ישרא טבע - האיגוד למלחמה בכימותרפיה, ויטמין סי ליפוזומלי

ישרא-טבע - איגוד למלחמה בכימותרפיה - מתמחים בטיפול אלטרנטיבי וקונבנציונלי

משכנתא למסורבים
צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת
באתר תוכלו לקרוא לרכוש ולקבל מידע על מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וויטמין סי ליפוזומלי במינון גבוה.

  • טיפול אלטרנטיבי לחולי סרטן המשלב ויטמין סי במינון גבוהה עם טיפולי היפרתרמיה יחודיים. תחליף טבעי לכימותרפיה
  • ייעוץ לקבלת פיצוי כספי הולם לחולים שטיפולי הכימותרפיה כשלו

היפרתרמיה - איך גלי אינפרא אדום מרפאים סרטן?

חום גבוה (מעל 40 מעלות צלזיוס) הורס תאים ממאירים השוכנים בגופו של החולה. מכשירי האינפרא מסוגלים להקרין חום של עד 56 מעלות צלזיוס וכך הם הורסים את תאי הסרטן הממאירים. תהליך הריסת התאים מתבצע על ידי כך שהחלבון בתא הסרטני אינו עמיד בחום מה שמפתח אצלו מנגנון של הרס עצמי. גלי האינפרא האדום תוקפים מכיוון נוסף – הם מונעים מחמצן ומכלי דם, שהם המזון החיוני של התא, מלהגיע אל התא הסרטני עד שהוא מת מחוסר תזונה. בנוסף לכך כתוצאה מהחום הפתאומי שהוא מקבל מייצר התא הסרטני חלבון HSP. חלבון זה אינו מוכר למערכת החיסונית של הגוף, היא מסתכלת עליו כפולש זר ובתגובה תוקפת את התא הסרטני המייצר אותו. בכך המערכת החיסונית של החולה מסייעת בהרס התא הסרטני. גלי חום האינפרא הנוצרים בטיפול היפרטרמיה נשארים זמן רב ברקמות, בעקבות כלי הדם הצרים שבאזור הגידול והזרימה האיטית של הדם. ולכן הם גם מאוד יעילות.


מידע לגבי ויטמין סי לפוזומלי


איגוד למלחמה בכימותרפיה - יתרונות הטיפול ההיפרתמי

גלי החום מוקרנים באופן סלקטיבי אך ורק לאזור הגידול ולכן הם גם אינם גורמים לתופעות לוואי וגם מונעים כאבים מיותרים וסבל מיותר לחולה. בשל יתרונותיו המובהקים, הטיפול ההיפרתרמי מתאים לחולים שהיו בעלי רקע בריאותי מורכב לפני שהתגלה הסרטן בגופם, או כאלה שמצבם הבריאותי הסתבך כתוצאה ממחלת הסרטן. הטיפול ההיפרתרמי כמעט ואינו מורגש מבחינה פיזית ולא נדרש זמן התאוששות רב לאחר הטיפול.


בשורה משמחת לרבים מחולי הסרטן

העובדה שארגון כמו ה-ASCO מאשר את הטיפול ההיפרתרמי כטיפול קונבנציונלי למחלת הסרטן מביאה בכנפיה בשורה לחולי סרטן רבים, שרק מתופעות הלוואי של הכימותרפיה הם מוגדרים כקבוצת סיכון. כעת לאחר דיאגנוזה רפואית יסודית הם יכולים לעבור לטיפול ההיפרתרמי לגמרי או לפחות להפחית במספר הטיפולים הכימותרפיים שהם יצטרכו לעבור. ארגון הבריאות העולמי ה-ASCO מפיק עיתונים רפואיים מעת לעת שבו מובאים חידושי הרפואה האחרונים וביניהם גם עדכוני החדשנות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום האונקולוגיה. מחלת הסרטן והטיפולים המוצעים כיום גורמים לסבל רב לחולים ובני משפחותיהם. הטיפולים ההיפרתרמיים מביאים כאמור בשורה לחולים אלו, הם מתחילים אט אט להיכנס לארץ ולזרז את הריפוי. נאחל להם בריאות איתנה.

מחיקת בי די אי שלילי

אינפרה אדום רחוק - מה עושים גלי אינפרא אדום לגידול סרטני?

אדם המתבשר שמחלת הסרטן מקננת בו נכנס להלם ראשוני, לאחר שהוא מתאושש הוא מנסה למצוא מזור (תרופה) למחלתו. השיטה הקונבנציונאלית מציעה טיפולים כימותרפיים או רדיולוגיים, טיפולים אלה מחלישים מאוד את הגוף ופוגעים גם ברקמות בריאות. אך לצערנו כך המלצת הרופאים בישראל וכך גם בעולם, אולם בשנים האחרונות החלו ארגוני בריאות ברחבי העולם לגלות פתיחות באשר לטיפולים שונים העשויים לרפא סרטן בפחות תופעות לוואי. שיטה זו נקראת היפרטרמיה (Hyperthermia). מדובר בשיטה שהוכחה כיעילה למחלות רבות וכעת היא גם מומלצת למניעה ואף טיפול בסרטן. הטיפול נעשה בעזרת מכשיר אינפרה אדום המקרין חום על המקום הרצוי, ואינו פוגע ברקמות הבריאות מסביב. הטיפול ניתן במרפאות אינפרא אדום ברחבי הארץ.


היפרטרמיה לריפוי פצעים ופגיעות

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי הפצע לשלושה שלבים - שלב דלקתי, ריבוי ושיפוץ. הפצע מחולק לשני סוגים, חריפים וכרוניים, לפי זמן ההחלמה שלהם. בפצעים חריפים קיים איזון מדויק בין ייצור והתמוטטות של מולקולות כמו קולגן, אך בפצע כרוני לא קיים מאזן זה. פצע כרוני שאינו מחלים בשלבים מסודרים ומעוכב בשלב אחד או יותר של ריפוי הפצע, כגון שלב דלקתי, קשה לרפא אותו ועשוי לקחת יותר משלושה חודשים לעשות זאת. פצעים אלה גורמים לחולים לחץ רגשי ופיזי קשה ויוצרים נטל כלכלי משמעותי על החולים ועל כל מערכת הבריאות.


טיפול אלטרנטיבי וקונבנציונלי - מהו סוד ההצלחה של הטיפול ההיפרתרמי?

ה-ASCO – ארגון הבריאות העולמי המאגד בתוכו את טובי הרופאים ומומחי האונקולוגיה בארץ ובעולם פרסם לאחרונה באופן רשמי כי היא מאשרת טיפול בהיפרתרמיה וכי הוא יעיל לריפוי סוגי סרטן שונים. במגזיני בריאות בארץ ובעולם מופיעים מאמרים שונים המוכיחים את יעילות הטיפול ההיפרתרמי לריפוי מחלת הסרטן. המאמרים מתבססים על מחקר עדכני שמצא כי שילוב של טיפול היפתרמי עם טיפולים כימותרפיים הם מאוד יעילים. בין סוגי הסרטן שנמצאו כי הטיפול ההיפרתרמי היה יעיל לריפויים הוא סרטן הלבלב וסוגי סרטן נוספים. כפי שנראה בהמשך יתרון נוסף בטיפול ההיפרתרמי הוא היעדר תופעות לוואי.


איך מתבצע הטיפול בפועל?

בטיפול ההיפרתרמי ממקדים גלי חום אינפרא אדום לעבר אזור הגידול הסרטני, שאר הרקמות שמסביב ניזוקות במידה מזערית וגם אלו שכן ניזוקות מתרפאות במהירות וחוזרות למצבן הבריא. בעולם ובעיקר באירופה זכתה השיטה להצלחה גדולה. ננקוט בחלק מהמדינות שהטיפול ההיפרתרמי הפך שם לנפוץ והוא מוגדר שם כחלק מהטיפול הקונבנציונלי: איטליה, הולנד, גרמניה, סין, קוריאה ויפן. הטיפול ההיפרתרמי למחלת הסרטן נפוץ הן כטיפול בפני עצמו והן בשילוב עם טיפולים קונבנציונאליים אחרים, כטיפולים כימותרפיים, ביולוגיים, רדיולוגיים וכדומה.


ישראטבע

ויטמין סי ליפוזומלי -זה ישרא טבע
אנחנו מאמינים שויטמין סי ליפוזומלי פותר המון בעיות בריאות ומונע מחלות.
ויטמין סי מחדש ומונע חימצון מהיר של התא ומפחית משמעותית את תופעות גיל המעבר לגברים ונשים. ישרא טבע השיקה קו ייצור מיוחד בשיתוף עם חברת א.מ.ב חווה חקלאית ירדן בע"ח לייצור ויטמין סי ליפוזומלי באיכות הגבוהה ביותר. ויטמין סי ליפוזומלי של ישרא טבע מיוצר בארץ עם כשרות מהדרין של הרב רובין באיכות ומחיר ללא מתחרים.
ישרא טבע שמה לה כמשימה : החדרת ויטמין סי ליפוזומלי 250 מ"ל סטרונג פוטן לכל בית בישראל.
ישרא טבע מאחלת בריאות טובה לכל עם ישראל.
כתובתינו: מגדלי התאומים 1 רמת גן


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

scroll to top