היפרתרמיה לטיפול בסרטן, קרני אינפרא אדום לטיפול בסרטן, טיפול תרמי אינפרא אדום רחוק, ריפוי סרטן, ויטמין סי ליפוזומלי

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת

באתר תוכלו לקרוא לרכוש ולקבל מידע על מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וויטמין סי ליפוזומלי במינון גבוה.


קרני אינפרא אדום רחוק למלחמה בסרטן


המידע המובא במאמר מבוסס על מאמרים מתוך אתרי הרפואה המקצועיים:
ncbi.nlm.nih.gov
orientalremediesgroup.com
firapy.com
therekoverymd.com


טיפול תרמי אינפרא אדום רחוק - הידוע ברחבי אירופה ואסיה בכינויו היפרתרמיה - מספק תמיכה בהשמדת תאים ממאירים שלכאורה אינם יכולים לשרוד אם טמפרטורת התא הופכת ל 107.6F / 42C ומעלה. היפרתרמיה משמשת ברחבי העולם על ידי בתי חולים ואונקולוגים תרמיים. הנה רק כמה מדינות שהיא נמצאת שם בשימוש: בלגיה, שוויץ, איטליה, צרפת, גרמניה, הולנד, פולין, רוסיה, אוקראינה, טורקיה, איראן, הודו, מלזיה, תאילנד, סין, יפן. באסיה ובאירופה - בייחוד ביפן ובגרמניה - נעשה שימוש נרחב בהיפרתרמיה, ולאחרונה הוא נחקר ונמצא בשימוש בארה"ב. ההכרה האמריקאית לסרטן והמכון הלאומי לסרטן מעידים על איכותן.


ריפוי סרטן – איך משיגים את המטרה?

הכוונה למחלה וסביבת המאקרו שלה היא כיום המטרה. אחת המטרות הללו היא חסימת אנגיוגנזה של הגידול (כלי הדם המזינים גידולים). חסימת היווצרות כלי הדם האלו מאטה את צמיחת הסרטן, מקלה על אפופטוזיס - מוות מתוכנן של תאים סרטניים - ומונעת גרורות בגידול הגורמות להתפשטות סרטן בכל הגוף.

"להיפרתרמיה יש גם השפעה אנטי-אנגיוגנטית ניכרת. כלי הגידול אינם בנויים כמו נימים רגילים; הם פחות מאורגנים ואינם יכולים להתכווץ ולהירגע כנימים רגילים. בשלב המוקדם של היפרתרמיה, כאשר הטמפרטורה ברקמת הגידול עולה, כלי הדם מתרפים כדי להגביר את זרימת הדם לרקמת הגידול, אך ברגע שהטמפרטורה עולה ליותר מ-40 מעלות צלזיוס ההצרה של זרימת הדם נעצרת, זה מגיע להיווצרות מיקרוטרומבים הגורמים להיפוקסמיה ברקמת הסרטן, אשר יחד עם מנגנונים חשובים אחרים גורמים לאפופטוזיס ולמוות תאים סרטניים. אז היפרתרמיה היא צורה אלגנטית של אנטי אנגיוגנזה." תמצית ממאמר שכתב ד"ר פרידריך דואס, קליניקת סנט ג'ורג', גרמניה - מושג טיפול אינטגרטיבי בסרטן.


ישנם כמה דרכים להקרנת גלי אינפרא אדום רחוק

1. מכשירי קרןFIR . מחקר שבדק חמשה סוגים של תאי סרטן אנושיות. פות, לשון, חניכיים,ריאה ושד.) כדי להעריך את ההשפעות של הקרנת FIR הם השתמשו בחממת תרבית רקמה עם מנורת FIR מוטמעת שיכולה להקרין ברציפות תאים עם FIR) טווח אורך גל הפעלת המנורה הוא 4-20 מיקרומטר עם גובה שיא פליטה של 7-12 מיקרומטר) .התצפית הכללית הייתה כי אפקט ה- FIRמשתנה בחמשת סוגי תאי הסרטן הללו, כצפוי. תוצאות המחקר הראו שרמת הביטוי הבסיסית של חלבון הלם חום (HSP) 70A mRNA הייתה גבוהה יותר בקווי התאים A431 ו- MCF7בהשוואה לשורות התאים HSC3, Sa3 ו- A549 הרגישות ל- FIRהמחקר הראה כי ביטוי יתר של HSP70 מעכב מעצר גדילה המושרה על ידי FIR בתאי HSC3 וכי HSP70 siRNA עכבה את התפשטות תאי A431 לאחר טיפול ב-FIR. סיכום תוצאות מחקר זה הצביע על כך שההשפעה המדכאת התפשטות של FIR בכמה קווי תאים סרטניים, נשלטת על ידי רמת הביטוי הבסיסית של ה HSP70A-ממצאים אלה מצביעים על כך שהקרנת FIR עשויה לשמש אפיק טיפול רפואי יעיל עבור כמה תאים סרטניים בעלי רמות נמוכות של .HSP70

2. קרמיקה ובדים פולטים FIR. טינג-קאי לונג ועמיתיו בחנו את ההשפעה של אבקות קרמיקה הפולטות FIR במגוון מחקרים ביולוגיים, במערך אחד של מחקרים, הם גידלו תאי מיובלסט עכברי (C2C12) עם שקיות אבקה קרמית מתחת לצלחות התרבות ומצאו כי הקרנת FIR שיפרה את כדאיות התאים ומנעה שחרור דה-הידרוגנאז של לקט תחת מי חמצן (H2O2) המתח לחמצון מתווך, וכן העלה את הרמות התוך תאיות שלNO . במערך המחקרים הם הראו כי FIR (cFIR) הנפלט מקרמיקה יכול להגדיל את ייצור ה- NOהתוך תאי בתאי סרטן השד, ולעכב צמיחה של תאי מלנומה עכברי. הוכח מעל לכל ספק כי טיפול בשיטת אינפרא אדום רחוק יעיל לשלל סוגי סרטן.


איך הגיעו גלי אינפרא אדום לסרטן

לפני שנים רבות עלו החוקרים על כך כי חולי סרטן שפיתחו חום גבוה בגופם עקב מחלה זיהומית ראו נסיגה מקומית בהיקף ובגודל של הגידול הסרטני. וכך הגיעו למסקנה כי חום גבוה הורס את התאים הסרטניים. מסקנה זו הביאה את הרופא האמריקני קולי לפתח זריקה הגורמת לגוף להעלות את חום גופו לטמפרטורה גבוהה למשך מספר ימים. טיפולו של קולי לא החזיק מעמד זמן רב עקב כך שלא היה ניתן לשלוט על גובה החום ומשכו, דבר המסכן את חיי החולה. האמריקאים ניסו לטפל בחולים אלו באמצעות אמבטיה שחוממה ל-40 מעלות צלזיוס ומעלה. ההתקדמות הבאה לאחר מסקנת החוקרים הנ"ל היה פיתוח של מדען גרעין בשם פורננדה. פורננדה פיתח טיפול לסרטן באמצעות קרינה אינפרא אדומה. את הטיפול פיתח פורננדה במטרה לעזור לחבר קרוב שלו שחלה בסרטן.


סוגי המכשירים הקיימים

עשרות שנים לאחר מכן הביא גילוי זה לפיתוח שיטת היפרטרמיה שעובדת בשיטת חום אינפרא אדום לטיפול בסרטן ומאפשרת להקרין חום גבוה מאוד מבלי לפגוע ברקמות שמסביב. שיטה זו משמשת ברחבי העולם לטיפול בגידולים סרטניים כבר כארבעים שנה, בישראל זה מוכר בתור טיפול אפקטיבי לחולי סרטן רק ב-15-20 שנה האחרונות. בטיפולי היפרטרמיה יש שלושה סוגי מכשירים. יש מכשיר המיועד לטפל בגידולים שטחיים שעל פני העור. סוג נוסף של מכשיר היפרתרמי מיועד לטפל בגידולים הנמצאים עמוק בגוף. ומכשיר נוסף המעביר את גלי האינפרא למקרה שהסרטן התפשט לכמה מקומות בגוף, הטיפול נקרא היפרתמיה כל גופית.


היפרתרמיה הורסת את המזון של הסרטן

במקומות רבים בעולם נחשב הטיפול ההיפרתרמי לטיפול קונבנציונאלי. היתרונות של הטיפול ההיפרתרמי הן שמספר הטיפולים אינו מוגבל, וכן שגלי האינפרא אינם גורמים נזק לרקמות בריאות בגוף. כמו כן טיפול היפרתרמי מתאים לרוב סוגי הסרטן. הטיפול ההיפרתרמי מטפל בשורש, כלומר במזון של התא הסרטני שהוא החלבון. הוא הורס את החלבון וכך לא מאפשר את המשך קיומו של התא הסרטני. אמנם הוא הורס גם חלבונים של תאים בריאים, אך תאים אלה יכולים להתאושש לאחר הקרינה, לעומת תאים סרטניים שאינם מסוגלים להתאושש. חוקרים טוענים כי טיפול בסרטן המשולב מכימותרפיה והיפרתרמיה, סיכויי ההחלמה ממנו הם כפולים מאשר טיפול בכימותרפיה בלבד.


כמה זמן נמשך טיפול היפרתרמי?

לאחר כשבע שבועות מתחילת הטיפול בודקים את יעילות הטיפול והשפעתו על הגידול הסרטני. בסוגי סרטן הבאים לידי ביטוי בגוש, מודדים אם הגוש גדל או קטן. בסוגי סרטן אחרים בודקים בעזרת בדיקות דם או בדיקות הדמיה כמו CT וכדומה את הצלחת הטיפול או אי הצלחתו. בארה"ב ובאירופה נערכים מחקרים רבים בנושא זה, וגם טיפולי היפרתרמיה בפועל הם דבר שבשגרה. בישראל כאמור, הקצב איטי יותר. הטיפול ההיפרתרמי מבוצע פעמיים עד חמש פעמים בשבוע בהתאם למצב והיכולת של המטופל. כל טיפול נמשך כשעה. למעט היפרתרמיה כל גופית שכל טיפול שלה נמשך יותר משש שעות. לתכנית הטיפול מוסיפים בדרך כלל טיפולים משלימים כגון תוספי תזונה ועירויים של ויטמינים.


טיפול ללא תופעות לוואי או נזקים כלשהם

יש רופאים המפנים לטיפול היפרתרמי לאחר רק שנעשה ניסיון לטפל בדרכים אחרות. ויש המשלבים את הטיפול עם טיפולים כימותרפיים. לטיפולים ההיפרתרמיים אין תופעות לוואי ולא ידוע על השפעה מזיקה של טיפול היפרתרמי. אולם עם כל התקווה והאופטימיות יש מקרים שהיפר תרמיה לא יכולה לעזור. ובכל זאת זה מפיח אופטימיות וסיכויי החלמה נוספים בקרב הרבה חולי סרטן שבשבילם זה שאלה של למות או לחיות.


הרס מקור המחייה של התא הסרטני

במהלך הטיפול מקרינים על אזור הגידול חום גבוה מאוד של כ-45 מעלות צלזיוס, החום הורס את החלבון המזין את התא הסרטני וחוסם את כלי הדם המובילים לתא. מעת הטיפול ואילך מתבצע הרס עצמי של התא הסרטני. מספר הטיפולים, משכם ועוצמתם נקבעת על ידי הרופא. הטיפול ההיפרתרמי מביא תועלת נוספת, כתוצאה מהחום התא הסרטני מייצר חלבון הלם חום המנסה לנסות להילחם בחום המוקרן עליו. אותם חלבונים מהווים כלי עזר נוסף לחסימת הצירים המהווים את מקור המחייה של התא.


סוגי הטיפול ההיפרתרמי

ישנם כמה סוגי הקרנות היפרתרמיות, לכל מקרה של סרטן צריך להתאים את הסוג המתאים לו. הסוג הראשון הוא הקרנה מקומית לעבר הגידול עצמו. הסוג השני הוא הקרנה אזורית, כאשר יש צורך בטיפול יותר נרחב מקרינים את גלי האינפרא על פני איבר שלם, כגון על כל הרגל וכדומה. הסוג השלישי הוא הקרנה כל גופית, בשיטה זו מקרינים את גלי האינפרא האדום על כל הגוף, הם מעלים את חום הגוף למעל 40 מעלות. הם מתבצעים בסרטן ששולח גרורות לכל הגוף.


ויטמין סי ליפוזומלי -זה ישרא טבע
אנחנו מאמינים שויטמין סי ליפוזומלי פותר המון בעיות בריאות ומונע מחלות.
ויטמין סי מחדש ומונע חימצון מהיר של התא ומפחית משמעותית את תופעות גיל המעבר לגברים ונשים. ישרא טבע השיקה קו ייצור מיוחד בשיתוף עם חברת א.מ.ב חווה חקלאית ירדן בע"ח לייצור ויטמין סי ליפוזומלי באיכות הגבוהה ביותר. ויטמין סי ליפוזומלי של ישרא טבע מיוצר בארץ עם כשרות מהדרין של הרב רובין באיכות ומחיר ללא מתחרים.
ישרא טבע שמה לה כמשימה : החדרת ויטמין סי ליפוזומלי 250 מ"ל סטרונג פוטן לכל בית בישראל.
ישרא טבע מאחלת בריאות טובה לכל עם ישראל.
כתובתינו: מגדלי התאומים 1 רמת גן


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

scroll to top