י.ר. פיננסים
  • שלילי BDI מחיקת
שלילי BDI הסרת

דוח עסקי מלא על חברה | הערכת סיכונים

להזמנת דוח עסקי מלא + מסמכי החברה הקליקו כאן

כשאנחנו מדברים על דו"ח עסקי מלא על חברה אנחנו בעצם מדברים על התנהלות עסקית מולה, במישור הפיננסי. הסיבה שאנחנו נבקש לציין את הדרך בה אנחנו מתנהלים מול חברה, ועוד במישור הפיננסי - זה כי אנחנו רוצים להתנהל בהגינות, נדיבות ובתבונה - כמידת האפשר, וכמידת הרצון.
הזמנת דוח קרדיטצ'ק לאדם פרטי ועוסק מורשה לפי מספר תעודת זהות
💬
הזמנת דוח קרדיטצק >>

לפני שמתקשרים עם דייר, שותף, עובד חדש או כל התקשרות שעלולה לסכן אתכם מומלץ מאוד לבדוק לעומק עם מי יש לכם עסק. לצפייה בדוח לדוגמה או הזמנה.
תוך 24 שעות הדוח אצלכם במייל.
לצפייה בדוח לדוגמה >>
משכנתא למסורבים
יש אנשים שאולי יבקשו ליידע את עצמם לגבי מיידעי החברה כדי להגיב מתוך ענייני פחד - קרי, הם חושבים שמשהו יכול להשתבש והם רוצים לוודא שזה לא יקרה על ידי כך שהם ילמדו לגבי החברה המדוברת כל מה שהם יכולים - כך שהם לא יופתעו לכדי מידע שלא יהיה להם נעים לגלות, עבורו הם חושבים שיכולות להיווצר השלכות שהם לא רוצים בהן, לדעתם, וכמיטב תפישתם.
מחיקת בי די אי שלילי
יש אנשים שבאמת רוצים ללמוד על חברה - כדי לגלות את הפוטנציאל שלה, ואם יש הלימה טכנית ורציונאלית לכך שהם ייכנסו עכשיו - עם המשאבים שלהם - ייקחו מהלך, ייתמסרו עם משאביהם - לתוך חברה, במישור הפיננסי, של כך.

איני אומר שאין לך לגיטימציה להשתעשע בהם. סיפורים הם דרך מבדרת לעניין ולהעביר את זמננו. זה פשוט כשאנחנו לא יודעים אם הם נכונים או לא - כשאנחנו יכולים לחוות אי נוחות. כמו לא לדעת איך להתעורר מחלום, שאינו נעים לנו לחוות.
מחיקת בי די אי שלילי
הדרך להתעורר במקרה זה היא לדעת מה בדיוק משמעות האשראי השלילי במקרה זה, ומה הפחד ממנו מסמל עבורנו - כי כשאנחנו מודעים לשורשים של העניין - אנחנו יכולים לפרק אותו ולחיות את חיינו בצורה קצת יותר אובייקטיבית - שתעצים אותנו לקבל החלטות בוגרות, מסונכרנות ונעימות יותר למה שאנחנו באמת רוצים מעצמנו, יקירנו והעולם עצמו.

הערכת סיכונים

דוח בדיקת רקע

דו"ח עסקי מלא על חברה יכול להיקרא גם דו"ח סיכון התקשרות עם חברה - כי המשמעות של הביטוי היא בעצם היערכות של חברה, ליצור תקשורת, או התקשרות, עסקית עם חברה אחרת - ובנושא זה היא מעוניינת לדעת אם יש סיכון. זו אמנם חשיבה שמונעת מפחד, ולא מרצון לנצח ולהתרחב - ועם זאת אלו פשוט אחד השימושים שיש לדו"ח עסקי מלא על חברה, עד כדי שהוא יכול לקבל ייחוס מסוים בדמות הביטוי של דו"ח סיכון התקשרות עם חברה.

משכנתא למסורבים

מידעים


כך או כך דו"ח עסקי מלא על חברה נקרא כך כי הוא מספק כמה שיוֶתר מידע, באופן המלא, בתוך ההקשר כמידת האפשר כדי לספק מידעים, תובנות והבנות - בדמות מידע גולמי ו/או ניתוחים המיידעים באופן בהיר ככל האפשר את הקורא בדמות המידע הקיים, הרלוונטיות שלו והחשיבות שלו - כמו גם רמת התעדוף שכדאי לייחס בו על פי האנליסטים שהיו אחראים לדו"ח זה.


אפשר שחברות יבקשו להוציא דו"ח סיכון התקשרות עם חברה כדי לגלות את הפוטנציאל הטמון בה להצלחה, ו/או לגלות סיכונים אפשריים שהיא מייצגת עבורם. יש סיפורים על הונאות שהתגלו כדרך המידעים שהוצגו בדו"חות שכאלו, וכן הלאה. מידעים שניתן לגלות ולראות בתוך דו"ח עסקי מלא על חברה, או בדו"ח סיכון התקשרות עם חברה יכולים להיות בעניין תביעות משפטיות שהוצגו כנגד החברה, ו/או אף על ידי החברה עצמה.

הדבר מראה שיש לה השקעת משאבים של אנרגיה, זמן וכספים בתביעות ואולי היא פחות פנויה לתהליכי יצירה והתבוססות באווירה חיובית ונעימה, באופן כללי - כפי שהייתה יכולה להיות ללא עניינים משפטיים אלו. וזה עניין שחברה המעוניינת להתנהל עם חברה אחרת באופן פיננסי - יכולה לתת בו תשומת לב כדי לראות אם זה משתלם לה להשקיע בה את אנרגיית המשאבים הקיימת לרשותה כעת.

משכנתא למסורבים

כמו גם מידעים שיכולים להיות מוצגים בדו"ח עסקי מלא על חברה יכולים לכלול אינדיקטורים המראים את מצב חשבונות הבנק של החברה. האם פעילים למלואם, ובבריאות טובה - או ישנה בקיים הגבלה מסוימת אודותיהם? הדבר מצביע על ענייני כספים שאפשר לקחת בחשבון בעת יצירת קשר עם הנ"ל, יצירת גשר כלכלי עימה. אין זה אומר שחברה נפסלת מן העניין, של החברה המעוניינת להתקשר עימה - אלא שעצם התקשורת עימה יכולה לקבל גוונים אחרים של מודעות שמיידעים את ההחלטות להמשך ההתקשרות וההתנהלות הפיננסית עימה.

משכנתא למסורבים

מידעים נוספים כמובן קיימים בדו"חות כאלה - והמידע הנ"ל היה על קצה המזלג.

בהצלחה בניהול ההתקשרויות העסקיות בהמשך דרכך.

בדיקת דרוג האשראי

כמובן שתוכל לבחור למחוק את עצמך ממאגר הנתונים - ולבקש שיפסיקו לאסוף עליך - מידע. עם זאת, זה יכול להיראות פחות מאמין בעבור חברות אשראי בהמשך הדרך - שכן זה כמו להצהיר שאינך מוכן לאפשר להן להכיר אותך, כך שהן יכולות להגיב לכך בחשדנות מסוימת - שאולי לא תוביל לקשר של שקיפות והטבות כפי שהיית יכול לקלב, - אם היו מכירות אותך בהתאם. כמו גם - אם ישנם עניינים "רציניים" יותר, בהתנהלות הפיננסית שלך - הם בכל מקרה ידווחו ויאספו.

כך או כך - הסיבה שאינך צריך לפחד מן האשראי השלילי - היא שזה רק סיפור שאתה מספר לעצמך, על המשמעויות וההשלכות שיהיו לזה לגביך - אך האמת היא שזה רק כלי, ורק עוד מערכת שאתה יכול להתנהל בה באופן ממוקד ונעים, במידה ותבחר בכך. בהצלחה.scroll to top