טיפול בהיפרתרמיה, אינפרה אדום למחלות לב וכלי דם, היפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום, מכשיר היפרתרמיה, קרני FIR, אינפרא אדום רחוק, ויטמין סי ליפוזומלי

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת

באתר תוכלו לקרוא לרכוש ולקבל מידע על מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וויטמין סי ליפוזומלי במינון גבוה.


עם יד על הלב - טיפול אינפרה אדום יעיל למחלות לב וכלי דם


המידע המובא במאמר מבוסס על מאמרים מתוך אתרי הרפואה המקצועיים:
ncbi.nlm.nih.gov
orientalremediesgroup.com
firapy.com
therekoverymd.com


קרינה אינפרא-אדום היא צורה בלתי נראית של אנרגיה אלקטרומגנטית שאורך הגל שלה ארוך מזה של האור הנראה. טיפול בFIR- גורם פחות לתופעות לוואי משל טיפול תרמי מסורתי, כגון זיהום או פציעה בכוויות, ולכן נעשה בו שימוש נרחב לקידום הבריאות.


סאונה וקרמיקה

ניתן לחלק את שיטות הטיפול ב- FIR לשלוש קטגוריות בהתאם ליישום הקליני באופן כללי. בקטגוריה הראשונה פולט FIR המורכב מלוחות קרמיקה מחשמלים ממוקם 20 ס"מ מעל למטופל ומספק אנרגיה נמוכה להגברת טמפרטורת העור בהתמדה. בנוסף, רדיאטור FIR משמש לעתים קרובות לטיפול מקומי המאפשר שמירה על טמפרטורת הפנים נמוכה מ-40 ℃ בקטגוריה האחרת הנפוצה יותר, טיפול בסאונה יבשה FIR משמש ליצירת חום באמצעות סאונה. שלא כמו סאונות מסורתיות, המפעילות חום לחימום הגוף על ידי העלאת טמפרטורת האוויר הסביבתי, סאונות FIR מחממות את הגוף ישירות מבלי להשתמש באוויר כמדיום העברת חום. במחקר קודם בוצע טיפול בסאונה באמצעות מכשיר סאונה יבש FIR ב-60 ℃ למשך 15 דקות, ואחריו שמירה חמה מסורתית למשך 30 דקות.


1. קרני אינפרה אדום באמצעות סאונה משפר את תפקודי הלב

בטיפול זה נעשה שימוש נרחב ביפן ובקוריאה עבור מחלות לב וכלי דם, במיוחד אי ספיקת לב כרונית ומחלות עורקים היקפיות. טיפול בסאונה FIR משפר את תפקוד הלב וכלי הדם ומפחית לחץ חמצוני בחולים עם אי ספיקת לב כרונית.

עדויות הראו כי קרני FIR משפיעות על הגנה מפני CVD מספר שבועות של טיפול בסאונה משפרת באופן ניכר התרחבות תלויי אנדותל של העורק, אשר נמצא קשור לעליית סיבולת תרגיל לב-ריאה, מכיוון שתפקוד לקוי של האנדותל נצפה בדרך כלל בחולים עם יתר לחץ דם, כולסטרולמיה, והשמנת יתר. טיפולי סאונה ממלאים ככל הנראה תפקיד טיפולי לחולים עם גורמי סיכון כלליים, דבר המצביע על כך שטיפולי סאונה משפרים את תפקוד האנדותל בכלי הדם


2. אינפרה אדום באמצעות מכשירי קרן FIR לטיפול בזרימת דם לא מספקת

המכשירים הנפוצים הם WS TY-101N® ו WS TY-301R®-. החוקרים לין ואח' השתמשו ב-WS TY-101N ® הפולט FIR לטיפול בחסימה בגישה לכלי הדם עם זרימת דם לא מספקת. ניסוי אקראי זה הוכיח כי טיפול ב FIR-יכול לשפר את זרימת הגישה ואת העוצמה של הפיסטולה העורקית(AVF) בסך הכל ב-145 חולי HD בקבוצת הביקורת, ו-72 בקבוצה שטופלה בFIR-. בהשוואה לנבדקים בביקורת, חולים שקיבלו טיפול FIR למשך שנה היו בעלי שכיחות נמוכה יותר. ושכיחות יחסית.


3. קרמיקה ובדים פולטים FIR יעיל להפחתת לחץ דם ועוד

במחקר מסוים, טמפרטורת העור עלתה ל 38-39 ℃ לאחר טיפול FIR במשך 30 דקות עד שעה עם מרווח של 20 ס"מ בין לוחות הקרמיקה לעור. לפיכך, טיפול בFIR- גורם פחות לתופעות לוואי משל טיפול תרמי מסורתי, כגון זיהום או פציעה בכוויות, ולכן נעשה בו שימוש נרחב לקידום הבריאות. מחקרים קודמים הראו כי קרינת FIR מייצרת השפעות תרמיות ולא תרמיות, כגון הגדלת זרימת הדם העורקית וההיקפית, שיפור בתפקוד האנדותל, הקלה על עייפות וכאבים, הפחתת לחץ הדם וקידום התרחבות נימים.


קרני אינפרא אדום מחזקים את מערכת הלב וכלי הדם

אינפרא אדום רחוק יכול לחזק את מערכת הלב וכלי הדם על ידי גרימת דופק ושיפור תפוקת הלב, וכן ירידה בלחץ הדם הדיאסטולי. מחקר שערכה נאס"א בתחילת שנות השמונים הוביל למסקנה כי גירוי תפקודי הלב וכלי הדם באמצעות גלי אינפרא אדום רחוק היא הדרך האידיאלית לשמור על התניה קרדיווסקולרית במהלך טיסה ארוכה לחלל.

אינפרה אדום רחוק והתחממות הרקמות העדינה הוכחו גם כמסייעים בשיפור התאים הבריאים שמצפים את כלי הדם שלנו, שאם לא מטפלים בהם הם עלולים להגביר את הסיכון להפרעות לב.


מסקנה ונקודות מבט

קרני FIR הוכחו כיעילות בטיפול במחלות כרוניות שונות, כגון יתר לחץ דם, אי ספיקת לב ותפקוד לקוי של כלי הדם בכלי הדם, טיפול ב FIR-משפר את זרימת הדם באזורי שטח מחוממים, וגורם לעלייה במתח הגזירה של כלי הדם. כטיפול משלים פוטנציאלי, לקרינת FIR היו השפעות תרמיות ולא תרמיות. ההשפעה התרמית של טיפול ב FIR-עשויה להגביר את זרימת הדם והרחבת כלי הדם על ידי חימום הרקמה (היפרתרמיה), בדומה לטיפול תרמי רגיל המורכב מכריות חום או מים חמים.ויטמין סי ליפוזומלי -זה ישרא טבע
אנחנו מאמינים שויטמין סי ליפוזומלי פותר המון בעיות בריאות ומונע מחלות.
ויטמין סי מחדש ומונע חימצון מהיר של התא ומפחית משמעותית את תופעות גיל המעבר לגברים ונשים. ישרא טבע השיקה קו ייצור מיוחד בשיתוף עם חברת א.מ.ב חווה חקלאית ירדן בע"ח לייצור ויטמין סי ליפוזומלי באיכות הגבוהה ביותר. ויטמין סי ליפוזומלי של ישרא טבע מיוצר בארץ עם כשרות מהדרין של הרב רובין באיכות ומחיר ללא מתחרים.
ישרא טבע שמה לה כמשימה : החדרת ויטמין סי ליפוזומלי 250 מ"ל סטרונג פוטן לכל בית בישראל.
ישרא טבע מאחלת בריאות טובה לכל עם ישראל.
כתובתינו: מגדלי התאומים 1 רמת גן


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

scroll to top