק תחושה של חופש ושחרור.


ויטמין סי ליפוזומלי
ויטמין סי ליפוזומלי וויטמין סי באבקה במחיר סיטונאי. לרופאים למטפלים ולחולים הצורכים ויטמין סי במינון גבוהה.

בעבר המליצו הרופאים על מנה של 60 מ"ג ויטמין סי ליום. כיום לאחר שהתגלתה החשיבות הרבה של הוויטמין טוענים הרופאים כי כל אחד חייב לצרוך לפחות 1000 מ"ג ביום. צריכה נכונה של הוויטמין מונעת מחלות רבות, כמו דימום בחניכיים, דימום במערכת העיכול, שטפי דם רבים, מחלת הצפדינה השכיחה בקרב ימאים (לטענת חלק מהחוקרים ניתן להסתפק ב-300 מ"ג כדי למנוע מחלה זו), אולם כיום יותר ויותר מדענים ממליצים על מינון גבוה הרבה יותר. הם ממליצים לצרוך כמה שיותר ויטמין סי ליפוזומלי, וזאת עקב כך שגוף האדם אינו מייצר בעצמו את הוויטמין סי, לעומת עכברים וחיות נוספות שגופם מייצר ויטמין סי בעצמו.


איפה הויטמין סי מהמזון?

רוב רובם של אוכלוסיית העולם אינם צורכים כמות נכונה של מזון בריא כירקות ופירות. מה גם שרוב האוכל שאנו אוכלים הוא אוכל מתועש ומבושל וכך הוא מאבד את ערכו התזונתי. הוסיפו לכך הרגלי עישון ומתחים שרובנו מצויים בהם, אשר הורסים את המעט שכן קיים. הוסיפו לכך גם תרופות הממעטות את הערך התזונתי. תרופות כמו אספירין וכן גלולות למניעת היריון מפחיתות עוד נתח נכבד מהוויטמין סי שנותר בגופכם. הפתרון לכל הבעיות הנ"ל הוא כאמור, ויטמין סי ליפוזמלי למניעת מחלות. הוויטמין הליפוזומלי מכיל כמות הרבה יותר גדולה של ויטמין סי מאשר כל התוספים הקיימים בשוק.ישרא טבע הוקמה בשנת 1987 ועוסקת בפיתוח ושווק נוסחאות מיוחדות של ויטמינים, תוסיפי תזונה ותמציות צמחים.
ישרא טבע מתמקדת בפיתוח ושיווק מוצרים שהוכחו מחקרית כיעילים לטיפול בבעיות רפואיות ושיפור מערכת החיסון לגברים ונשים.
מוצרינו נמכרים רק לרופאים ומטפלים מוסמכים ברפואה טבעית או ישירות לצרכן.
כתובתינו: מגדלי קונקורד בר כוכבא 21 בני ברק


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם


scroll to top
X

ויטמין סי ליפוזומלי, היתרון של ויטמין סי ליפוזומלי, ויטמין סי ליפוזומלי מחיר, ויטמין סי ליפוזומלי יתרונות, ויטמין סי ליפוזומלי סופר פארם, ויטמין סי ליפוזומלי כמוסות, ויטמין c ליפוזומלי תופעות לוואי, ויטמין סי ליפוזומלי בהריון, ויטמין סי ליפוזומלי במרשם רופא, ויטמין סי ליפוזומלי במרשם קופת חולים, ויטמין סי ליפוזומלי כללית, ויטמין סי ליפוזומלי מכבי, ויטמין סי ליפוזומלי מאוחדת, עירוי ויטמין סי ליפוזומלי, ויטמין c להזרקה, ויטמין סי ליפוזומלי בנוזל, ויטמין סי ליפוזומלי כדורים, ויטמין סי ליפוזומלי כמוסות, ויטמין סי ליפוזומלי בית מרקחת, ויטמין סי ליפוזומלי בנוזל, ויטמין c לוריד, ויטמין c מינון מומלץ, ויטמין c מתי לקחת, ויטמין c 1000, ויטמין c 1000 יתרונות, אקוסאפ ויטמין סי לילדים, ויטמין c ליפוזומלי מינון, ויטמין סי ליפוזומלי מבצע, ויטמין c ליפוזומלי מה זה, ויטמין סי ליפוזומלי מחיר, ישרא טבע, ישרא-טבע, Isra Teva, Isra-Teva, ישרא טבע בני ברק, ויטמין סי ליפוזומלי בני ברק, ישרא טבע תל אביב, ויטמין סי ליפוזומלי תל אביב, ישרא טבע ראשון לציון, ויטמין סי ליפוזומלי ראשון לציון, ישרא טבע חיפה, ויטמין סי ליפוזומלי חיפה, ישרא טבע ירושלים, ויטמין סי ליפוזומלי ירושלים, ישרא טבע פתח תקווה, ויטמין סי ליפוזומלי פתח תקווה