אינפרא אדום רחוק, אינפרא אדום, אינפרא אדום רחוק לריפוי, קרני אינפרא אדום, אינפרה אדום רחוק FIR

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת

באתר תוכלו לקרוא לרכוש ולקבל מידע על מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וויטמין סי ליפוזומלי במינון גבוה.


קרני אינפרא אדום רחוק לריפוי פצעים ופגיעות שונות


המידע המובא במאמר מבוסס על מאמרים מתוך אתרי הרפואה המקצועיים:
ncbi.nlm.nih.gov
orientalremediesgroup.com
firapy.com
therekoverymd.com


ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי הפצע לשלושה שלבים - שלב דלקתי, ריבוי ושיפוץ. הפצע מחולק לשני סוגים, חריפים וכרוניים, לפי זמן ההחלמה שלהם. בפצעים חריפים קיים איזון מדויק בין ייצור והתמוטטות של מולקולות כמו קולגן, אך בפצע כרוני לא קיים מאזן זה. פצע כרוני שאינו מחלים בשלבים מסודרים ומעוכב בשלב אחד או יותר של ריפוי הפצע, כגון שלב דלקתי, קשה לרפא אותו ועשוי לקחת יותר משלושה חודשים לעשות זאת. פצעים אלה גורמים לחולים לחץ רגשי ופיזי קשה ויוצרים נטל כלכלי משמעותי על החולים ועל כל מערכת הבריאות.
הבשורה הטובה: אפשר לסייע לריפוי פצעים כרוניים באמצעות קרני אינפרה אדום רחוק - FIR. קרינה אינפרא-אדום היא צורה בלתי נראית של אנרגיה אלקטרומגנטית שאורך הגל שלה ארוך מזה של האור הנראה.


אנרגיה אלקטרומגנטית - אינפרא אדום רחוק

  • מחקרים מדעיים וקליניים (2003) ביפן הראו כי FIR מביא לריפוי פצעים מהיר יותר, שלא גורם שינויים בזרימת הדם ובטמפרטורת העור
  • FIR סייע לריפוי זה על ידי גירוי קבוצת תאים הנקראים פיברובלסטים לייצור יותר קולגן שהוא חלק חשוב מאוד בריפוי פצעים ותיקון רקמות טוב
  • יתר על כן, הוא תומך בצמיחת תאים, סינתזות DNA וסינתזת חלבונים הנחוצים במהלך תיקון והתחדשות רקמות. מצוין לריפוי כוויות, רקמות צלקת ובעיות עור כמו אקנה והתפרצויות בעור - השפעות אנטי אייג'ינג והפחתה / ריכוך של קמטים עקב ייצור קולגן משופר

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

  • האינפרא האדום בכלל מצוין לריפוי כוויות
  • טיפול כיבים ברגל סוכרתית
  • טיפול פצעים בגלל בעיות במחזור הדם
  • טיפול פצעי לחץ
  • טיפול עורק היקפי חריף שאינו מספיק
  • טיפול פצעים טראומטיים
  • טיפול פצעים כירורגיים ועוד

שלושה שיטות להקרנת גלי אינפרא אדום לגוף המטופל

סאונות FIR. 2. קרמיקה ובדים פולטים FIR: החוקרים טויוקאווה ואח השתמשו בפולטות FIR קרמיות תוצרת בית כדי לעורר ריפוי פצעי כריתה בעובי מלא בחולדות. לאחר חשיפה מתמדת ל- FIR ריפוי הפצעים הואץ באופן משמעותי והפך גורם גדילה המביע מיופיברובלסטים ותכולת קולגן. 3. מכשירי קרן FIR: אחד המכשירים המוצלחים להפקת קרני אינפרא אדום הוא ה-Firapy (WS ™ יחידת טיפול רחוק אינפרא אדום). ה-Firapy יכול לסייע בשיפור ריפוי הפצע באמצעות הפעולות המוצגות להלן: שיפור בצקת, שיפור בהיווצרות רקמת הגרנולציה, שיפור באספקת הדם ברקמות איסכמיות, הפחתת דלקת כרונית וקיצור זמן ריפוי הפצע. Firpay (WS ™ יחידת טיפול באינפרא אדום רחוק) הוא טיפול משלים יעיל לריפוי פצעים.

באילו מצבים ניתן לטפל בגלי אינפרא אדום רחוק? כיבים ברגל סוכרתית, פצעים בגלל בעיות במחזור הדם, פצעי לחץ, עורק היקפי חריף שאינו מספיק, פצעים טראומטיים, פצעים כירורגיים ועוד


מקרים מיוחדים שטופלו באינפרא אדום רחוק

אישה בת 49 שסבלה מפצע כף רגל סוכרתית במשך 6 חודשים. ניתן לה טיפול FIR 40 דקות פעם אחת ביום. כתוצאה מהטיפול הפצע נרפא לחלוטין כעבור 2.5 חודשים. מקרה נוסף: אישה בת 87 סבלה מפצעי לחץ, האישה מרותקת למיטתה עם מחלת אלצהיימר. לאחר שנתיים של שהייה מרובה במיטה קיבלה פצעי לחץ כרוניים וכיבים בגרון. האישה טופלה באמצעות טיפול FIR 40 דקות, 4 פעמים ביום. כתוצאה מהטיפול הפצעים נעלמו לגמרי לאחר חודשיים. מקרה נוסף: אישה בת 53 סבלה במשך חודשיים מכיבים בכלי הדם. טיפול FIR שניתן לה למשך 40 דקות, 3 פעמים בשבוע ריפא את הפצעים לאחר 22 יום.


אינפרא אדום לריפוי כוויות וצלקות

האינפרא האדום בכלל מצוין לריפוי כוויות, רקמות צלקת ובעיות עור כמו אקנה והתפרצויות בעור - השפעות אנטי אייג'ינג, הפחתה וריכוך של קמטים עקב ייצור קולגן משופר. טיפול ב FIR-לא עלול לגרום לתופעות הלוואי של הטיפול התרמי המסורתי, ולכן נעשה בו שימוש נרחב לקידום הבריאות.


היעילות של גלי אינפרא אדום במניעת מחלות שונות

כל אחד מאתנו מקרין חום אינפרא אדום, ולא רק בני האדם, גם בעלי החיים האחרים מקרינים גלי חום של אינפרא אדום. הגל שיוצא מגופנו הוא בטווח של 6 עד 18 מיקרון. המדענים מכנים גלים אלה – גלי החיים, או – גלים ביו גנטיים. גלים אלה פועלים על גוף האדם באופן טבעי והם משפיעים על האדם באופן טוב יותר מאשר גלי חום לא טבעיים. גלים אלו מצליחים לחלחל לתוך הגוף עד לעומק של 10 ס"מ ולחמם את האיברים, את הפרקים, השרירים והרקמות. כל גוף חי מאבד אנרגיה במהלך מחזור החיים שלו, אך גלי החום הטבעיים מחזירים מעט מהאנרגיה ומאטים את נזקי הזדקנות הגוף.


התועלת של גלי אינפרא למערכת כלי הדם

החום הטבעי מייצב את רמת ההמוגלובין בגוף, את הכולסטרול, מייעל את איכות הדם, מפריד כדוריות דם שהתחברו אחת לשנייה ומרפא את הדם. כמו כן ידוע סגולתו של חום אינפרא אדום לטיפול בסרטן. חום אינפרא אדום יעיל ליצירה וחידוש כדוריות דם על ידי כך שהוא משפר את פעילות מח העצם. בנוסף לכך, חום אינפרא אדום מונע הזדקנות וניוון של תאים על ידי שמירה וריענון של מחזור הדם והגברת זרימה של דם בלימפה ובנימים. הגברת זרימת הדם בנימים גורמת להתרחבותם וכך הרקמות יכולות לקבל פי חמישים יותר מנות דם. בקיצור, טיפול בנימים מעשיר את הדם באמצעות חום אינפרא אדום.


חום אינפרא אדום מגביר זיעה ומנקה רעלים

חום אינפרא אדום מגביר את הזיעה, את כלי הדם והנפח של מחזור הדם, כמו כן הוכחה היעילות של חום אינפרא אדום לטיפול בפרוסטטה ואי שליטה במתן שתן. חום אינפרא אדום גורם לזיעה להוציא אתה מתכות כבדות הנמצאות בתוך הגוף שהריאות והכליות אינן יכולות לפלוט. וכך הוא מוציא את החומרים הרעילים מתוך הגוף. הפרדת הרעלים מהגוף מוסברת בצורה הבאה: בעת שהייה בסאונה הגוף מפריש זיעה בהרכב של 95% מים ו-5% מתכות כבדות ורעלים, ואילו זיעה היוצאת כתוצאה מחום של אינפרא אדום מכילה 80% מים ו-20% רעלים. מהם אותם רעלים ומתכות כבדות המופיעים בגוף? הרעלים מורכבים ממתכת נתרן, נחושת, ניקל, קדמיום ועופרת.


גלי אינפרא אדום על העור ומצבים נפשיים

יתרונות נוספים של חום טבעי של גלי אינפרא אדום – מגמיש ומצעיר את העור, מרגיע כאבים, ממריץ את הזרימה התקינה של הדם ומסייע לחידוש העור. כמו כן הוא משפר מחלות עור כאקזמה, פסוריאזיס ועוד. החום משפיע באופן חיובי גם על מערכת העצבים, על השראת רוגע ושלווה והעלמת מצבי סטרס, עצבנות יתר ועייפות כרונית נפשית. גלי חום אינפרא אדום ידועים כמחזקים את מערכת החיסון וכתוצאה מכך מונעים מחלות קשות כמחלות אונקולוגיות ואחרות. גם רקמות קשות יכולות להתרפא בעזרת טיפול יעיל של גלי אינפרא אדום. גלים אלו יכולים להיות יעילים גם להענקת גמישות למפרקים ולגפיים הסובלים מקושי בתנועה. הם יכולים לשפר מצבו של חולה בדלקת פרקים, וכן כוויות וזיהומים, דלקת ריאות, אקזמה ומחלות רבות נוספות.


טיפול, מניעה ואנרגיה חיובית

יש הרואים בגלי אינפרא אדום כלי עוצמתי בעל תכונות ריפוי סגוליות היכולות אף להוות תחליף לטיפולים כימותרפיים מכיוון שגלי האינפרא אינם פוגעים ברקמות בריאות. באופן כללי לטיפול בגלי אינפרא אדום יש הרבה ממליצים בארץ ובעולם הן מבין הקהילה הרפואית והן מבין מטופלים רבים שנעזרו בטיפולים אלו לשלל סוגי מחלות. יעילותם של גלי האינפרא האדום הטבעיים משמשים גם למניעה של מחלות ולהזרמת אנרגיה חיובית והרגשה צעירה.


גלי אינפרא למניעת מחלות

מלבד טיפול בסרטן, גלי האינפרא ידועים כמונעים מחלות רבות כולל מחלת סרטן. שמירה על אורח חיים בריא ומניעת מחלות היא חיונית היום יותר מאי פעם. התזונה הדלילה מאבות מזון וחוסר בפעילות גופנית מחייבות תמיכה נוספת מעבר למעטפת הרגילה של התזונה היומית ואורח החיים. מאמרים מחקריים רבים של רופאים מקומיים ובינלאומיים מדברים על היעילות הרבה של גלי האינפרא האדום בריפוי ומניעת מחלות. ייתכן שקופות החולים בארץ מכירות בסגולות המרפא של גלי חום האינפרא האדום ומאשרות החזר כספי על כך.


לגשת אך ורק למטפל מקצועי

הטיפול אינו מסובך, הוא נחשב לבטוח מאוד ואינו כרוך בחוסר נוחות. אך כמובן שצריך לפנות רק למטפל בעל ידע מקצועי והכשרה נדרשת. השוק מוצף במטפלי אינפרא אדום ולכן חשוב מאוד לבדוק כאמור את המקצועיות שלו ויותר מכך הפרקטיקה שלו.


סגולות רבות נקשרות לגלי האינפרא

מכשיר לטיפול באינפרא אדום טבעי הוא מכשיר בטיחותי שאינו פולט קרינה מיותרת ואינו מזיק לאיכות הסביבה. הוא מטפל ביעילות בבעיות שונות כולל בעיות הקשורות לבריאות הנפש, הוא מתאים לגברים ולנשים. יכול להוסיף גם תמיכה וסיוע לתוכנית דיאטה והרזיה, וכן לנשים בהריון ואחרי לידה. נותן את היעילות של ויטמינים וצמחי מרפא ומהווה השלמה לתכניות יוגה ופעילות גופנית, כמו כן טיפול שגרתי במכשיר יכול לשפר יחסים וזוגיות עקב כך שהוא משפר מצבי רוח. הוא יעיל לשיכוך כאבים ולריפוי מחלות. נשים רבות משתמשות בגלי אינפרא אדום לשיפור מראה העור ולהיראות צעירים – להיות ב'לייף סטייל'. ילדים הסובלים מדי שנה ממחלות חורף ונעדרים רבות מבית הספר כל שנה בעת מעבר העונות מדווחים על שיפור ניכר לאחר סדרה קצרה של טיפולי אינפרא אדום. בקיצור מדובר בשיטה רב שימושית שכאשר יודעים איך לטפל בה, וכמובן בתוספת אורח חיים בריא היא מאוד יעילה ואפקטיבית.


ויטמין סי ליפוזומלי -זה ישרא טבע
אנחנו מאמינים שויטמין סי ליפוזומלי פותר המון בעיות בריאות ומונע מחלות.
ויטמין סי מחדש ומונע חימצון מהיר של התא ומפחית משמעותית את תופעות גיל המעבר לגברים ונשים. ישרא טבע השיקה קו ייצור מיוחד בשיתוף עם חברת א.מ.ב חווה חקלאית ירדן בע"ח לייצור ויטמין סי ליפוזומלי באיכות הגבוהה ביותר. ויטמין סי ליפוזומלי של ישרא טבע מיוצר בארץ עם כשרות מהדרין של הרב רובין באיכות ומחיר ללא מתחרים.
ישרא טבע שמה לה כמשימה : החדרת ויטמין סי ליפוזומלי 250 מ"ל סטרונג פוטן לכל בית בישראל.
ישרא טבע מאחלת בריאות טובה לכל עם ישראל.
כתובתינו: מגדלי התאומים 1 רמת גן


צרו קשר להזמנה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

scroll to top